PDA

View Full Version : МНОГО ЕФИКАСНА ДИЕТА



LadyZaribena96
10-29-2010, 11:44
Здравейте на всиички :) Значи преди имах голям проблем с наднормненото тегло .. но преди 3 месеца си измисих "диета" ии сега знам че ще има много тийнчета,които ще и намерят косури .. ама не ми пука много защото искам да споделя на хора които са като мен .. значи .. започвам:
Закуска - попринцип аз не закусвам защото после цяяялл ден повръщам и ме боли стомаха .. но е добре 1 препечена пълнозърнеста филийка с мед или само поръсена със сол.
На даскало ако огладнеете си вземете солети .. ама да са от тези които най-мразите .. според мен най - лоши са хрус-хрус .. сухи са .. а това е признак че не са мазни .. а и като не харесвате нещо не ви се яде ;D
Обяд - Плодооовеее .. или зеленчуци .. не се ограничаваите в 1 плод/зеленчук .. яжте кооолкото ви се яде .. от тях не се напълнява а и са полезнии :))
Ако огладнеете преди вечеря пак плод .. :)
Вечеря- да е преди 8 .. пълнозърнеста препечена филийка с зеленчуци.
Когато имате свободно време правете упражнения -коремни преси,клякания,скачане на важе..а може и просто даа се разхождате в парка .. :P
НИКАКВО ГАЗИРАНО .. само прясно изцедени плодове и зеленчуци .. чайчета [без захар] и МИНЕРАЛНА ВОДА ..НЕ от чешмата !!
Сладки удоволствия може да си позволявате мнооого малко .. може би веднъж на 1 седмица .. за мен това не беше поблем защото не обичам сладко .. не ям нищо сладко ии да ви кажа че така ми е мноого добре ;D ..ии такам :)) Айде приятно ви слабеене :P :P
ако някой има въпроси да пита отговарям на всииичкии :)

ri41
10-29-2010, 11:46
колко си висока колко кг си била и колко си свалила за 3 месеца

LadyZaribena96
10-29-2010, 11:48
бях 162см 81 кг ..сега съм 165см и 50кг
сам/а си прави изводите :)

ri41
10-29-2010, 11:53
30 кг браво, смъкнала си бързо защото си имала бая за смъкване :D а някакъв активен спорт спортува ли?

divacheee
10-29-2010, 11:57
ЛИЧНО МНЕНИЕ !!!

Изключително тъп режим, диетa .. кaкто искaш го нaричaй ..
Дa, съглaснa съм .. плодове, зеленчуци .. солетките зaсищaт НО зaщо никъде не видях ориз, месо (пилешко), рибa .. вaрени кaртофи...

Зa колко време ги свaли тея 30 кг ?

LadyZaribena96
10-29-2010, 11:58
хахах ако ходене по банкетчета и яко денс кючеци е споортт .. оо дааа ... сяка събота го спортувах от 20;00 до 08;00 :-D :-D
сега сериозно .. ами не .. не спортувах и сега не спортувам нищо .. защото не обичам спорта .. ;D

spopi
10-29-2010, 11:59
Ми не лошо но като не обичаш сладко защо си била 82 кила или обичаш повечко мазничко.

Korrnyy
10-29-2010, 11:59
За 3 месеца

LadyZaribena96
10-29-2010, 12:03
пише го по-нагоре за 3 месеца .. :)
благодаря ти за мнението .. ами да не си ги видяла защото ги няма .. просто нямах време да варя и да правя каквито и да са "маджи" защото уча в друг град .. а не там където живея .. пък и готвенето не ми се отдава .. дори това да е просто варене на картофи или ориз :) :-D

divacheee
10-29-2010, 12:04
Не искaм дa бъдa лош пророк но ще си възвърнеш поне 10 кг.
Здрaвословното отслaбвaне е в грaницaтa между 3.5-5 кг нa месец, зaвиси от огрaнизмa ти .. Сaмо си си изтощилa оргaнизмa с тея 10кг зa месец ..

ri41
10-29-2010, 12:04
и аз сладко не обичам ама бях 63 кг щото ядях много тестяно и сандвички, банички, закуски, форнети, тей че не се пълнее само от сладко

