PDA

View Full Version : Възможно ли е?!



LetMeGo
10-30-2010, 05:43
Здравейте, нямам много опит в този форум, но реших да пусна тази тема, защото много ме гвожди.
Имам (по-добре да кажа имах) един приятел, много добър, сред най-добрите, познаваме се от години. Но наскоро се целунахме, това прерасна в нещо повече и сега спим заедно от месец. Той вече не живее в родния ми град, премести се в друг и се виждаме в края на седмицата веднъж или два пъти. Той винаги ми е казвал, че съм специална, че ме цени адски много, но в същото време не иска да имаме връзка. Иска да правим само секс, като той, съответно и аз, сме свободни да спим с когото си поискаме още друг. Лошото е, както може би някои се досещат, че аз започвам да хлътвам, и то сериозно. Усещам също как ще ми разбие сърцето, защото не искаме еднакви неща.
Направих темата не за съвет какво да правя с него, а да попитам как е възможно мъжете да правят страхотен необвързващ секс и да не им пука след това, а ние се привързваме? Защо се получава така? Има ли момичета, които са в подобно положение и успяват да опазят емоциите си от тази неминуема болка? Как си поставяте преграда?
Ще съм благодарна на всякакви споделени мнения, чувствам се наистина като в задънена улица.... :/

OldSchoolRebel
10-30-2010, 06:03
Ами, ако не можеш да се справиш, да си прехвърлиш страстта към някой друг би било практично решение. Като прехвърлянето на нещо топло от гореща чиния в студена такава, защото се притесняваш, че първата чиния може да се пукне.

mechtaq_za_teb
10-30-2010, 07:10
Била съм в подобна ситуация и след като осъзнах, че наранявам единствено себе си, прекратих отношенията си с него, което те съветвам да направиш. Няма начин да опазиш чувствата си. Ако те се появят, не можеш да им кажеш просто да изчезнат. Не става. Заблуждавала съм се, че не ми пука, че го правя заради самия момент и удоволствието. Внушавала съм си, че и аз мога като него, но ми трябваше да разбера, че си е намерил приятелка, за да разбера, че съм се привързала прекалено много. А лошото беше, че той искаше да се виждаме дори когато беше вече с нея, което още повече ме нараняваше. Пък и не исках подобни отношения. Прекратих. Болеше, но по-малко, отколкото ако бях продължила безсмислената "връзка" само за секс.

Wednesday666
10-30-2010, 09:07
Била съм в подобна ситуация и след като осъзнах, че наранявам единствено себе си, прекратих отношенията си с него, което те съветвам да направиш. Няма начин да опазиш чувствата си. Ако те се появят, не можеш да им кажеш просто да изчезнат. Не става. Заблуждавала съм се, че не ми пука, че го правя заради самия момент и удоволствието. Внушавала съм си, че и аз мога като него, но ми трябваше да разбера, че си е намерил приятелка, за да разбера, че съм се привързала прекалено много. А лошото беше, че той искаше да се виждаме дори когато беше вече с нея, което още повече ме нараняваше. Пък и не исках подобни отношения. Прекратих. Болеше, но по-малко, отколкото ако бях продължила безсмислената "връзка" само за секс.

Съгласна съм. Просто няма друг начин според мене - щом той не иска нещо повече няма смисъл да се нараняваш само заради единия секс :?

cinderella_gugutka
10-30-2010, 10:52
и според мен трябва да прекратиш това,но първо му кажи истината-може пък и да се получи нещо.Не се отказвай,преди да си опитала
П.П.иначе и аз много пъти съм се питала как го правят,ноо незнам,мъжете много трудно ги разбирам

DREAM95
10-30-2010, 13:46
:? остави го ...

LetMeGo
10-30-2010, 15:04
Била съм в подобна ситуация и след като осъзнах, че наранявам единствено себе си, прекратих отношенията си с него, което те съветвам да направиш. Няма начин да опазиш чувствата си. Ако те се появят, не можеш да им кажеш просто да изчезнат. Не става. Заблуждавала съм се, че не ми пука, че го правя заради самия момент и удоволствието. Внушавала съм си, че и аз мога като него, но ми трябваше да разбера, че си е намерил приятелка, за да разбера, че съм се привързала прекалено много. А лошото беше, че той искаше да се виждаме дори когато беше вече с нея, което още повече ме нараняваше. Пък и не исках подобни отношения. Прекратих. Болеше, но по-малко, отколкото ако бях продължила безсмислената "връзка" само за секс.
Да, снощи и аз установих, че е спал с друга и ми каза, че дори да си намери приятелка, пак би искал да правим секс... Много ме жегна това. Да видим до кога ще ми издържи психиката и до кога ще успявам поне видимо да сдържам емоциите си. И аз смятам, че е най-добре да се откажа, но, Бога ми, не мога... :(

