PDA

View Full Version : Колебание



xsx
10-28-2010, 19:50
С приятеля ми ходим от три месеца и искаме да правим секс,но аз не знам дали все още съм готова.Когато седна върху него и той започне да ме обарва се възбуждам много и искам да го направя,готова съм.Веднъж той ме извика у тях,за да правим секс,но аз някак спеках.Когато дойде време за същинската част и аз някак не знам отказвам се.Хем искам,хем не искам.Казвам му колко много искам да го направи,а всъщност.......нищо.Не знам дали съм готова все още,дали той е подходящия човек и т.н. . Ако някой е попадал в такова състояние неска сподели.И първият ви път,на кой месец от връзката го направихте? :(

BeastLover
10-28-2010, 19:53
От такива малоумни малолетни шизофренични потки като тебе страдат момчетата.Ма искааам,ма не искааам,ма не сегааа,ма не послеее....тва да не ти е по желание ма кчко смотана.Нз как не те е заритал още човечеца.

KondolizI
10-28-2010, 19:54
Абе скачай на чепа и да не ти пука, недоволни не съм чул да има досега, целия вътре и газ :grin:

Jumanji
10-28-2010, 19:55
Използвай кучето си. Нека то те предразположи, и те отпусне, облизвайки фронталната ти ерогенна част.

П.П. За по-добър ефект, трябва да не си се бръснала поне 3 месеца.

KondolizI
10-28-2010, 19:57
Само внимавай да не забременееш от кучето, че вече имаме 2 такива случая във форума!

tk
10-28-2010, 19:58
Докато го праиш с кучето си може то да ти реже ноктите на краката а ти да му бръснеш гъза с крем каро.

OldSchoolRebel
10-28-2010, 20:01
На теб ти се паднаха всичките психични инвалиди в темата. Аз няма да се обаждам, че сред просташкия хумор моят изискан сарказъм не вирее.

KondolizI
10-28-2010, 20:05
На теб ти се паднаха всичките психични инвалиди в темата. Аз няма да се обаждам, че сред просташкия хумор моят изискан сарказъм не вирее.Нека твоят възвишен хумор, наличието на който предполага много добро образование, привично за аристократичен английски пансион се разнесе из форумния мегдан като симфония, на фона на жалките ни мелодийки, които са единственото нещо на което сме способни ние - простосмъртните. Казах.

Jumanji
10-28-2010, 20:15
Погаждайки се, сякаш бяха живяли заедно вечно, те се опитваха да вникнат в смисъла на живота. На живота, обаче не на кой да е, а на простосмъртния, единствения жизнен и реален идеал, съществуващ от хиляди години, успял да доживее, за да види истинските и всемогъщи форми на човечеството... и тъпаците - доукрасяващи го ! :grin: :grin:

BeastLover
10-28-2010, 20:23
:shock: ....май съм доста под нравствено-интелектуалния статус на форумУ

OldSchoolRebel
10-28-2010, 20:27
На теб ти се паднаха всичките психични инвалиди в темата. Аз няма да се обаждам, че сред просташкия хумор моят изискан сарказъм не вирее.Нека твоят възвишен хумор, наличието на който предполага много добро образование, привично за аристократичен английски пансион се разнесе из форумния мегдан като симфония, на фона на жалките ни мелодийки, които са единственото нещо на което сме способни ние - простосмъртните. Казах.

*разхилва се* Това беше добро.

dimi93
10-28-2010, 22:40
Хора, момичето е малко и объркано бе, вие сякаш не сте го минали този път, какво толкова и се нахвърляте! Успамихте цялата тема... Да сте чували за раздел "кофата"!?
Ами ти все още си малка и не знаеш какво искаш! Дори не мисля, че си готова за връзка да не говорим за секс! Няма цял живот да си девствена, но 1вият път е важен и е важно поне 1 от двамата ви да е опитен! Съветвам те да се осъзнаеш 1во, да разбереш какво искаш, за да не са ти виновни после останалите...

edy
10-29-2010, 00:00
От такива малоумни малолетни шизофренични потки като тебе страдат момчетата.Ма искааам,ма не искааам,ма не сегааа,ма не послеее....тва да не ти е по желание ма кчко смотана.Нз как не те е заритал още човечеца.
Я се осъзнай бе лапенце .. няа да говориш така на момичето, тфа не ти е слънчасалия козел в отсрещната стая ..

Нали знаете реплики от смотаните филми: "Ти си прекрасен, но аз не съм за теб.Нека си останем приятели" .. затова изчакай още малко, трябва да разбереш какво искаш и кой е мъжът на живота ти :)
Има девствени жени на по 20-30 години, и какво смешно има в това ?!! .. по - добре за тях .. ! Айде изчакай още малко и тогава мисли за секс, успех ! :-) :-) :-)
dimi93 +1 баце :)

Shadowsogirl
10-29-2010, 04:02
Кое пък му е доброто да си девствен на трийсет? Какво си запазил? Непорочност, гордост, какво? И ако си жена... Не си родила, не си дала ласка на дете.. на трийсет. Да ви имам поводите за гордост.

dimitar_ak
10-29-2010, 05:30
Кое пък му е доброто да си девствен на трийсет? Какво си запазил? Непорочност, гордост, какво? И ако си жена... Не си родила, не си дала ласка на дете.. на трийсет. Да ви имам поводите за гордост.

А какъв е повода за гордост да си на 15 и да си изчукала 3 футболни отбора?

DREAM95
10-29-2010, 07:29
:lol: пусни му бе патко :-D

Shadowsogirl
10-29-2010, 12:03
Кое пък му е доброто да си девствен на трийсет? Какво си запазил? Непорочност, гордост, какво? И ако си жена... Не си родила, не си дала ласка на дете.. на трийсет. Да ви имам поводите за гордост.

А какъв е повода за гордост да си на 15 и да си изчукала 3 футболни отбора?

Не казвам, че трябва петнайсет да имаш по-активен и по-богат секлуален живот от трийсетгодишните, а че не е нормално на трийсет да не си правил секс. Аввторката не е казала нито на колко години е, нито нищо... И в крайна сметка излиза, че не знае какво иска, страхя е толкова, че всеки път спира. Следователно не е готова. Няма смисъл да го прави, за да угоди на приятеля си...

edy
10-29-2010, 16:53
Кое пък му е доброто да си девствен на трийсет? Какво си запазил? Непорочност, гордост, какво? И ако си жена... Не си родила, не си дала ласка на дете.. на трийсет. Да ви имам поводите за гордост.

А какъв е повода за гордост да си на 15 и да си изчукала 3 футболни отбора?
+1 :-o

edy
10-29-2010, 16:53
Кое пък му е доброто да си девствен на трийсет? Какво си запазил? Непорочност, гордост, какво? И ако си жена... Не си родила, не си дала ласка на дете.. на трийсет. Да ви имам поводите за гордост.

А какъв е повода за гордост да си на 15 и да си изчукала 3 футболни отбора?
+1 :-o

OldSchoolRebel
10-29-2010, 17:02
Кое пък му е доброто да си девствен на трийсет? Какво си запазил? Непорочност, гордост, какво? И ако си жена... Не си родила, не си дала ласка на дете.. на трийсет. Да ви имам поводите за гордост.

А какъв е повода за гордост да си на 15 и да си изчукала 3 футболни отбора?
+1 :-o