PDA

View Full Version : Болка ниско долу под корема от дясно



kiki1991
10-29-2010, 09:33
От 5-6 дни имам постоянна болка ниско долу в корема от дясно,и като се натисна леко много ме боли,също и при секс много почва да боли,имам и друг проблем..много често ми се ходи до тоалетна през няколко минути,мисля си че може да е цистит,но не ми пари,нито ме боли или сърби.Преди месец имах и проблем с яйчниците като ходих на гинеколог ми каза че са възпалени и ми изписа антибиотик и вагинални таблетки,тогава ми мина уж,но сега пак нещо почна да ме боли,и съм много притеснена.Някой знае ли какво може да е това???:(((Мисля да ида пак на гинеколог но събирам пари,че не мога да си взема направление,че не съм си внасяла осигоровките последните 2 месеца.

batkodoki
10-29-2010, 12:08
От 5-6 дни имам постоянна болка ниско долу в корема от дясно,и като се натисна леко много ме боли,също и при секс много почва да боли,имам и друг проблем..много често ми се ходи до тоалетна през няколко минути,мисля си че може да е цистит,но не ми пари,нито ме боли или сърби.Преди месец имах и проблем с яйчниците като ходих на гинеколог ми каза че са възпалени и ми изписа антибиотик и вагинални таблетки,тогава ми мина уж,но сега пак нещо почна да ме боли,и съм много притеснена.Някой знае ли какво може да е това???:(((Мисля да ида пак на гинеколог но събирам пари,че не мога да си взема направление,че не съм си внасяла осигоровките последните 2 месеца.

може да е всичко.

знае гинекологът§ОПЛ които ти познават историята в детайли.

липсата на вноски не е оправдание да не ги посетиш отново: ако се самоосигуряваш текущото условие е, за последните 36 месеца да си пропуснала ТРИ вноски (не две!), като се брои от предишният на оказаната помощ месец назад.
така, че - марш при ОПЛ да си свърши работата!

SwEeTMuFFiN
10-29-2010, 17:53
може да ти идва и за тва да те боли десния яичник !!! :)

mechtaq_za_teb
10-31-2010, 05:21
Може да е всичко... и ние няма как да ти кажем, можем само да предполагаме. Възможно е да те болят яйчниците, ако трябва да ти идва... От дясно? Апандисит? Най-добре отиди на лекар, за да бъдеш сигурна какво точно ти има.

Преди време аз имах болки така и се оказа киста на яйчника. Доста болеше... особено при натискане.

mutant
11-01-2010, 12:05
Според мен момичето е за апендиктомия. Все пак потърси потвърждение от интернист. Не отлагай!

kiki1991
11-01-2010, 12:56
ами не знам какво е но пих 3 дена ципрофлоксацин и сега много малко ме боли и то при определени движения,ще видим като ми дойде и ми свърши дали пак ще е тъка

bbabyy
11-07-2010, 08:14
Аз бях така преди около три месеца. Много се бях наплашила.. но ми мина от самосебеси..

kiki1991
11-07-2010, 09:59
да и на мен ми мина уж,но продалжавам да ходя постоянно до тоалетна,и постоянно чувствам напрежение ниско долу...

herassmant
11-21-2010, 07:08
И аз в момента съм в същото положение!!! И аз съм пила Ципрофлоксацин 6 дни. Ходи ми се често до тоалетната,нямам парене,нищо.. само дето ми се ходи. И не знам какво да правя, ти разбра ли нещо ново покрай това? :(

kiki1991
11-21-2010, 08:13
да имам проблем с яйчниците,ако и теб те боли нико долу може да са яйчници,иначе за честото ходене е проблем и с бъбреците...мойто от миналата година май се е превърнало в хроничен цистит щот малко да захладнее времето и се почва голямото ходене до тоалена пред 15 мин...:(((

zori22
01-03-2011, 13:38
Може да е апандисит. Щом е в дясно

kiki1991
01-03-2011, 17:09
темата ми е стара..отдавна ми мина:)

kalpazanka
01-04-2011, 05:03
zori22, получаваш генерално предупреждение да не вдигаш стари теми, освен ако нямаш въпрос!