lyfche
10-30-2010, 17:04
Амии аз съм ГООРЕ-долу в същата ситуация.По-скоро бях ,де.Само че без секс ; ) само забивки .. и това беше с момче,с което бяхме 2 години заедноо ,скъсахме ,а след това доизживяхме това,което не бяхме :-) както и да е.Той също не искаше да се обвързваме отново ,но пак ми говореше ,че съм специална и т.н. Може наистина да си специална,но .. как да ти кажа ,да иска да си живее живота и да си е свободен да си прай' квот си иска 8-) аз така си го обяснявам .. не ми се вярва да не му пука.

FairyTales
10-30-2010, 19:14
Дам...такива отношения са мечта за почти всяко момче :) а и за някои момичета,но щом започва да ти пука по -добре излез от играта-явно не си от тях.

valdesbg
10-30-2010, 19:35
За мъжа секса не е вързан по никакъв начин с любовта. Двете са допълнения едно към друго, и могат да съществуват самостоятелно. За вас не е така.

Просто е.

strangerinhell
10-30-2010, 20:03
И аз съм в същата ситуация, но аз не искам връзка защото съм далеч от нея и само ще се измъчваме. Знам, че е хлътнала по мен и аз по нея, но засега ще останем така.

При теб като гледам няма замесени чувства от негова страна, с прости думи хванал те е да те клати (сори за израза) и понеже си му показала че си му в кърпа вързана би го правил дори и ако има приятелка.
Сега ако искаш да си с него и да си провериш дали може да станат нещата както трябва, опитай да разредите вижданията си и виж дали ще има някакъв ефект (най-вероятно няма да има). Покажи, че си нещо повече от ходеща катерица/котенце и т.н. въпреки, че връзки започнали на основа "секс" много рядко прерастват в повече.

Надявам се да съм ти помогнал поне малко. :)

OldSchoolRebel
10-30-2010, 20:17
За мъжа секса не е вързан по никакъв начин с любовта. Двете са допълнения едно към друго, и могат да съществуват самостоятелно. За вас не е така.

Просто е.

Тъжна истина.

LetMeGo
10-31-2010, 07:03
Благодаря за споделените мнения. Дано успея скоро да се справя с ината си и да прекратя това. Подсъзнателно винаги си търсим страданието, притежавам някакъв вроден мазохизъм... damn.

RoSKo0o0
10-31-2010, 07:13
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Много ме кефи какви съвети искат хората от форум :lol: :lol: Толкова ли нямат свое собствено мислене и виждане по въпроса :razz: :lol:

3oPuTy
10-31-2010, 07:17
За мъжа секса не е вързан по никакъв начин с любовта. Двете са допълнения едно към друго, и могат да съществуват самостоятелно. За вас не е така.

Просто е.
Понякога и за нас е така,Влади :)

10-31-2010, 07:18
Той е човек, който хич ама въобще не те цени, а цени своята свобода, като замаскирва истинските си желания с изрази от типа: "Искам да си свободна" и тем подобни измишльотини. Истината е, че ТОЙ иска да спи с когото си иска. Това е твоят "приятел"

Ти каква си?
Мислиш ли, че можеш да му вярваш.... изобщо?

mechtaq_za_teb
10-31-2010, 07:33
Била съм в подобна ситуация и след като осъзнах, че наранявам единствено себе си, прекратих отношенията си с него, което те съветвам да направиш. Няма начин да опазиш чувствата си. Ако те се появят, не можеш да им кажеш просто да изчезнат. Не става. Заблуждавала съм се, че не ми пука, че го правя заради самия момент и удоволствието. Внушавала съм си, че и аз мога като него, но ми трябваше да разбера, че си е намерил приятелка, за да разбера, че съм се привързала прекалено много. А лошото беше, че той искаше да се виждаме дори когато беше вече с нея, което още повече ме нараняваше. Пък и не исках подобни отношения. Прекратих. Болеше, но по-малко, отколкото ако бях продължила безсмислената "връзка" само за секс.
Да, снощи и аз установих, че е спал с друга и ми каза, че дори да си намери приятелка, пак би искал да правим секс... Много ме жегна това. Да видим до кога ще ми издържи психиката и до кога ще успявам поне видимо да сдържам емоциите си. И аз смятам, че е най-добре да се откажа, но, Бога ми, не мога... :( Няма не мога, има не искам.

eXxXciTeD
10-31-2010, 12:39
Не си го причинявай, така няма да го задържиш до себе си. Кажи му, че ако не сте наистина заедно няма смисъл да продължавате.

