PDA

View Full Version : Девствена ли съм?



takemeaway
10-30-2010, 00:46
Добър вечер! Аз съм момиче (М.) на 17 години. Преди две години срещнах едно момче, бях много влюбена, той искаше да правим секс, но за мен това беше много специално и не бях 100% сигурна. Накрая се реших и колкото и да не ми беше приятно започнахме да го правим. Разделени сме отдавна и аз сега срещнах друго момче. Влюбени сме,обичаме се, той е девствен, аз му казах същото за себе си макар че не съм 100% сигурна. За това опрях до Вас. Та преди две години с въпросния бивш пийнахме по бира и се запътихме към вкъщи.Той много бързаше.Нямаше любовна игра,нямаше нищо,дори не ме предразположи. Сещам се за една подходяща поговорка "От вратата и за краката". Дирекно легна съблече се,съблече и мен. Изпитвах отвратителна болка, той беше доста неопитен и незнаеше какво да прави. Пъхаше по един по два пръста.. пъхах и аз,но нямаше кръв. После се опита с члена си,но не успя да го вкара сигурна съм.Плъзгаше се,не успя да влезне... после пак пробвахме с ръцете,но кръв нямаше... болеше ме,не издържах да ме третира така,след което му се разкрещях ,скарахме се и от тогава не съм правила повече опити с никого.Реших че е Божа работа и пазих тази нощ за някой наистина специален.Ето че две години по-късно го срещнах- моето всичко. И като заговорихме за това и като го уверих,че аз съм девствена и той ще е първия се замислих,това наистина ли е така? Първият човек с който реших да поговоря е скъпата ми майчица, тя ме увери че щом не го е вкарал до край и щом е нямало кръв значи съм девствена и да съм спокойна, но аз знам че не винаги има кръв.... Мога ли по някакъв начин да се проверя сама. Вие можете ли да ми кажете нещо или да отида на генеколог. Но как... с въпроса "погледни девствена ли съм?" . Но за мен е адски важно да знам отговора. Благодаря ви изключително много на целият Екип и предварително на всички,които ще коментират. Чакам отговор :)

OldSchoolRebel
10-30-2010, 06:12
...о, света кифло...

...ако не ме лъже паметта, химерата беше различна по форма, и за да се разкъса, трябваше пълен полов контакт, така че, онзи за да не успее с чушката си, нещо наистина е било погрешно. А ако е с пръсти трябвало да е под някакъв много специален ъгъл и т.н... Ами... Май си девствена. Де да те знам. Тази тема ме убива отвътре. :lol:

DREAM95
10-30-2010, 11:22
:-D ами скъса ли се девствената ципа ... :? това е краят на девството ти :razz: та дали с пръсти , дали с бухалка , ако иктина това което си написала :lol: честито вече си жена :D

akrobatkata
10-31-2010, 11:19
хахахаххаха говорила си с майта си за това :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: .....ВТФ....

Rashugun
10-31-2010, 12:12
На къде отива света...

DREAM95
10-31-2010, 13:06
хахахаххаха говорила си с майта си за това :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: .....ВТФ.... :lol:

akrobatkata
10-31-2010, 16:09
не е ли така??!?!

gegata15
10-31-2010, 16:34
много сте прости бе, не виждате ли че е загрижена за себе си :?
съжалявам, не мога да ти помогна, но мисля, че гениколога ще ти каже най- добре
Успех :-)

rns92
10-31-2010, 19:36
...Пъхаше по един по два пръста.. пъхах и аз,но нямаше кръв. После се опита с члена си,но не успя да го вкара сигурна съм.Плъзгаше се,не успя да влезне... после пак пробвахме с ръцете,но кръв нямаше...

Не, не...тук просто ме уби :razz:

OldSchoolRebel
10-31-2010, 20:17
...Пъхаше по един по два пръста.. пъхах и аз,но нямаше кръв. После се опита с члена си,но не успя да го вкара сигурна съм.Плъзгаше се,не успя да влезне... после пак пробвахме с ръцете,но кръв нямаше...

Не, не...тук просто ме уби :razz:

Смешно, смешно, ама накрая ти се доплаква...

blairww
10-31-2010, 22:25
мацко не знам... ама тая тема ме разцепи от всякъде :D

недей да твари6 хората :)

kaRamella
10-31-2010, 22:28
ОМГ... вие сте много зле.. момичето е на 17 и ви разказва такива лични неща, а вие и се смеете.. :( ..
Недорасляци..

OldSchoolRebel
10-31-2010, 22:31
ОМГ... вие сте много зле.. момичето е на 17 и ви разказва такива лични неща, а вие и се смеете.. :( ..
Недорасляци..

Опитали са се да правят нещо, преди да го проверят това, и дори не са внимавали в часовете по биология. Чети ми аватара.

DREAM95
11-01-2010, 09:39
маце асо толкова настояваш да бъдеш отворена , аз мога да го направя ... даже и по романтичен начин , който да не ме забравяш никога :-D много съм романтичен ще те еба на свещи :lol:
за контакти пиши на Л.С

neeDaBosS
11-01-2010, 11:53
Спрете да се подигравате :shock:
мила,незнам как да ''провериш'' но отиди на генолог

SmilezZz
11-02-2010, 09:06
На къде отива света...
На никъде - това е истината..

