PDA

View Full Version : Какъв е шанса ... ?



neorentiraniq
10-28-2010, 19:17
Какъв е шанса при полов акт с кондом,мъж да се зарази от венерическа болест,ако жената е болна ?

BeastLover
10-28-2010, 19:20
Ако жената е болна от грип-минимален.А и кой ненормален ще ръга крастава слива?

KondolizI
10-28-2010, 19:27
ей шеим еба майката и путките гадни е така 1 път и аз отиам при една мацка у тях ама не точно ми при леля и понеже тя не е от софия и викамд а и ида на гости, смисал тя ме покани де ама така да се каже то и аз си отидох по моя воля както и да е нали бяхме у тях и е така викам няам гума тя ивка няма ядове и после кво стана чепа ми червен и сърби не моа се опраа 1 месец ми еба майката путката гадна и после пак един път така се случима тогааазбях виновен шот мн ми се ебеше понеже бях на работа в съседното село и нали знаете как е и тя ми вика да не бо праинме без ма не исках и така после пих някви хапчета си еба майката и пак ся неам пари абе продавам един голф 2ка ако някой се инт мноо запзен с газова и също гсм не го знам къв е пишете ми съобщение аз ше ви клипна да ми се обадите шото нямам пари във ваучера тия от мтел са нещацници

OldSchoolRebel
10-28-2010, 19:37
...двата постъра над мен са явната причина, поради която хората се страхуват от забременяване.

KondolizI
10-28-2010, 19:44
...двата постъра над мен са явната причина, поради която хората се страхуват от забременяване.ко бре а мноу ли знайш я съ покажи да тъ видя а селслки туц такъв да та пибат калинките смотаняк проз ае ела ве ше те прибия кат куче като шкембе у дувар ше те бия смотан боклук грозен ти си дествен е малоунмик

BeastLover
10-28-2010, 19:48
....Младата жена се отпусна на огромното легло,предвкусвайки удоволствието,коети предстои.Беше облечена с копринена червена рокля,която подчертаваше големите и гърди.Беше си сложила съвсем малко грим-повече не и трябваше за да бъде прекрасна.Тогава се появи и той-нейният най добър любовник-22см,телесен цвят,въртяща се глава,с батерии в комплекта......

KondolizI
10-28-2010, 19:50
Фоликуларната епидермална хиперпролиферация и хиперкератоза са едни от първите патологични процеси в развитието на акне лезиите

OldSchoolRebel
10-28-2010, 19:57
...двата постъра над мен са явната причина, поради която хората се страхуват от забременяване.ко бре а мноу ли знайш я съ покажи да тъ видя а селслки туц такъв да та пибат калинките смотаняк проз ае ела ве ше те прибия кат куче като шкембе у дувар ше те бия смотан боклук грозен ти си дествен е малоунмик

Това го зяпах няколко секунди, после избухнах в смях.

BeastLover
10-28-2010, 20:19
И сер задави със собствената си глупост бликаща от устата ти,а

RoSKo0o0
10-28-2010, 21:08
....Младата жена се отпусна на огромното легло,предвкусвайки удоволствието,коети предстои.Беше облечена с копринена червена рокля,която подчертаваше големите и гърди.Беше си сложила съвсем малко грим-повече не и трябваше за да бъде прекрасна.Тогава се появи и той-нейният най добър любовник-22см,телесен цвят,въртяща се глава,с батерии в комплекта......

:razz: :razz: :razz:

DREAM95
10-29-2010, 07:30
:lol: няма такъв шанс :-D

Extremescream
10-29-2010, 13:10
...двата постъра над мен са явната причина, поради която хората се страхуват от забременяване.ко бре а мноу ли знайш я съ покажи да тъ видя а селслки туц такъв да та пибат калинките смотаняк проз ае ела ве ше те прибия кат куче като шкембе у дувар ше те бия смотан боклук грозен ти си дествен е малоунмик

Абеее,то верно,че си много велик и печен,ама такова нещо като пунктуация за теб,драги ми отракан селски ергене,няма ли?

karta4a13
10-29-2010, 21:36
q nadevam guma ot traktor stegam s tel i kecam imam bolesti 1 list 4etvoren format a4 i malko ot drugiq list ebem bez prezarvativ 6to moita merka q nema mnogo mi e golem kisera

DREAM95
10-30-2010, 10:04
:lol: как може да има толкова много малоумници , като авторът на тази тема :?

by992
10-30-2010, 10:11
Може да се заразиш ако се скъса до колкото знам

Jessie
10-30-2010, 10:12
...двата постъра над мен са явната причина, поради която хората се страхуват от забременяване.ко бре а мноу ли знайш я съ покажи да тъ видя а селслки туц такъв да та пибат калинките смотаняк проз ае ела ве ше те прибия кат куче като шкембе у дувар ше те бия смотан боклук грозен ти си дествен е малоунмик

Това го зяпах няколко секунди, после избухнах в смях.
Epic ! :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

nniicckkoo
10-30-2010, 19:49
...двата постъра над мен са явната причина, поради която хората се страхуват от забременяване.ко бре а мноу ли знайш я съ покажи да тъ видя а селслки туц такъв да та пибат калинките смотаняк проз ае ела ве ше те прибия кат куче като шкембе у дувар ше те бия смотан боклук грозен ти си дествен е малоунмик пич...вземи да седнеш да научиш малко правописа на думите,тогава седни да пишеш коментари в сайтовете