PDA

View Full Version : Изпотяване ??



Pure333
10-29-2010, 13:39
Мисля, че доста хора страдат от това и предимно под мишниците, което води до петна по дрехи и доста неловки ситуации.Четох за 1 продукт Одорекс, според написаното е доста ефикасен та искам да питам вас някой ползвал ли го е или дали знае нещо повече за него. А също и ако имате някакви методи против изпотяване FEEL FREE TO SHARE :)

Jimmy412
10-29-2010, 21:33
Не съм ползвал ОДОРЕКС, но съм чувал лоши отзиви за него и не смея честно казано.. :? пич, къпи се по.често :D след баня рол-они, други глупости, козметичният пазар е пълен с такива! Не само ти имаш такъв проблем, нали се сещаш, че не става да се изкъпеш в неделя да речем.. да ползваш Одорекс и една седмица да не влизаш в банята? Не става! лол :)

masterbin
11-01-2010, 17:40
Мисля, че доста хора страдат от това и предимно под мишниците, което води до петна по дрехи и доста неловки ситуации.Четох за 1 продукт Одорекс, според написаното е доста ефикасен та искам да питам вас някой ползвал ли го е или дали знае нещо повече за него. А също и ако имате някакви методи против изпотяване FEEL FREE TO SHARE :) Здрасти брат, използвам го ,но няма да спре потенето ще го намали значително и ако преди потта ти е миришела след като го използваш това изчезва ;]