PDA

View Full Version : Какво мислите за тази рокля и подходяща ли е за бал?



midi4kaa
10-29-2010, 16:19
Адски харесвам роклята.Подходяща ли е за абитуриентски бал?
Просто съм влюбена в тази рокля.

http://2.bp.blogspot.com/_GpHPzxsw02k/TJujCerTY4I/AAAAAAAAADQ/goFpzkfy1ns/s1600/selena-gomez-a-year-without-rain-05.jpg


http://1.bp.blogspot.com/_hK_OOhO9A1M/TIJdwOWwAqI/AAAAAAAAGwk/ofRF9T6S4XY/s400/SelenaRain2.jpg


http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://2.bp.blogspot.com/_GpHPzxsw02k/TJujCerTY4I/AAAAAAAAADQ/goFpzkfy1ns/s1600/selena-gomez-a-year-without-rain-05.jpg&imgrefurl=http://flyfairyflyfarahzaki.blogspot.com/&usg=__qMgR0oLqG14S_c0pSbyztDbW2hA=&h=800&w=500&sz=84&hl=bg&start=17&sig2=WgEgQ_exngA9uIt4F9KpvA&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=ep9nea25RUX0GM:&tbnh=143&tbnw=89&prev=/images%3Fq%3Dselena%2Bgomez%2Bdress%2Byear%2Bwitho ut%2Brain%26um%3D1%26hl%3Dbg%26sa%3DN%26tbs%3Disch :1&ei=EvPKTIiqNYvEswaNu7CnAQ

fuckme
10-29-2010, 16:22
да, ункална е. ще си я поръчваш ли ?

midi4kaa
10-29-2010, 16:25
Още не съм категорична.Всякаква информация за роклята ще е от полза.
fuckme

надявам се не си взела в предвид миналата ми тема за ботушите и затова да ми отговаряш така :? ;)

pritesnenaaa
10-29-2010, 16:43
страхотна рокля.Защо да не става за бал.Никой няма да има такава ,ако я поръчаш.Суперска ееее :)

Infinity
10-29-2010, 16:44
Роклята много ми харесва , а в комбинация с тези аксесоари + обувките е уникална. :)
Съвсем подходяща според мен е за бал + това е много по-свежа и младежка от всички останали кичозни , лъскави , брокате , изрязани и селски " рокли " . :)

qsiii
10-29-2010, 18:09
Малее уникална е :shock: и както казаха по-горе наистина не е накичена с всякакви глупости. За мен цяло чудо ще е, ако видя една такава изчистена рокля. by the way не е ли много скъпа ( не им разбирам много, ама ми стана интересно )

fuckme
10-29-2010, 18:29
Още не съм категорична.Всякаква информация за роклята ще е от полза.
fuckme

надявам се не си взела в предвид миналата ми тема за ботушите и затова да ми отговаряш така :? ;)

мислиш ли, че гледам авторите на темите кои са :lol: аз наистина сериозно казах, че е уникална, само че се чудя от къде ще си я поръчваш. смисъл на шивач или?

RevolutionZ
10-29-2010, 18:31
Хубава е. :)

cherrygloss
10-29-2010, 18:45
Роклята е страхотна :) Ако имаш възможност да я поръчаш, не се колебай :-D

iPurple
10-29-2010, 18:48
Страхотна е!!

psych0
10-29-2010, 18:50
Страхотна е!!

billytalent
10-29-2010, 18:51
Невероятна е!!!

midi4kaa
10-29-2010, 18:55
Ами до следващата година ако ми е още на сърце,бих си я поръчала за бала.Не мисля,че парите ще са проблем.Колко според вас е възможно да струва? :)

Pliok0019
10-29-2010, 20:02
Страхотна е наистина. :Д

Fx1
10-29-2010, 20:28
Роклята е Catherine Deane - Isabelle Long Dress, от http://catherinedeane.com/
Има я в 3 цвята, към 900$.

teenems
10-29-2010, 21:45
суперска е ,но в друг цвят
индигово ,синьо ..нещо такова :)

mechtaq_za_teb
10-30-2010, 07:31
Няма какво да му мислиш. Щом ти харесва, взимай я. Пък и наистина е уникална. :)

Fx1
10-30-2010, 08:18
Честно казано, на мен не ми се струва толкова уникална. За тази цена може да се намери къде-къде по-красива рокля.