По темата:
- Ние няма откъде да знаем дали си девствена или
не..То е логично,а и пък си на 17 години и задаваш
такива тъпи въпроси,както и да е..
- Не е задължително първия път да има кръв,на това
не се доверявай..Но мисля,че вече си "отворена"..
- Но най-добре отиди на гинеколог,вместо да задаваш
такива въпроси на себе си и на скъпите ти съфорумници 8-)

Fx1
11-02-2010, 10:40
Не, не си, защо е толкова важно за теб, какво значение има?
А, и не казвай на приятеля си каквото написа тук, вече си му казала едно, поддържай тезата.

nina92
11-02-2010, 17:25
стига се подигравайте на момичето.Все пак никой не се е родил научен.

lili12
11-21-2010, 10:14
Според мен майка ти правилно ти е казала.
А колкото до гинеколога той няма как да разбере
дали си девствена или не- напротив ти трябва да му
кажеш за да знае как да те прегледа!

П.С. Хора, не се подигравайте на момичето.Тя иска да
сподели с някого а вие... :?

loveisshit
11-21-2010, 15:15
мисла ,че си девствена щял е да ти скъса ципата ако пръстите са му били 14 санта :D най-добре рацчитай на невежоста на приятеля си

sweetlifesweet
11-22-2010, 09:50
хахахаххаха говорила си с майта си за това :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: .....ВТФ....

това изобщо според мен не е смешно споделила е с майка си и е направила както трябва .

sexygirl16
11-23-2010, 05:00
мале хора вие не сте наред как може да се подигравате за такова нещо....
;( ами ако вие бяхте на нейно място нямаше да ви е хубаво да ви пишат такива коментари каквито вие сте писали на момичето... ;( невиждате ли колко лично нещо споделя с вас вие такова нещо сигурно нямаше да искате да го споделите...
а колкото до твоя проблем мила и аз мисля че трябва да отидеш на генеколог.... Пожелавам ти късмет...!!!

radeberger
11-23-2010, 07:14
Ами ако не си девствена, това ще промение ли нещо? Мисля, че е все тая и от нямане на работа се чудиш за глупости.

FuckedUp
11-23-2010, 13:19
...о, света кифло...

...ако не ме лъже паметта, химерата беше различна по форма, и за да се разкъса, трябваше пълен полов контакт, така че, онзи за да не успее с чушката си, нещо наистина е било погрешно. А ако е с пръсти трябвало да е под някакъв много специален ъгъл и т.н... Ами... Май си девствена. Де да те знам. Тази тема ме убива отвътре. :lol:

Т'ва с кифлата ме разби.. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

atractive
11-24-2010, 08:41
Мисля че ако тя наистина е говорила с майка си по тази тема,не е проблем тя да и помогне като я заведе на гинеколог.Щом се е стигнало до този разговор би трябвало да можеш.Успех :) :smt085

mariq1998
11-25-2010, 09:11
Кирилицата е задължителна!
kalpazanka

LipSy
11-25-2010, 16:49
Или отиваш на гинеколог или като ти дойте се усмеляваш да си сложиш тампон. То ако има ципа чрез тампона ще усетиш!

dandan
11-25-2010, 22:09
Не е задължително да има кръв :) Ама като отидеш на гинеколог той/тя за да разбере да ли си девствена трябва да бръкне за да разбере(няма друг начин мисля) ако искаш с инструмент да те отварят.... давай

IsolveProblems
02-12-2011, 20:31
Каква ципа какви 5 лева бе момиче? :shock:

gab4ooo
02-12-2011, 21:41
Вие хора които коментирате сте много зле . Момичето ви пита нещо супер лично а вие седите и се смеете . Тва според мен не е сайта за тая работа да се смеете на хорските проблеми ама айде . По въпроса ти : май си девствена та и да ти кажа че девствената ципа може да се скъса и при един по убилен цикъл . А и също сигурно не е успял да вкара члена си защото не те е възбудил. При втория си опит опитай да се възбудиш така ще отделиш секрет чрез който по лесно ще се постигне проникването . Дано съм помогнала :)

kusoagaki
02-12-2011, 23:33
ДЕВСТВЕНА СИ . Миналата година отварях една първата вечер с пръсти всичко ОК момичето видя бялата светлина на втората вечер ми даде зелена и я отворих както си му подобава с члена и чак тогава потече кръв за капак на всичко ми оцапа хубавата блуза.

Nedis
02-13-2011, 21:27
2 години на сухо нищо чудно пак да си девствена :)

Иначе по-добре да му беше казала че си правила опит да спиш с някой от колкото да го лъжеш :]

rusokoska7
09-08-2013, 00:38
2 години на сухо нищо чудно пак да си девствена :)

Иначе по-добре да му беше казала че си правила опит да спиш с някой от колкото да го лъжеш :]

++

Meonesssss
09-08-2013, 00:44
Ужас ... Имаше един който пишеше в интернет, че искам са го направи но не знаел в коя дупка да си го пъхне :lol:
Та приятеля ти е бил като него

kaRamella
09-20-2013, 18:42
Т'ва с кифлата ме разби.. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

о света кифло мармаладена е лаф на мирела диско ;д

baby_baby
09-25-2013, 17:54
:lol: :lol: :lol:

sladkata_keryy
10-13-2013, 16:15
zdravei i az sam an 17 i sam devstvena ne se pritisnqvai a utidi na ginekolog nqma kakvo da mu mislish :)))

theseveredgarden
10-14-2013, 10:03
Ами отиваш на гинеколог и той ти казва. А не на 17 години да питаш във форума дали си девствена. 0.о