PDA

View Full Version : Филми за HALLOWEEN



LuD_i_SaVaRsHeN
10-29-2010, 14:48
Понеже утре е Хелуйн и много ми се догледаха такива филми бихте ли ми постнали няколко,че да усетя магията на празника :D
PS : Без "Boo" и "Halloween" за Майкъл Майерс :)

psych0
10-29-2010, 16:53
и аз ще следя темата,че ми се гледа и на мен нещо ама много страшно,ама все попадам на бози 8-)

Anarchya2
10-29-2010, 17:57
Такааа първо - Ако искате страшен филм - АМА НАИСТИНА СТРАШЕН,гледайте Paranormal activity - За мен това е най-страшния филм,който съм гледал.Но ако очаквате големите ефекти е в този филм ги няма.Но ви казвам филма е наистина стряскащ и като се замисля,че е направен с бюджет от 10 хиляди долара...
А иначе аз и едни фр в неделя сме на хелуин бонус в кино cinemacity ще има промоция 2 филма на цената на 1 от който можеш да си избереш само такива по хоррър филми от 8 часа вечерта почват те филми влезте в сайта който има желание и да види то всичко си пише.

cunt
10-29-2010, 21:58
Кви паранормал активити те гонят бе момчето пита за филми за Хелоуин.

JZfan
10-29-2010, 22:50
Такааа първо - Ако искате страшен филм - АМА НАИСТИНА СТРАШЕН,гледайте Paranormal activity - За мен това е най-страшния филм,който съм гледал.Но ако очаквате големите ефекти е в този филм ги няма.Но ви казвам филма е наистина стряскащ и като се замисля,че е направен с бюджет от 10 хиляди долара...
А иначе аз и едни фр в неделя сме на хелуин бонус в кино cinemacity ще има промоция 2 филма на цената на 1 от който можеш да си избереш само такива по хоррър филми от 8 часа вечерта почват те филми влезте в сайта който има желание и да види то всичко си пише.

Да досто строшен , но "THE GRUDGE" е по-страшен

Anarchya2
10-30-2010, 07:12
Такааа първо - Ако искате страшен филм - АМА НАИСТИНА СТРАШЕН,гледайте Paranormal activity - За мен това е най-страшния филм,който съм гледал.Но ако очаквате големите ефекти е в този филм ги няма.Но ви казвам филма е наистина стряскащ и като се замисля,че е направен с бюджет от 10 хиляди долара...
А иначе аз и едни фр в неделя сме на хелуин бонус в кино cinemacity ще има промоция 2 филма на цената на 1 от който можеш да си избереш само такива по хоррър филми от 8 часа вечерта почват те филми влезте в сайта който има желание и да види то всичко си пише.

Да досто строшен , но "THE GRUDGE" е по-страшен
Е на всеки различно му е "по-страшно" аз нещо не можах да се уплаша от The Grudge

ivyy
10-30-2010, 13:31
Ако искаш страшни филми гледай (ако не си де) Предизвестена смърт,Убийствен пъзел,Тексаско клане,Петък 13-и,Гняв,Кошмарът от Елм Стрийт,Знам какво направи миналото лято,13 призрака,Писък и някакви такива.

mgxpower
10-30-2010, 15:18
И аз препоръчвам Тексаско клане ама е просто филм на ужасите а човека мисля, че попита за филми за Хелоун :lol: :lol: :lol:

sladkish_14
10-30-2010, 16:57
Не разбирам какво толкова го взимате този 'празник' при сърце. :?

По темата: Не знам такива филми.

hotxxmess
10-30-2010, 18:02
Днеска брат ми гледаше някъв филм "Halloweentown" по Дисни,мисля че беше.. :D.

selenasky
10-30-2010, 19:58
Halloween & Trick 'r Treat тези са мн яки :) :grin:

glor4eto0o0o
10-31-2010, 09:51
аз мисля да гледам Trick'r Treat неси падам мн мн по ужасно страшите филми .. и брави на човека които саздал темата :-P :D

divaneee
10-31-2010, 13:22
Някой знае ли някакъв филм с призраци? ;/

selenasky
10-31-2010, 19:44
13 призрака е готин и Призра4ен кораб :P
ама да не спамим :-D