PDA

View Full Version : не искам да мисля за него веее ;@



fen7asy
10-29-2010, 12:42
значи.. 7 клас съм.. ще кандидатсвам.. проблема е че не мога да си избия едно момче от главата и да се съсредоточа над уроците сии ;х моля ви помогнете.. как да си го избия от главата.. нашите се блъскат за да ми осигурят този начин на живот а аз по цял ден съм отвеяна, не спирам да си мисля за него и стоя на компа ;х.. междодругото някакви рецепти за отделяне от компа да имате? ;д .. моля за сериозни коментари.. и ако ще ме критикувате въобще не се хабете да пишете ;х айдее мерси предварително :-)

OldSchoolRebel
10-29-2010, 12:48
Ами, не включвай компа, като начало. Веднъж след като е включен, трудно ще се отцепиш от него. Същото е и за момчето. Ако започнеш да му пишеш или продължиш и т.н., по-трудно ще се отделиш от него.

AraBella
10-29-2010, 12:55
Кажи на вашите да ти скрият кабела на компа. Няма магическа пръчка, ти трябва сама да успееш да се справиш. Воля му се вика. Надали това момче не се готви за изпит (не пише на колко е) и седи и си губи времето мислейки за теб.

fen7asy
10-29-2010, 13:26
амм в един клас сме.. и това за кабела-ами ще им кажа.. изумена съм от себе си, но ще го направя ;дд .. мерсии ^^ апък докато уча перз цялото време си мисля: абе аз сега ако включа компа колко известия ще иам във фацето ;д.. охх попринцип не съм няква отвеяна шматка ама :х

Rhoads
10-29-2010, 15:08
значи.. 7 клас съм.. :-)

ей на майка ти попския ръкав ти си 7 клас ве нямаш право да пишеш на pc чесно

OldSchoolRebel
10-29-2010, 15:27
значи.. 7 клас съм.. :-)

ей на майка ти попския ръкав ти си 7 клас ве нямаш право да пишеш на pc чесно

Лицето ти квадратно ли е като форма?

fen7asy
10-29-2010, 16:42
значи.. 7 клас съм.. :-)

ей на майка ти попския ръкав ти си 7 клас ве нямаш право да пишеш на pc чесно
ко искаш ве? казах ли ти да си запазиш мнението.. казах ти! тогаа ко са обаждаш кътт черна станция? аа да та е*@ в дървения философ..

fen7asy
10-29-2010, 16:43
значи.. 7 клас съм.. :-)

ей на майка ти попския ръкав ти си 7 клас ве нямаш право да пишеш на pc чесно

Лицето ти квадратно ли е като форма?

По-скоро залагам на триъгълник.. и то само с лице.. в смисъл че зад фейса е празно..