Особено като я видиш на сайта на модел - нищо особено. Особено в гръб. Ефектът, по-скоро, идва от мацката, която я носи в клипа.

Да не говорим, ако се опиташ да си я шиеш...ще се получи нещо ужасно. :)

kaRamella
10-30-2010, 08:42
И с според мен еее леко скъпичка.. и това я прави уникална. За бал...става .. но на мен повече ми прилича като за плаж ...
Като я раглеждах.. има я в такова сиво , бяло ( мисля че е мръсно бяло) и пясъчно жълто.
На мен лично ми харесва ама за 900$ има доста по-добри дизайнерски рокли.

MegiBoOm
10-30-2010, 09:05
Много е хубава.....изчистена, но в същото време по някакъв начин уникална! :)

midi4kaa
10-30-2010, 09:11
Намерих още една,която ми допадна -
http://s5.thisnext.com/media/largest_dimension/87C92425.jpg :)

PinkFloydSound
10-30-2010, 09:52
Лелееее, очаквах да е поредният чалгарски кич, а само като отворих линка, потръпнах! :shock: УНИКАЛНА Е... Обувките също. Взимаааай1! Ще си уникална на бала си, ако си с такава рокля.

MissNothing
10-30-2010, 10:34
Ааа не първата, която пусна е много по-хубава. Страхотна е, но за цвета не знам. Обаче на модела в сайта не и седи добре, докато на Селена и седи стрхотно, така че прецени..

ThisIsMe
10-30-2010, 10:40
Ааа не първата, която пусна е много по-хубава. Страхотна е, но за цвета не знам. Обаче на модела в сайта не и седи добре, докато на Селена и седи стрхотно, така че прецени..


Защо?
На модела също стои много добре,нали затова е модел все пак.Само дето момичето от модела е грозно в лицето,по-скоро страшно :lol: ,за разлика от Селена.Но иначе по тялото супер стои.Прекрасна рокля.Би отивала много на по-високо моомичее.ИИ не е нужно да сме звезди,за да ни стои нещо добре,нали ;)

foreverr
10-30-2010, 12:04
Да, определено е подходяща за бал и даже ми харесва :)

MissNothing
10-30-2010, 12:10
Ааа не първата, която пусна е много по-хубава. Страхотна е, но за цвета не знам. Обаче на модела в сайта не и седи добре, докато на Селена и седи стрхотно, така че прецени..


Защо?
На модела също стои много добре,нали затова е модел все пак.Само дето момичето от модела е грозно в лицето,по-скоро страшно :lol: ,за разлика от Селена.Но иначе по тялото супер стои.Прекрасна рокля.Би отивала много на по-високо моомичее.ИИ не е нужно да сме звезди,за да ни стои нещо добре,нали ;)
Ами просот на Селена ми харесва повече как стои, не знам. И естествено, не трябва да сме звезди, за да ни стои нещо добре, не съм казала такова нещо. :)

dark_wings
10-30-2010, 12:42
Уникална е наистина.

Lidiq564
10-30-2010, 12:47
Страхотна е!!! Заслужава си :)

Rebirthing
10-30-2010, 13:24
И с според мен еее леко скъпичка.. и това я прави уникална. За бал...става .. но на мен повече ми прилича като за плаж ...
Като я раглеждах.. има я в такова сиво , бяло ( мисля че е мръсно бяло) и пясъчно жълто.
На мен лично ми харесва ама за 900$ има доста по-добри дизайнерски рокли.

На същото мнение съм и аз направих асоциация с плажна рокля :D.

В сайта изглежда по като за бал, но за толкова пари ще се намерят и по-хубави. Иначе роклята е наистина хубава.

Minerva
10-30-2010, 14:25
Става горе-долу, но за толкова пари - такава рокля малко не върви. Още повече, че с тоя шлейф отзад (не знам как точно да го нарека) изобщо не знам как се ходи, камо ли танцува... За фотосесията и идеята и е чудесна.

