PDA

View Full Version : Маска за коса



Vannesa
10-29-2010, 14:25
Здравейте, момичета.

От известно време усещам нужда от маска за коса ии бих искала да ми препоръчате някоя, от която сте доволни лично, чували много добри отзиви, етц.
Не домашни, не, нямам време за тях, но ако сте на мнение, че те са по-добрия вариант - моля, споделете.
Косата ми е леко суха и изтощена, но не изгорена, и като че ли й липсва блясък.

Та, очаквам имена, марки и цени, мерси предварително =]]]]

malibugirl
11-16-2010, 16:29
на Garnier Fructis е много хубава и дори после като си пипнеш косата ти стават блестящи ръцете , все едно като брокат :)

AniBG
11-16-2010, 16:48
на Garnier Fructis е много хубава и дори после като си пипнеш косата ти стават блестящи ръцете , все едно като брокат :)
+1! Аз ползвах до преди месец една със змийска отрова - такава яка ти става косата от нея, но не се сещам марката! :( Иначе сега ползвам на Pantene и Garnier Fructis! 8-)

vagarious
11-16-2010, 16:50
+1! Аз ползвах до преди месец една със змийска отрова - такава яка ти става косата от нея, но не се сещам марката! :( Иначе сега ползвам на Pantene и Garnier Fructis! 8-)

Lorys. :-o

LovelyGirl
11-16-2010, 16:57
Змийско олио бе, каква отрова :D Ето тази е най-вероятно http://beautycosmetic.biz/images/loryssnakeoilhaircream.jpg

И аз мисля да я пробвам, че съм чела само хубави отзиви за нея :)

Vannesa
11-16-2010, 17:43
Благодаря за точните отговори [hug]

foreverr
11-16-2010, 19:38
Aз по принцип маски за коси не използвам, защото имам мазна коса и от тях ми става по мазна, дори и само по върховете да си слагам.Но все пак много мои приятелки са доволни от маската за коса на лорис, която е в много голяма опаковка и не е скъпа.Но аз преди като използвах маски бях доволна от маските на avon и от маските на genera.

FallOutGirl
11-16-2010, 21:11
Колко струва тази Лорис и къде я има в София :)[/i]

rosencetooo
11-17-2010, 03:39
^ 6лв. е :)
Може ли някой да ми покаже тая маска на Гарниер Фруктис ?

FuckingFreak
11-17-2010, 07:36
От тези на Lorys коя е най-добрата според вас? Аз съм се спряла на 3, но засега не мисля да купувам и зте едновременно : шоколад и кератин, чесън и онази със змийското олио. Иначе косата ми не мога да кажа, че е къдрава, но е доооста чуплива и непокорна.

Hilary_
11-17-2010, 16:52
Първо .. не знам какво толкова им харесвате на тези Lorys .. на скоро имах тази със змийското олио и дори не си направих труда да я сложа на косата си втори път .. :lol: та .. за това я подарих на една приятелка ..

Второ (към авторката) .. ако не е много третирана и изтощена .. можеш да минеш и с някоя домашна маска .. за какво трябва да си слагаш допълнителна химия?? ..

AniBG
11-17-2010, 17:35
От тези на Lorys коя е най-добрата според вас? Аз съм се спряла на 3, но засега не мисля да купувам и зте едновременно : шоколад и кератин, чесън и онази със змийското олио. Иначе косата ми не мога да кажа, че е къдрава, но е доооста чуплива и непокорна.
Ами на мен най-добре ми действа тази със змийското олио! Косата ми бухва и става много мека и блестяща! :-)

herassmant
11-21-2010, 08:58
Маските за коса отежняват косата и я омазняват по-добре си прави маска със зехтин(съвет от фризьорка). Намазваш си цялта коса със зехтин,чакаш 30 мин. и измиваш,лесно се отмива и така поне 1 път в седмицата.

evalongoriq
11-21-2010, 09:49
Аз ползвам една на Елсев,мн съм доволна :)

Minerva
11-21-2010, 10:51
По-добре си прави домашни с бадемово масло или зехтин. Ако толкова искаш купена по-добре дай малко повече пари за професионална - на Лореал или Лакме например. От тия от типа на Лорис дето са само един чист силикон нищо добро няма да стане. Докато я използваш ще ти замазва косъма и може да изглежда добре, но ако спреш за малко ще видиш колко много силикона ще е изсушил косата ти и няма оправия.

DollDaggaBuzzBuzz
11-21-2010, 11:18
http://www.prikachi.com/images/658/2686658I.jpg страшно съм доволна от маската :) поръчах си я от сайта им http://www.kokona.net/products.aspx ;)

Vannesa
11-21-2010, 14:01
Hilary_ , авторката така е решила.
Minerva, мерси за посочените марки, реших да събера пари за цялостна серия на една от двете, а дотогава ще пробвам със зехтин. :)

ОТ тази на Лорис се отказах в момента, в който видях, че е 7 лв за 1 кг :( :o