LetMeGo
11-01-2010, 08:37
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Много ме кефи какви съвети искат хората от форум :lol: :lol: Толкова ли нямат свое собствено мислене и виждане по въпроса :razz: :lol:н
Ако не си забелязал, по-горе писах, че не искам съвет за това как да се справя със ситуацията, а за да се изрази мнение защо мъжете са способни на това, а жените-не, така че първо чети по-внимателно преди да пускаш хапливи коментари :)

Bellatrix
11-01-2010, 08:44
Мъжете се държат така, защото за тях сексът минава точно през един орган. Да, този.
При жените сексът започва от мозъка, минава през сърцето и приключва механичната си дейност долу в п**ката.

OldSchoolRebel
11-01-2010, 08:57
Мъжете се държат така, защото за тях сексът минава точно през един орган. Да, този.
При жените сексът започва от мозъка, минава през сърцето и приключва механичната си дейност долу в п**ката.


Глупости. :lol: Стереотип. Като това, че жената мястото `и е в кухнята, примерно.

Bellatrix
11-01-2010, 09:16
Мъжете се държат така, защото за тях сексът минава точно през един орган. Да, този.
При жените сексът започва от мозъка, минава през сърцето и приключва механичната си дейност долу в п**ката.


Глупости. :lol: Стереотип. Като това, че жената мястото `и е в кухнята, примерно.
Не е стереотип? :-o Щеше да бъде, ако твърдях, че мъжете не изпитват чувства, а само си следват половите органи. Аз изобщо не мисля това. Естествено, че и момчетата имат чувства и се влюбват и тн, и тн. Но като опре до секс, вие спокойно можете да не включвате и сърце, и мозък, а просто да ч*кате. При нас сексът е по-скоро емоционална нужда от близост и топлина + известно задоволство. При вас е главно задоволяване на нуждите (а ако има и чувства още по-добре, разбира се).
Например, женските рядко успяваме да изпитаме оргазъм, ако нямаме чувства към този, с когото правим секс. При вас е всеки път.

dimitar_ak
11-01-2010, 09:19
Благодаря за споделените мнения. Дано успея скоро да се справя с ината си и да прекратя това. Подсъзнателно винаги си търсим страданието, притежавам някакъв вроден мазохизъм... damn.

Намери си приятел и почни да правиш секс с него. Бързо ще се справиш с проблема си.

SchoolSucks
11-01-2010, 10:22
Не му пука защото си показала, че не струваш нищо щом може да те има толкова лесно. Не че нещо друго има в цялата история, просто си тъпа. Съжалявам, че ти го казвам така директно, но обичам да съм искрен вместо да въртя локуми. 8)

LetMeGo
11-04-2010, 17:56
Не му пука защото си показала, че не струваш нищо щом може да те има толкова лесно. Не че нещо друго има в цялата история, просто си тъпа. Съжалявам, че ти го казвам така директно, но обичам да съм искрен вместо да въртя локуми. 8)
Изобщо нямам нужда от окачествяването ти. Аз си знам каква съм и тъпа е последното, което ми идва на ума. Извинявай, че имам висока самооценка, но не можеш да ме определиш, дори не ме познаваш. И не мога да си обясня защо в каквито и да е форуми, когато човек постави дадена тема, то тя не се дискутира нормално, а винаги ще се намери някакъв фен, като теб, да се заяжда? И не че ти влиза в работата, но преди да стане нещо с него, минаха повече от 3 години, преди да се реша, така че и "лесна" не ме описва добре.
П.С.: Погледни си пунктуацията, тогава говори за МОЯ интелектуален капацитет 8)

OldSchoolRebel
11-04-2010, 18:14
Намери си приятел и почни да правиш секс с него. Бързо ще се справиш с проблема си.

Кратко, брутално, и най-вероятно, вярно.