PDA

View Full Version : Наказанието заради един тъпак...



mainatawe
10-29-2010, 18:59
Здравейте всички,
Нов съм и се регистрирах тука главно да потърся помощ тука за един проблем. Та...
Имахме днеска 6 час физическо и разгряваме и господина вика да се нареждаме да почваме волейбол
и стоя отпред и идва един тъпак от класа които се мисли за големия хулиган и гъзар, и ми вика да се махам, щото той бил там, а аз му викам че господина ме е сложил тук а той ме избута и ми вика че не му пукало и ме напсува на майка,което аз много мразя и го притиснах на стената, хванах го за гушата и го вдигнах 15-20 санта и го стискам и го карам да се извини и след 10 -15 сек едвам се извини с последен дъх и после се строполяса на земята а господина се стресна и ся е в болница (момчето). И господина ми вика че ще ходя на съвет за наказание с родител, а много ме е страх как ше реагират наще...
Та някои ако може да даде съвет как да се справя с това, ще съм му благодарен... :)

anonymous546178
10-29-2010, 19:16
Не сме екстрасенси, че да знаем. Трябва да бъдат на твоя страна защото си се защитавал!

BladeDancer
10-29-2010, 19:40
Хахахахах ... Да не ти пука кво ще кажат ваще. Казваш им така и така за това съм го пребил. Кво да очакват всички да го оставиш да те мачка ли ? Много ме нервят ейтакива. Добре си направил да знаеш! Няма кво да ти направи никой. А и от държене за гушата 15-20 секунди нищо няма му стане на тоя. Сигурно е циврил за болница за да имаш по-голямо наказание.

Greennight
10-29-2010, 20:33
Бих направил същото,не ми пука,ако ще да умре.Като много знае да псува нека му.Не вярвам вашите да ти се карат затова,че си защитил честта на майка си ?

fenastz
10-30-2010, 21:07
Хахахаха, как си го подредил тоя путьо, браво ! Разкажи как е било и тва е. Ако те накажат, значи са мижитурки...

Remixa92
10-30-2010, 23:06
Да и след като го вдигна на 15-20 см. от земята и очите ти светиха в червено и ти му викаше I"am a fucking terminator and i kill bad people. :lol: :lol: :lol:

mainatawe
10-31-2010, 20:40
Надявам се да не ме накажат...
Класната звънна и каза, че момчето е бил с изкаран въздух и бая смачкана трахея и не било нищо сериозно и го пуснали.
Сега ще видим понеделника кво ще стане...

mainatawe
10-31-2010, 20:49
Да и след като го вдигна на 15-20 см. от земята и очите ти светиха в червено и ти му викаше I"am a fucking terminator and i kill bad people. :lol: :lol: :lol:
1. Беше срещу стената
2. Тъпака тежеше около 55-60 кила
3. Не че се хваля ама съм си здрав в ръцете :)

DasReich
11-01-2010, 13:47
Ти си лудо копеле, с теб съм :grin: Мачкай ги такива филмари

thegamer
11-01-2010, 15:53
Мани ги тия шоута преди 1-2 г натепах 1 и неможал да диша ала бала водиха го нещо да му гледат нищо му няма и нито класната нито никои друг не му се върза вижда се кои е цирк и кои не :o

drakon44
11-02-2010, 00:04
Евала пич,аз честно да ти кажа,едва ли ще имам смелоста и силата да го направя.Обикновенно някой като ме псува го затапвам,или се правя на приятно разсеян,че несъм го чул.Иначе,кажи на класната ти какво е станало без да лужеш,добавяш,измисляш и ще видиш,че само ще ти кажат,че не е било правилно бляблябля,че е можело и по др начин блябялбя и да не се повтаря и тва е :)

babyy123
11-02-2010, 16:35
Бих направил същото,не ми пука,ако ще да умре.Като много знае да псува нека му.Не вярвам вашите да ти се карат затова,че си защитил честта на майка си ?

съгласна съм

п.п бих го направила ако бях момче и бях силна в ръцете , но все пак бих се опитала да го направя :D

FuckedUp
11-02-2010, 20:17
Бой по лайнарчетата, бе! Евала!

FairPlayer
11-03-2010, 08:13
Всички сте машини : ).

SiSi7yYy
11-05-2010, 16:00
Евала пич,аз честно да ти кажа,едва ли ще имам смелоста и силата да го направя.Обикновенно някой като ме псува го затапвам,или се правя на приятно разсеян,че несъм го чул.Иначе,кажи на класната ти какво е станало без да лужеш,добавяш,измисляш и ще видиш,че само ще ти кажат,че не е било правилно бляблябля,че е можело и по др начин блябялбя и да не се повтаря и тва е :) :D :D :D :D

sp33der
11-05-2010, 19:46
Силата е била с теб в този пагубен момент... :smt116