Lorein
10-31-2010, 19:53
Мен също ми харесва, но не мислите ли, че ефекта идва главно от "развяването" на роклята? :-o Тя е хубава, но ако си с нея на бала, няма да стои така, ще стои права и няма да се развява така.

vampire_girl_
10-31-2010, 20:21
много е хубава ((: с подходящи аксесоари би била страхотна!!!

anonymous708973
11-01-2010, 06:58
Мен също ми харесва, но не мислите ли, че ефекта идва главно от "развяването" на роклята? :-o Тя е хубава, но ако си с нея на бала, няма да стои така, ще стои права и няма да се развява така.

Съгласна съм.
Само аз ли не намирам цената от 900 долара дори за доближаваща се до приемливо?!

FuckingFreak
11-01-2010, 07:21
Мен също ми харесва, но не мислите ли, че ефекта идва главно от "развяването" на роклята? :-o Тя е хубава, но ако си с нея на бала, няма да стои така, ще стои права и няма да се развява така.

Точно това си мислех да напиша и видях,че не съм 'сама' и не само аз мисля така. http://showroomseven.com/static/photologue/photos/cache/ISABELLA%20LONG%20DRESS%20FRONT%202_2_display.jpg Вижте как седи. Незнам дали роклята е правена специално за Селена, честно казано и не ме интересува. Но вижте къде е качена "талията" или как да го обясня по друг начин - онова, което е като преплетено вижте колко е високо и после надоло е свободно падаща и може би точно това подчертава ефекта. На мен лично ми идва в повече и определено не ми харесва. Това е моето мнение, неискам да го налагам на никой..

Lorein
11-01-2010, 07:28
Да, и аз това имах предвид. Именно защото видях роклята от сайта. Хубава е, но ефектна само точно за клипове, професионални снимки или някакви други подобни, където ще опънат едни големи вентилатори и тя ще се развява. Пък и наистина 900 долара... Не знам, за мен цената е прекалено висока :shock: Но пък всеки с възможностите си. :) Ако на момичето й харесва, да си я вземе, но преди това хубаво обмисли всичко, пробвай, виж дали дължината няма да ти пречи - все пак цяла вечер и цяла нощ ще има танци, дискотеки... Внимавай при избора, за да не стане да дадеш толкова много пари и после да не ти хареса/да се откажеш. :)

ThisIsMe
11-01-2010, 07:41
Роклята е страхотна.На мен лично цената не ми се вижда чааак толкова висока,ноо както казаха преди мен.Всеки сам преценя.ААА според мен роклята пак ще си се ''развява'',понеже както гледам материята е мннооого тънка ,а и няма начин май месец да не духа ветрец,макар и лек :D :D Мисля,че само като ходи роклята пак ще си се ''развява'' малко или много.Ако си висока и слаба ще стои супер според мен.А и само при това,че носиш роклята на Селена Гомез ще обереш точките :-)

bonbon4e_to
11-01-2010, 07:50
Мен също ми харесва, но не мислите ли, че ефекта идва главно от "развяването" на роклята? :-o Тя е хубава, но ако си с нея на бала, няма да стои така, ще стои права и няма да се развява така.

Точно това си мислех да напиша и видях,че не съм 'сама' и не само аз мисля така. http://showroomseven.com/static/photologue/photos/cache/ISABELLA%20LONG%20DRESS%20FRONT%202_2_display.jpg Вижте как седи. Незнам дали роклята е правена специално за Селена, честно казано и не ме интересува. Но вижте къде е качена "талията" или как да го обясня по друг начин - онова, което е като преплетено вижте колко е високо и после надоло е свободно падаща и може би точно това подчертава ефекта. На мен лично ми идва в повече и определено не ми харесва. Това е моето мнение, неискам да го налагам на никой..