LadyZaribena96
10-29-2010, 12:07
Ми не лошо но като не обичаш сладко защо си била 82 кила или обичаш повечко мазничко.
ЧИПСОВЕЕЕЕЕЕ .. преди бях само на чипсове .. сутрин обед и вечер аз се тъпчех с чипсове :D .. но вече съм "чиста" от 2 години :)
P.S като казвам чиста .. имам предвид че не съм кусвала чипс от 1-2 години :)

LadyZaribena96
10-29-2010, 12:10
Не искaм дa бъдa лош пророк но ще си възвърнеш поне 10 кг.
Здрaвословното отслaбвaне е в грaницaтa между 3.5-5 кг нa месец, зaвиси от огрaнизмa ти .. Сaмо си си изтощилa оргaнизмa с тея 10кг зa месец ..
не съм сигурна че ще ги възвърна защото след като вече съм с идеално тегло .. продължавам само на здравословна храна :))

thinkgreen
10-29-2010, 12:12
пише се препеЧЕНА филия !

Менюто на тази диета е наистина невероятно препеКАНИ филии , плодове ,зеленчуци и солети . Най-важното минерална вода ... изворната е изключително калорична :D
Мляко , яйца , сирене , месо липсват , ама все пак нали има препеКАНИ филии от тях организма си набавя нужните вещества :D
Според мен си имала просто много за сваляне и всеки вид диета е щял да ти даде резултат , ама не е правилно да се изживяваш специалистка и вече да правиш менюта на хранене , да си измислиш диета и едва ли не да обявиш , че е някакво чудо до което диетолозите не са стигнали .
Единственото нормално нещо , което прочетох беше съвета за правене на упражнения .
Все пак браво ,че си отслабнала толкова за толкова кратко време , въпреки грешния подход .

fuckme
10-29-2010, 12:17
пише се препеЧЕНА филия !

Менюто на тази диета е наистина невероятно препеКАНИ филии , плодове ,зеленчуци и солети . Най-важното минерална вода ... изворната е изключително калорична :D
Мляко , яйца , сирене , месо липсват , ама все пак нали има препеКАНИ филии от тях организма си набавя нужните вещества :D
Според мен си имала просто много за сваляне и всеки вид диета е щял да ти даде резултат , ама не е правилно да се изживяваш специалистка и вече да правиш менюта на хранене , да си измислиш диета и едва ли не да обявиш , че е някакво чудо до което диетолозите не са стигнали .
Единственото нормално нещо , което прочетох беше съвета за правене на упражнения .
Все пак браво ,че си отслабнала толкова за толкова кратко време , въпреки грешния подход .

точно така, здравословно определено не е липсата на ориз, месо и млечни продускти.

LadyZaribena96
10-29-2010, 12:23
пише се препеЧЕНА филия !

Менюто на тази диета е наистина невероятно препеКАНИ филии , плодове ,зеленчуци и солети . Най-важното минерална вода ... изворната е изключително калорична
Мляко , яйца , сирене , месо липсват , ама все пак нали има препеКАНИ филии от тях организма си набавя нужните вещества
Според мен си имала просто много за сваляне и всеки вид диета е щял да ти даде резултат , ама не е правилно да се изживяваш специалистка и вече да правиш менюта на хранене , да си измислиш диета и едва ли не да обявиш , че е някакво чудо до което диетолозите не са стигнали .
Единственото нормално нещо , което прочетох беше съвета за правене на упражнения .
Все пак браво ,че си отслабнала толкова за толкова кратко време , въпреки грешния подход .
някъде да прочете СПАЗВАИ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО или нещо друго от този род .. май не .. аа?! .. и не съм само аз с този ефект :) .. спазвахме я със съквартирантката ми .. тя беше 60 кг и за месец свали 10 кг така че спести си коментарите :)

britzy
10-29-2010, 12:32
Еееей браво браво-честито за най-тъпия режим на света-печелиш -печелиш анорексиииииииияяя 8)

Егати -как ще ядеш само препечени се казва-влезни в някой час по бг,пишеш ужасно-таа как ще ядеш само филйики и солети и плодове-месото е изклюително изклюително важно за белтъчини,въглехидрати,мля ко същоооооо,яйца-Боже,не те виждам-ако това го наричаш здравословно хранене си зле тъпа-виждам те 70кг до месец.Почни да ядеш от всичко ,но по малко -иначе организмът няма откъде да си набавя вещества-абе кво ти обяснвам то тъпите патки са си тъпи патки

