PDA

View Full Version : Мажоретки



mee3
10-29-2010, 10:55
Какви са изискванията да си мажоетка.Какво трябва да правиш ??/

xKiFlA
10-29-2010, 11:32
добре дее нали има тема за мажоретки и писах :o :?
първо изискванията са да не си дебела и да изглеждаш добре и да не си висока да стърчиш над другите нито ниска. аз бях предлагана за училище :D и второ да си подвижна и там когато има събития някви и празник да ходиш

Ssummerjam
10-31-2010, 09:50
Добър външен вид и добра двигателна култура. :)

xKiFlA
10-31-2010, 17:08
i аз бих искала но ме е срам :D
нещо в мажоретките винаги ми е харесвало :oops:

DesireToFire
10-31-2010, 17:51
Мисля че гледате прекалено много филми..

MissNothing
10-31-2010, 18:16
Мисля че гледате прекалено много филми..
Мдаа.
То тука мажоретките са някви най-обикновени момичета, естествено добре изглеждащи, можещи да танцуват, ама общо взето ей тей ги има, нищо не правят. Тва хич не са яките руси мацки, дето ходят с футболистчетата от даскало и всеки тича след гъза им. 8)

0pAsNooosLaDkA
01-04-2011, 13:54
Аз участвам в мажоретния отбор на моето даскало.Няма някакви специални изисквания.Трябва само да можеш да танцуваш, а пък от там нататък вече трябва да правиш упражнения за растягане и стягане на мусколите (за да правиш шпагат и др. работи).И както ти казаха не си мисли че ще ходиш с някви "футболистчета".

01-04-2011, 14:49
аз бях предлагана за мажоретка :P

n3zabrawiimaa
01-05-2011, 08:31
аз бях предлагана за мажоретка :P

Естествено! Сигорно и в момента ходиш с капитана на футболния отбор?

firstdiesel
01-05-2011, 08:55
ако можеш да удариш момче високо 1.85 с хай-кик в главата, значи ставаш ;) 8-) 8-)

Missmarch
01-05-2011, 14:54
пхаха мажоретки :razz: :razz: аз такава никога няма да стана по простата причина, че им се радват само определен тип момчета и някви долни мазнички, а `мажоретките` се смятат за кифли :) /все пак това е моето мнение, аз съм ..по мъжко момиче в смисъл - стилът/ ако носиш само розово и имаш некви пухчета по целите дрехи.. и по случайност си руса - минаваш :lol:

DesireToFire
01-05-2011, 17:22
аз бях предлагана за мажоретка :P

Естествено! Сигорно и в момента ходиш с капитана на футболния отбор?
Чак това няма да го каже.. Нали уж не харесваше момчета :ДД

fUcKsMiLe
01-05-2011, 20:05
трябва да си много пластична (ако говорим за нормален мажоретен състав, който ходи на състезания и прочие.. )
иначе .. просто добра външност и стегнато тяло вършат работа 8-) (разбира се .. трябва да умееш да танцуваш :D )

01-05-2011, 20:51
аз бях предлагана за мажоретка :P

Естествено! Сигорно и в момента ходиш с капитана на футболния отбор?

ами не нито искам да хода с такъв :P

Светлана 777
04-08-2012, 19:06
Здравейте и от мен ! Виждам, че има различни мнения относно мажоретките в България. Аз съм също една от тях, но не от спортните, а от парадните. Разликата между двата вида е, че първите работят с помпони и правят повече шпагати и сложни трикове, а ние, парадните участваме в дефилета, правим също танци, но използваме уреди като батони, знамена, също помпони, а моят мажоретен състав се занимава и с огнено изкуство. Не мисля, че мажоретките са розови кифлички, поне аз не мога да се определя като такава, защото смятам, че съм далече от тези момичета по стил, начин на живот и поведение към околните. Не смятам, че съм една от масата и мисля, че всеки човек е строго индивидуален и сам избира какъв иска да е!

sun251
04-10-2012, 20:44
Била съм за около 5 дена на нещо като наблюдение на мажоретен състав и мога да кажа,че те наистина полагат доста усилия,имат ежедневни продължителни тренировки и общо взето нещата,които правят са сложни (мисля,че бяха парадни мажоретки).Не са някой разглезени кифлички,мили момичета са поне държанието им беше такова.Но друго е ако имаш в предвид да си мажоретка в училище - там нищо няма да се получи!Както казаха не е като по филмите.Затова моят съвет е ако това те влече да се запишеш в някакъв мажоретен състав - има такъв в Шумен (давам него за пример защото там ходих),а и в други по-големи градове със сигурност!

gugenceto2
04-13-2012, 07:49
В повечето БГ училища мажоретките са много тъпа работа. Първо холеографиите са супер смотани и второ трябва ти супер много търпение.

adoreher
04-13-2012, 17:19
ного са ви Хамериканските филми