Добре е ,че не се опитваш да го налагаш,защото веднага бих ти се противопоставила :D Роклята е красива,семпла страхотно седи.Друг е въпроса,че тази манекенка няма абсолютно никакви гърди(не казвам че трябва да има някви плондери,то така нямаше да седи хубаво,но поне някакви гърди да имаше на фона на тази рокля) + това има супер гадна мутра,би изплашила и мъртвец 8-)
Не вярвам авторката да е толкова ''страшна'' с фейс типичен за Хелоуин. 8-)

HeavensMaiden
11-01-2010, 07:50
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕей и аз си я бях харесала :((( :D сууупер яка е :smt007

иди и накарай в някое шивашко ателие да ти я направят и ще ти излезе към 300-400лв в зависимост от какъв плат използват, колко метра ще е плата (т.е колко голяма точно искаш да е ) и разбира се в какво ателие ще отидеш :)

FuckingFreak
11-01-2010, 07:54
ThisIsMe, съгласна съм донякъде с мнението ти. Но сега айде и аз след няколко години като имам бал да се облека като Lady Gaga с 3 килограма месо и всички да ме сочат с пръст и "ще обера ли точките" ?! Ако момичето е хубаво и най - простата и семпла рокля ще й стои зашеметяващо. Не дрехите правят човека.

А относно това,че е скъпа.Някой хора казват " това е веднъж в живота ". Е веднъж, веднъж ама хайде сега да се охарчим до безобразие. И сватбата е веднъж в живота (не за всички де), но много повече ми харесват 'малките' сватби, може би за хора които нямат 100000000 милиона, отколкото големите и пищни сватби, с някакви натруфени булки и опушен тъмен грим, вместо лек и нежен. Така де, това е моето мнение. Същото е и с бала. Бих се охарчила за нещо стойностно и красиво. И все пак като казвам "охарчила" винаги има някакви граници. Виждала съм холивудски звезди (на снимки разбира се ;д), облечени в изчистени и елегантни рокли, със зашеметяващи обувки или с някой друг масивен гердан. Бюджета не винаги е приоритет.

Lorein
11-01-2010, 07:59
ThisIsMe, съгласна съм донякъде с мнението ти. Но сега айде и аз след няколко години като имам бал да се облека като Lady Gaga с 3 килограма месо и всички да ме сочат с пръст и "ще обера ли точките" ?! Ако момичето е хубаво и най - простата и семпла рокля ще й стои зашеметяващо. Не дрехите правят човека.

А относно това,че е скъпа.Някой хора казват " това е веднъж в живота ". Е веднъж, веднъж ама хайде сега да се охарчим до безобразие. И сватбата е веднъж в живота (не за всички де), но много повече ми харесват 'малките' сватби, може би за хора които нямат 100000000 милиона, отколкото големите и пищни сватби, с някакви натруфени булки и опушен тъмен грим, вместо лек и нежен. Така де, това е моето мнение. Същото е и с бала. Бих се охарчила за нещо стойностно и красиво. И все пак като казвам "охарчила" винаги има някакви граници. Виждала съм холивудски звезди (на снимки разбира се ;д), облечени в изчистени и елегантни рокли, със зашеметяващи обувки или с някой друг масивен гердан. Бюджета не винаги е приоритет.

Напълно съгласна съм. :smt023

ThisIsMe
11-01-2010, 08:06
ThisIsMe, съгласна съм донякъде с мнението ти. Но сега айде и аз след няколко години като имам бал да се облека като Lady Gaga с 3 килограма месо и всички да ме сочат с пръст и "ще обера ли точките" ?! Ако момичето е хубаво и най - простата и семпла рокля ще й стои зашеметяващо. Не дрехите правят човека.

А относно това,че е скъпа.Някой хора казват " това е веднъж в живота ". Е веднъж, веднъж ама хайде сега да се охарчим до безобразие. И сватбата е веднъж в живота (не за всички де), но много повече ми харесват 'малките' сватби, може би за хора които нямат 100000000 милиона, отколкото големите и пищни сватби, с някакви натруфени булки и опушен тъмен грим, вместо лек и нежен. Така де, това е моето мнение. Същото е и с бала. Бих се охарчила за нещо стойностно и красиво. И все пак като казвам "охарчила" винаги има някакви граници. Виждала съм холивудски звезди (на снимки разбира се ;д), облечени в изчистени и елегантни рокли, със зашеметяващи обувки или с някой друг масивен гердан. Бюджета не винаги е приоритет.

