PDA

View Full Version : Помощ!



DanIto0ooo
10-28-2010, 19:09
....

OldSchoolRebel
10-28-2010, 19:18
Ами, ние смятаме, че само наистина глупавите хора на тази възраст си хващат гаджета четири години или повече по-малки от тях, защото просто не могат да си хванат някоя на тяхната възраст, следователно по-зряла и по-умна. Ако си хванеш някой подобен, вероятно нещо му куца в характера, нали знаеш? Или ако той те сваля, може да иска само да се възползва от тялото ти. Поне го накарай да си плати някакви пари, ако е последното.

DanIto0ooo
10-28-2010, 19:23
Ами, ние смятаме, че само наистина глупавите хора на тази възраст си хващат гаджета четири години или повече по-малки от тях, защото просто не могат да си хванат някоя на тяхната възраст, следователно по-зряла и по-умна. Ако си хванеш някой подобен, вероятно нещо му куца в характера, нали знаеш? Или ако той те сваля, може да иска само да се възползва от тялото ти. Поне го накарай да си плати някакви пари, ако е последното.

OldSchoolRebel
10-28-2010, 19:46
Не че нещо, но когато аз отида в училището на брат ми /той е осми клас, тази година започна/ и аз си флиртувам със съученичките му, но си знам, че са бая под моя диапазон, просто ми е кеф да им гледам възхищението в очичките. Сигурно момчетата от неговия клас ме мразят, защото момичетата трябва да правят такова сравнение, но като цяло... Знам, че някои от момиченцата там имат гаджета на по 20+ години, но истината е, че всяко момче, което ще си хване гадже, толкова различно по възраст от него в този възрастов диапазон, просто има някакъв страхотен проблем с хващането на гаджета на неговата възраст. Не е въпросителна или теория, а е чист факт. Просто, умни или не, на тази възраст, все още сте... доста неопитни.

DanIto0ooo
10-28-2010, 20:31
...

Ssummerjam
10-28-2010, 20:38
Ааа няколко седмици вЕрно са много време :-D Не знам, сега ако ти почнеш да му обръщаш внимание, е много вероятно той пък да се направи на чукнат и така ще си играете на "гоненка". Кофти работа :(

DanIto0ooo
10-28-2010, 20:43
Ааа няколко седмици вЕрно са много време :-D Не знам, сега ако ти почнеш да му обръщаш внимание, е много вероятно той пък да се направи на чукнат и така ще си играете на "гоненка". Кофти работа :(

hopekiller
10-28-2010, 21:06
Понякога човек осъзнава какво е имал, чак когато го загуби : )

SchoolSucks
10-28-2010, 23:36
@OldSchoolRebel, определено никой не мисли по такъв начин, ако става въпрос за хубаво момиче. А и не става въпрос за това дали връзката им би имала сериозно бъдеще (сватба, деца, глупости...), а за това дали младите искат временно да им е готино (секс, лигавщини...).

DanIto0ooo
10-29-2010, 08:27
...

3oPuTy
10-29-2010, 08:36
Ами като го видиш му кажи "Здрасти!" и му се усмихни.Няма нищо трудно в това :)
Другия път като се видите пак така,но може да го питаш как е или нещо друго ...
Щом се срамуваш,а и си се държала тъпо по-добре не бързай с действията,а я карай полека :)



OldSchoolRebel,имам приятелка,която беше на 13 години,когато тръгна с гаджето си (той тогава беше на 18 ) и вече са заедно 6 години и нещо ... Не са грозни,даже напротив!Нищо не им куца ... Просто любов!

Hilary_
10-29-2010, 09:20
ми сега е твой ред да го заговориш из коридорите, да му се усмихнеш, намигнеш и т.н. ..

DanIto0ooo
10-29-2010, 17:18
...

OldSchoolRebel
10-29-2010, 17:28
OldSchoolRebel,имам приятелка,която беше на 13 години,когато тръгна с гаджето си (той тогава беше на 18 ) и вече са заедно 6 години и нещо ... Не са грозни,даже напротив!Нищо не им куца ... Просто любов!

Хъм, хм, честно ми кажи, колко често виждаш такива случаи, и колко често виждаш обратното, когато става дума за голямо момче търсещо си само заигравка?

fen7asy
10-29-2010, 17:41
бла блаа.. много пишете.. не ми се чете.. нали учите литература и правите сбити преразкази.. айде сбивайте малко нещата то човек го хваща сиклета докат ви чете романите ;х

OldSchoolRebel
10-29-2010, 17:46
бла блаа.. много пишете.. не ми се чете.. нали учите литература и правите сбити преразкази.. айде сбивайте малко нещата то човек го хваща сиклета докат ви чете романите ;х

320 волта да те ударят челно.

anilove
10-29-2010, 20:41
Хей горе главата! Още има време, просто покажи малко интерес и нещата ще потръгнат.....стискам ти палци :-) :-) :-)