LadyZaribena96
10-29-2010, 12:41
Еееей браво браво-честито за най-тъпия режим на света-печелиш -печелиш анорексиииииииияяя

Егати -как ще ядеш само препечени се казва-влезни в някой час по бг,пишеш ужасно-таа как ще ядеш само филйики и солети и плодове-месото е изклюително изклюително важно за белтъчини,въглехидрати,мля ко същоооооо,яйца-Боже,не те виждам-ако това го наричаш здравословно хранене си зле тъпа-виждам те 70кг до месец.Почни да ядеш от всичко ,но по малко -иначе организмът няма откъде да си набавя вещества-абе кво ти обяснвам то тъпите патки са си тъпи патки
айде без обиди кфо ше кажеш а .. ? ... ами да пиша неграмотно и ти от 2 години да живееш в България и ти няма да можеш да пишеш грамотно .. пиша колкото мога .. ако искаш ще пиша на гръцки "разбирачке" от всичко .. сигурно ще ме разбереш :)) .. пък и да стана анорексичка.. кфо ти пука на тебе .. нали не си ти :)

britzy
10-29-2010, 12:43
Аа ами хубаво голямата логика-стани си ве-грам не ми пука ама за едната глупост.Тоест ти ще качиш,после пак така ще отслабнеш и ще умреш-Ди Енд 8)

britzy
10-29-2010, 12:48
Moже и на патагонски да пропишеш-ама фактът ,че си тъпа не се променя 8)

LadyZaribena96
10-29-2010, 12:57
Λοιπόν να σου πω δεν μου άρεσε η άποψη .. απλά δεν ξέρω τι είναι μέχρι 14 ετών .. και 12 ετών ζούσαν σε άλλη χώρα για 2 χρόνια και τον παραλογισμό για να γίνει καθηγητής της βουλγαρικής γλώσσας ξέρεις .. εάν είναι 6 έως 8 χρόνια τώρα έχουν μάθει όλους τους κανόνες γραμματικής .. Αυτό περιλαμβάνει την ανάγνωση και τη γραφή ... στη συνέχεια περπάτησε προσβάλλουν εμένα είμαι ηλίθιος και αγράμματος .. ηλίθιος .. απλή πόρνη :-x :-x :-x

AraBella
10-29-2010, 13:11
И какво трябваше да докажеш като прописа на гръцки?
Аз не виждам и причината да се нервираш и обиждаш, при положение, че това е форум и всеки може да изразява мнението си. Като искаш само хвалебствени коментари относно твоята невероятна диета, която при по-продължително спазване, ще си докараш страшно много здравословни проблеми, които повярвай ми много трудно ще успееш да оправиш.
Евала, че не ядеш сладко и мазно, но има още много храни освен плодовете и зеленчуците. Кълнове, ядки, мед, семена, зеленолистни... и тук единствено изброявам само суровите неща.

britzy
10-29-2010, 13:32
AМи Арабелке-виж я 96 наборец-какво да очакваш? :lol: :lol:

britzy
10-29-2010, 13:34
И между другото разбирам какво написа-много си жалка-айде 8)

ri41
10-29-2010, 14:07
до колкото разбрах поддържа това тегло от две години и не си е върнала кг и вие какво се нахвърляте, едва ли имате волята която има тя, ама това са българките, има ли някой да е ПО от тях и еййййй такава уста отварят :booooomb:

katericArofl
10-29-2010, 14:23
аз до колкото разбрах от 2 години е спряла чипса, което няма пряка връзка с диетата.
струва ми се крайно нездравословно 3 месеца - 30 кг каквото и да си говорим.. не може да си лишаваш организма от повечето нужни в-ва. и аз като другите смятам, че ще качиш ( дано да не е така разбира се).

AraBella
10-29-2010, 14:32
до колкото разбрах поддържа това тегло от две години и не си е върнала кг и вие какво се нахвърляте, едва ли имате волята която има тя, ама това са българките, има ли някой да е ПО от тях и еййййй такава уста отварят :booooomb:
Никой нищо такова не е казал. Тя каза, че за 3 месеца е свалила тези килограми не че от 3 години е на същите килограми и на същата храна.
Ти какво не си българка ли, че ни плюеш? Ако не си какво правиш тук изобщо? Благодаря, че ми каза, че българките нямаме воля... пък и най-яките сме били.. абе само комплименти.