Извинявай,ама никъде не съм посочила че парите определят качеството и красотата на рокля,каму ли на човека.Конкретизирах Селена,защото тя наистина е красива.Лейди Гага има съвсееем друг стил и подход,който аз лично не харесвам и никога не бих излязла с нейн ''тоалет'' някъде.Двете нямат нищо общо,не знам защо въобще направи това сравнение.Нека подчертая ,че парите в никакъв случай не са критерий ,че ще изглеждаш добре.Роклята може да е съвсем обикновена,но щом имаш хубаво тяло и изглеждаш добре,всичко би ти стояло добре.В случая говорим конкретно за роклята на Селена,която наистина ми допада.Явно си разбрала погрешно твърдението ми.Както и да е.Обоснових се вече.Нека ти кажа,че в представата ми за красота никъде не пише:
''Много пари-->много красота''

Hilary_
11-01-2010, 08:31
хубава е .. (:

FuckingFreak
11-01-2010, 08:42
ThisIsMe, това за цената не беше за теб. Беше написано
Пък и наистина 900 долара... Не знам, за мен цената е прекалено висока

Lorein
11-01-2010, 08:46
ThisIsMe, това за цената не беше за теб. Беше написано
Пък и наистина 900 долара... Не знам, за мен цената е прекалено висока

Цитатът е мой, но нещо не разбирам... Аз също съм против даването на прекалено много пари, явно не сме се разбрали.

SWT
11-01-2010, 09:21
Много е хубава! И да подходяща е за бал :)

Fx1
11-01-2010, 12:29
...А и само при това,че носиш роклята на Селена Гомез ще обереш точките :-)

Простотия.
Това ми беше идеята - ако не я носеше това момиче, дали някои щеше да се впечатли толкова от роклята..

С това мислене, си обяснявам чалгаджийското излъчване не много момичета..

roshlichka
11-01-2010, 13:15
страхотна е! невероятен избор особено ако е с такива аксесоари

PhotographyGirl07
11-01-2010, 14:07
Роклята е страхотна :) Ако имаш възможност да я поръчаш, не се колебай :-D
+1 :)

ThisIsMe
11-01-2010, 15:39
...А и само при това,че носиш роклята на Селена Гомез ще обереш точките :-)

Простотия.
Това ми беше идеята - ако не я носеше това момиче, дали някои щеше да се впечатли толкова от роклята..

С това мислене, си обяснявам чалгаджийското излъчване не много момичета..


Ами да.Така е .Простотия или не,това е самата истина.Така ще реагира аудиторията.Както и да е.Само хората ,които наистина разбират от дизайн ,ще успеят да вникнат в красотата на тази възхитителна рокля.Ако авторката изглежда добре и има хубаво тяло ,роклята би стояла също така привлекателно.

Minerva
11-02-2010, 21:02
...А и само при това,че носиш роклята на Селена Гомез ще обереш точките :-)

Простотия.
Това ми беше идеята - ако не я носеше това момиче, дали някои щеше да се впечатли толкова от роклята..

С това мислене, си обяснявам чалгаджийското излъчване не много момичета..


Ами да.Така е .Простотия или не,това е самата истина.Така ще реагира аудиторията.Както и да е.Само хората ,които наистина разбират от дизайн ,ще успеят да вникнат в красотата на тази възхитителна рокля.Ако авторката изглежда добре и има хубаво тяло ,роклята би стояла също така привлекателно.

Добре, ама....много от нас не знаят коя е Селена Гомез...

Biskfitka
11-02-2010, 21:12
^Актриса от детските филмчета на Дисни 8-)

rakiQ
11-03-2010, 06:16
хубава е ,но аз не бих ч облякла. Ще всема да се спъна някъде да стана за смях :D или някой да ми я настъпиии.......

мойта ще е къса..

Minerva
11-03-2010, 13:43
^Актриса от детските филмчета на Дисни 8-)

мерси :)

ViliTy01
03-20-2011, 12:47
Аз малко закасняла искам да кажа че аз също харесах тази рокля реших че ще е тя,но плата,който е отгоре който се вее не се внася в България и дори да искаш да ти я ушият в ателие няма как да стане и в краина сметка намерих подобен плат и от утре ще се шие както казах ефектна рокля но мн трудна за изпълнение привидно семпла е това мога да кайа :) :-D :)

mayaaa
03-20-2011, 16:41
Страхотна е!!
+1

Pamaa
03-20-2011, 19:30
МНого ми харесва, но съм далеч от мисълта, че ще ти е много удобна и то, заради този 'воал' :-) :D