PDA

View Full Version : Трябва ми съчинение по немски език на темата : Freizeit



Ich
10-30-2010, 07:10
Моля ви някой да ми помогне най-малко 80 думи !! :-)

Iria
10-30-2010, 07:25
Първо се пише "Frei Zeit". Не е особено трудно да напишеш какво правиш през свободното си време.. Ако не знаеш думите, използвай речник! ;)

fcukz
10-30-2010, 07:38
Как искаш да ти напишем съчинение на тема "свободно време", като не те познаваме и не знаем какво обичаш да правиш?

Ich
10-30-2010, 07:51
просто ми трябва спешно написах част но още не мога да събера 80 думи ! :oops: просто е да измисли нещоо ще съм му много багодарна ! например може да напишете това което вие правите и аз ще взема идейки ! :oops:

Ich
10-30-2010, 07:51
просто ми трябва спешно написах част но още не мога да събера 80 думи ! :oops: просто е да измисли нещоо ще съм му много багодарна ! например може да напишете това което вие правите и аз ще взема идейки ! :oops:

Ich
10-30-2010, 07:59
просто ми трябва спешно написах част но още не мога да събера 80 думи ! :oops: просто е да измисли нещоо ще съм му много багодарна ! например може да напишете това което вие правите и аз ще взема идейки ! :oops:

webmast3rche
10-30-2010, 20:15
Не се пише Frei Zeit , а Freizeit ... като си толкова на зор, напиши го на български, а аз ще ти го преведа.. не може всичко на готово..

LifeFitness0
10-30-2010, 20:22
Das Wort Freizeit bedeutet w

anonymous708973
10-31-2010, 09:16
Абе човек, ти направо я/го заби в земята! Авторът не знае как се пише заглавието, ти егати текста му даде :) Доста е хубав бту, ти ли го писа?

Дай да видим какво си написал/а дотук. Не знам как не можеш да ги събереш 80 думи, на мен толкова ми трябват за увода, изобще не мога да се събирам в ограниченията.
Пиши, че всеки обича да го прекарва по различен начин. Някои обичат да не правят нищо, излежавайки се пред телевизора, други предпочитат да се развиват, тренирайки нещо или четейки интересна книга.
Пиши, че понякога едва ли не се молим за свободно време, а когато го получим, не знаем какво да правим и...Това като го развиеш, може и 200 думи да стигнеш :)

MaGuSs
10-31-2010, 12:05
Първо се пише "Frei Zeit". Не е особено трудно да напишеш какво правиш през свободното си време.. Ако не знаеш думите, използвай речник! ;)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Първо се пише "Frei Zeit".
Пище се слято ве тютко!!! Die Freizeit-/f/ свободно време :razz: :razz: :razz:
Не знае немски и ми тръгнал да прави забележки на хората !!
Сравни в речника...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dedeua
04-25-2011, 10:00
Първо се пише "Frei Zeit". Не е особено трудно да напишеш какво правиш през свободното си време.. Ако не знаеш думите, използвай речник! ;) ПЪРВО ОТВОРИ УЧЕБНИКА ПО НЕМСКИ Или просто напиши в гугъл Frei Zeit и ше ядеш ку*а! точно си е Freizeit

Isildur
04-25-2011, 10:17
не вярвах,че има такива нещастници.Ще кара хората да пишат за неговото свободно време без дори да го познават.
Пък и какво ти коства да седнеш за 45-50 минути да го направиш ?

Extremescream
04-25-2011, 11:43
Темата е от 2010 :-o