PDA

View Full Version : Нямам кораж, въпреси, че май няма от какво да се притес..



spiritbooomb
10-29-2010, 11:30
Значи с едно момиче, идвамата се харесваме.. и доста дълго време излизахме и тн., утре обаче ще излизаме и аз трябва да и кажа, че я обичам.. но нямам коража... притеснявам се... :X

BrokenDreamzBG
10-29-2010, 11:32
Ами...ако си сигурен , че трябва да и го кажеш, просто я погледни в очите и си кажи , че трябва да го направиш.Няма да отнеме много време и ако си сигурен , че и тя изпитва същото направи го.

spiritbooomb
10-29-2010, 11:40
Ами...ако си сигурен , че трябва да и го кажеш, просто я погледни в очите и си кажи , че трябва да го направиш.Няма да отнеме много време и ако си сигурен , че и тя изпитва същото направи го.Опитвам се и аз това да си втълпя, но колкото повече наближава.. толкова повече почвам да се притеснявам...
Иначе, да сигурен съм, че чувствата са взаимни...

MissNothing
10-29-2010, 11:42
Хах, по-добре си дръж езика зад зъбите и не казвай нищо, след време ще разбереш защо. :wink:

paulwalker
10-29-2010, 11:48
Значи с едно момиче, идвамата се харесваме.. и доста дълго време излизахме и тн., утре обаче ще излизаме и аз трябва да и кажа, че я обичам.. но нямам коража... притеснявам се... :X

Е защо да ТРЯБВА, някой нож в гърлото ли ти е опрял? Или тя ти е казала, че ако на 17-тата среща не и кажеш, че я обичаш, ще те зареже?
Иначе, ако наистина я обичаш, няма за какво да се тревожиш, все пак изразяваш истинските си чувства.
П.С.: Пише се кУраж, сори, просто не можах да се сдържа. :D

OldSchoolRebel
10-29-2010, 12:16
Хах, по-добре си дръж езика зад зъбите и не казвай нищо, след време ще разбереш защо. :wink:

+831

AraBella
10-29-2010, 12:57
Какво по дяволите е кораж.... ? Поне пишете правилно...
Аз не разбирам защо да си държи езика зад зъбите? Какво лошо има да каже на момичето, щом и чувствата са взаимни?

lyfche
10-29-2010, 22:14
окей,направи момента уникален =P~

frozendeath
10-29-2010, 22:49
Не й казвай, че я обичаш. Че я харесваш- може, но не и че я обичаш. Твърде вероятно е да я уплашиш. Не бъди като обсебен от нея. :)