PDA

View Full Version : Просто споделям.......



anilove
10-28-2010, 18:47
Здравейте, знам че ви е писнало да слушате сапунени тийнейджърски истории, но просто нямам толкаво близка приятелка, с която да споделя......Ще се радвам да чуя вашите мнения и коментари... :)
Започвам от начало......през лятото се запознах с едно момче, което е по-голямо от мен с 5 години (аз съм на 14, той на 19). Понеже ние сме съседи и аз го приемах само като приятел защото беше по-голям от мен, но въпреки това прекарвахме много време заедно, защото сме в една компания.....Та, работата е там, че преди няколко седмици се събрахме у един негов приятел (мой също, отново мой съсед :D ) да гледаме филм. И той ме беше гушнал на едното легло, а една приятелка и другото момче бяха на другото легло....и по-едно време имаше някаква страстна сцена във филма и той ме целуна.... :shock: и така до края на вечерта се целунахме още няколко пъти....На следващия ден случайно се засякохме в едно кафене и той дойде при мен и моята приятелка да си говорим, но се държеше сякаш нищо не е станало...после си тръгна, а аз си останах все така объркана....На същата вечер го попитах като каква ми приема и то ми каза - като приятелка. След няколко дни отново се повтори случката с филмите и целувките, но този път бяхме сами :P на следващият ден излязохме цялата компания, а той се държеше все така студено пред хората....Ядосах се е и отново го попитах щом ме има за приятелка защо постъпва така с мен и в прав текст му казах, че според мен той ме използва....той каза че отново съм му приятелка и това че сме се целували само насаме, а не пред хората не означавало че ме използва....на следващия ден му се извиних, че съм го натаварила с въпросите си и казах, че искам да сме приятели...от тогава той не ми пише...мисля че си има нова приятелка...(явно е бърз, защото това стана завчера...)....просто мисля, че още ми се сърди, макар да го отрича....със сигурност не искам от него нищо повече от приятелство защото не ми харесва какво прави той...пък и мисля, че съм прекалено малка за него все пак на 19 той ще иска секс, а аз съм сигурна, че няма да му го дам на тази възраст....
Ако обаче ме попитате какво му харесах...ами просто беше забавен и времето летеше,когато бях с него...но мисля да не се занимавам с хора толкова по-големи от мен....
Единственото, което ме дразни в него е, че е женкар и си сменя момичетата като носни кърпички...а в началото го харесах, защото ми споделяше страшно много, а сега това ми липсва...той ще остане само още 6 месеца в България (защото ще ходи в Холандия за висшето си образование) така че каза, че ще го "удари на живот"...та няма да се бъркам....
Мерси много на хората, които прочетоха моята изповед, ако мога да я нарека така и много бих се радвала да видя вие как мислите и как бихте постъпили на мое място...мерси предварително :-) :-) :-) :-)

OldSchoolRebel
10-28-2010, 19:21
Ей, тъкмо се изкефих, като видях заглавието, където пишеше "просто споделям", защото ми писна хора да се оплакват и като цяло да убиват темата на форума с несподелената си любов, и се кефя, че някой ще вземе да сподели нещо малко по-в духа на даденото нещо, и ти... Поредната история, нуждаеща се от съвет. Уаааай.

tuzaro
10-28-2010, 19:26
малка си.

Ssummerjam
10-28-2010, 19:38
Мдааа личи си, че е женкар. Запознали сте и без да сте се сближавали, след няколко седмици той решава, че може да те целуне :shock: А на следващия ден ти казва, че те приема само като приятелка?! ОЧЕИЗВАДНО е, че те разиграва, а ти дори не го усещаш :? Разкарай го. 8)

anilove
10-28-2010, 19:40
аз не искам съвет защото вече приключих с него просто исках да видя вие как мислите......благодаря за мнението ти все пак....
Ssummerjam мерси и аз мисля че това е най-добре....

SchoolSucks
10-28-2010, 23:18
Пак ще го поискаш, а той тъкмо това и чака. Да дойде моментът, в който ще има нещо повече от целувки. Иначе просто не му се тръгва с теб защото си малка.