PDA

View Full Version : Няма за какво да си говорим..



karriikk
10-29-2010, 12:25
От доста време си имам приятел и много държа на него както и той на мен , но напоследък няма за какво да си говорим - явно сме изчерпали всички теми . . Поради тази причина на него ми става "тъпо" както и на мен .Какво трябва да кажа или да сторя ? Може темата да ви се струва глупава , но за мен е важно .

w0sh
10-29-2010, 12:29
Четете една и съща книга/ гледате един и същ филм поотделно и после си ги коментирате.

Оттам тръгват други разговори.

OldSchoolRebel
10-29-2010, 12:52
wosh си е прав тук. Или пък просто се виждайте по-рядко, примерно, тази седмица се виждайте през или през два.

karriikk
10-29-2010, 14:13
Четете една и съща книга/ гледате един и същ филм поотделно и после си ги коментирате.

Оттам тръгват други разговори.



И това правим , но благодаря : )

karriikk
10-29-2010, 14:19
На колко си , лапенце ? 16 ? Нямали теми за разгоров , рофл . Да ви имам незабавните характери .Като нямате кво да си кажете се клатете в леглото



"Да ви имам незабавните характери " не става само с лигавене . .


"Като нямате кво да си кажете се клатете в леглото" не е задължително. .

Не мога да разбера за какво се заяждаш ;D . Не случайно сайтът се нарича "Teenproblem" казвам какво не е наред и се опитвам да намеря решение . . Коментара ти беше напълно излишен , но все пак все пак го уважавам . . и да на 16 съм , но като гледам разсъждавам над нещата по -зряло от теб ; )

Ssummerjam
10-29-2010, 17:16
Може да звучи изтъркано, но е така - когато двама души наистина си пасват, темите за разговор никога не свършват и никога не им е тъпо заедно. Щом при вас това липсва, явно връзката ви се е изчерпала и не виждам смисъл да продължава. :)

OldSchoolRebel
10-29-2010, 17:30
Горното не е съвсем вярно. В смисъл, ако се виждат през 30 минути, нормално е да си омръзнат. Малко свобода им трябва, просто.

FairyTales
10-29-2010, 20:13
Горното не е съвсем вярно. В смисъл, ако се виждат през 30 минути, нормално е да си омръзнат. Малко свобода им трябва, просто.

Съгласна съм .

nymphadora
10-29-2010, 20:40
Ах,winterfresh4o,от доста време наблюдавам докъде ще стигнеш с кретенизма си и все повече се учудвам,че имаш още какво да покажеш..Интересно ми е ти на колко си.Май беше на 17 и уау,наистина много по-голям и зрял си.Естествено и много по-висш от нас простосмъртните.Вземи се осъзнай,щото дразниш много с педантичността си.

Сега по темата-Може би пък връзката ви се е изчерпала и ви трябва почивка?

DREAM95
10-30-2010, 14:26
импровизирай ... :)

karriikk
10-30-2010, 15:30
Горното не е съвсем вярно. В смисъл, ако се виждат през 30 минути, нормално е да си омръзнат. Малко свобода им трябва, просто.


Ъмм .. ние се разделяме и за 3 мин . ;D . . Наистина май е по -добре по-рядко да се виждаме : )

karriikk
10-30-2010, 15:34
На колко си , лапенце ? 16 ? Нямали теми за разгоров , рофл . Да ви имам незабавните характери .Като нямате кво да си кажете се клатете в леглото



"Да ви имам незабавните характери " не става само с лигавене . .


"Като нямате кво да си кажете се клатете в леглото" не е задължително. .

Не мога да разбера за какво се заяждаш ;D . Не случайно сайтът се нарича "Teenproblem" казвам какво не е наред и се опитвам да намеря решение . . Коментара ти беше напълно излишен , но все пак все пак го уважавам . . и да на 16 съм , но като гледам разсъждавам над нещата по -зряло от теб ; )Я дай пак ? По-зряла от мен , лол ? Чаай , че се задавих с пушек , хаха . Колко наивна трябва да си , за да ни караш да ти измисляме общи неща за правене ? Нещата варират - редувайте излизане с приятели , романтични разходки само двамата , екскурзии , дискотеки , дори и гледане на филми може да мине забавно.Всичко си зависи от вас , майна . Ако имате сливи в устата и сте на " аха " , " мда " тогава няма стане . Ай със здраве.

п.с. На 18 съм , зайци . 8)

секс мадамата : Ти имам депресираните две точки майна :D Ай скрий се , че се излагаш.Тва , че вие сте зле всички и ви го показвам не значи нищо.


Не ви карам насила , просто искам съвет . . ; )

"Тва , че вие сте зле всички и ви го показвам не значи нищо" като сме толкова зле .. какво правиш още тук ? ;D

karriikk
11-01-2010, 09:32
импровизирай ... :)



това помогна :)

SchoolSucks
11-01-2010, 10:13
Ами тогава си говорете за стари неща, които може да обсъждате отново и отново. Или може би сте тъпа двойка. :)

RoSKo0o0
11-01-2010, 10:25
Доста безинтересни личности сте явно. Ние винаги сме имали какво да си кажем след толкова много години. Не сте един за друг. Самоубийте се.

П.П. Бзк ;)