ri41
10-29-2010, 14:35
до колкото разбрах поддържа това тегло от две години и не си е върнала кг и вие какво се нахвърляте, едва ли имате волята която има тя, ама това са българките, има ли някой да е ПО от тях и еййййй такава уста отварят :booooomb:
Никой нищо такова не е казал. Тя каза, че за 3 месеца е свалила тези килограми не че от 3 години е на същите килограми и на същата храна.
Ти какво не си българка ли, че ни плюеш? Ако не си какво правиш тук изобщо? Благодаря, че ми каза, че българките нямаме воля... пък и най-яките сме били.. абе само комплименти.
изобщо не схвана идеята и няма смисъл да обяснявам повече, да аз съм българка и мисълта ми беше, че българите сме злобни, не че нямаме воля

AraBella
10-29-2010, 14:44
до колкото разбрах поддържа това тегло от две години и не си е върнала кг и вие какво се нахвърляте, едва ли имате волята която има тя, ама това са българките, има ли някой да е ПО от тях и еййййй такава уста отварят :booooomb:
Никой нищо такова не е казал. Тя каза, че за 3 месеца е свалила тези килограми не че от 3 години е на същите килограми и на същата храна.
Ти какво не си българка ли, че ни плюеш? Ако не си какво правиш тук изобщо? Благодаря, че ми каза, че българките нямаме воля... пък и най-яките сме били.. абе само комплименти.
изобщо не схвана идеята и няма смисъл да обяснявам повече, да аз съм българка и мисълта ми беше, че българите сме злобни, не че нямаме воля
Схванах ти идеята, не искам да се караме ;д, просто така прозвуча. Иначе това, което ти наричаш злобно е според мен искрено. Аз така го виждам. Айде край да не оспамвам темата на момичето.

diiana86
10-29-2010, 15:12
След "измислих си диета" спрях да чета.

fuckme
10-29-2010, 16:00
И между другото разбирам какво написа-много си жалка-айде 8)

кажи кво написа , че аз не съм по гръцкия :D а ми стана интересно :-D

akinom
10-29-2010, 16:07
Авторката, подкрепям те напълно!
Уникална си и имаш голяма воля!! Направо серiозно ти казвам мн се радвам за теб,
това е страхотно да си свалила толкова мноооооооого килограми.. това са доста наистина..
Поздравления :}}

britzy
10-29-2010, 16:33
И между другото разбирам какво написа-много си жалка-айде 8)

кажи кво написа , че аз не съм по гръцкия :D а ми стана интересно :-D

Ами нещо от рода,че нали не е живяла в България и сега като дошла научила идеално граматиката -айде наричай ме глупачка дрън дрън и после проста курва май ми каза-нещо от сорта :oops: :lol:

FlowerPower
10-29-2010, 17:35
гугъл транзлейтър :smt007

LadyZaribena96
10-30-2010, 11:43
ами аз вече си ям всичко от 2-3 месеца дори и сладко .. но в малки количества и не съм качила и 1 кило ..но все пак продължавам да си правя упражненията :))
ri41 и akinom благодаря ви за разбирането :)

britzy
Пуснато на: Пет Окт 29, 2010 7:33 pm Заглавие:
fuckme написа:
britzy написа:
И между другото разбирам какво написа-много си жалка-айде


кажи кво написа , че аз не съм по гръцкия а ми стана интересно


Ами нещо от рода,че нали не е живяла в България и сега като дошла научила идеално граматиката -айде наричай ме глупачка дрън дрън и после проста к***а май ми каза-нещо от сорта
там пише че съм на 14 и 12 години съм живяла в Гърция и преди две години се приместехме да живеем тук в България и за тези две години успях само да се науча да чета колкото мога и да пиша долу/горе ии други работи :)

Rebirthing
10-30-2010, 13:35
Дано някой не се хване да слуша диетата на момиченце набор 94 :-o .

DarkKisss
10-30-2010, 16:06
Супер тъпия режим .. Как не си се разболяла от язва или гастрит не знам ..

ri41
10-30-2010, 17:18
Супер тъпия режим .. Как не си се разболяла от язва или гастрит не знам ..
двете филйки хляб дневно са спасението

marichela
10-30-2010, 17:35
Аз също не одобрявам режима ти и наистина се надявам да не си направиш някой проблем. :? Все пак не е ли по-добре да свалиш същите килограми за 2 пъти по-дълго време, но по по-здравословен начин? Иначе браво за волята. :)