PDA

View Full Version : Въпрос за гърдите



kiki1991
10-30-2010, 08:41
искам да питам носенето на сутиен постоянно дори когато спиш полезно ли е ???

gabi7u
10-30-2010, 08:47
искам да питам носенето на сутиен постоянно дори когато спиш полезно ли е ???


Нито е полезно, нито е вредно. Както се чувстваш удобно..
Не мисля, че ти трябва сутиен нощем.. Остави ги малко да дишат ..

MegiBoOm
10-30-2010, 08:48
първо се пише гЪрдите.....лелее!

ПП. ааа от къв зор искаш да го носиш докато спиш....мисля че по време на спането трябва да се чувстваш възможно най-комфортно а със сутиена май няма да е така! Принципно ако си го носиш редовно няма проблем, ама чак пък и вечеер!?

BaffaLsc
10-30-2010, 08:51
Не мога да разбера момичета ,които тоя сутиен не го свалят..
Няма ли да ти е по удобно ,ако го сваляш ?
Не знам дали е вредно.. :?

kaRamella
10-30-2010, 08:53
И според мен нито е времдно нито полезно.. Веднъж докъто пазарувах в един магазин за бельо , продавачката си говореше там с нейната приятелка , та дочух че казваше че спяла със сутиен и циците и не са увиснали :D ..

gabi7u
10-30-2010, 09:00
И според мен нито е времдно нито полезно.. Веднъж докъто пазарувах в един магазин за бельо , продавачката си говореше там с нейната приятелка , та дочух че казваше че спяла със сутиен и циците и не са увиснали :D ..

аз пък дочух, че една жена яла броколи и станала зелена .. :-o (затъпяване)
глупости значи ..
от спане нито увисват, нито нищо. Вие какво правите насън - бягате, скачате .. остави ги да починат малко ..

MegiBoOm
10-30-2010, 09:05
Аз лично си спя без сутиен! :grin:

kiki1991
10-30-2010, 09:11
да и аз затова го нося постоянно понеже знам че е хубаво да не висят,а да има нещо да ги придържа,но много зависи и от сутиена да е хубав не да ги смачква.Затова ипитам.

foreverr
10-30-2010, 11:42
Mисля, че не е добре да се носи сутиен дори когато спиш, тъй като когато лежиш(особено ако е по корем) и ако си със сутиен банелите доста гадно ще ти се впиват, а това не би било полезно.Докато ако носиш през целия ден сутиен(докато не псиш или лежиш) не е вредно.

Rebirthing
10-30-2010, 11:59
Майка ми пък спи със сутиен, за мен пък е по-добре да го махам.

glezenafukla
10-30-2010, 15:11
Мн. рядко съм спала със сутиен.. просто като съм била някъде с др. хора и ако пижамката ми е лятна, прозрачна.. иначе.. вкъщи си спя - без.. много по-комфортно е..

ira90
10-30-2010, 15:16
искам да питам носенето на сутиен постоянно дори когато спиш полезно ли е ???

Незнам колко е полезно или колко е вредно, но бях чула, че ако не носиш сутиен гърдите ти увисвали и най-вече тези с чашка C/D и от тогава нон стоп съм със сутиен, пък ми е и удобно. Но вечер си лягам с сутиен, който ми е свободен за да може да спя спокойно и кожата ми да диша.

Cucko0
10-31-2010, 09:32
чувала съм ,че не е полезно да се спи с него..пък и не е удобно(поне на мен не ми е удобно )

Nik0llka
11-02-2010, 15:43
Според мен няма смисъл да го носиш и докато спиш ! Аз лично не нося вечер ! Нито някой те гледа нито нищо ! Ако пък толкова искате да не ви увисват си купете от тези сутиени, които са за бременни ! Те също държат гърдите да не увисват !
Въпрос на личен избор !

Biskfitka
11-02-2010, 16:30
Вечер спя без сутиен,1-2 пъти в месеца най-много да заспя с него 8-) През деня си нося постоянно ,защото както казаха преди мен с размер Ц/Д ако не се носи постоянно.. :?

anonymous708973
11-02-2010, 17:44
Махам го. Иначе ми е страшно удобен и не е проблем да спя с него, но бях чула, че забавя растежа на гърдите.
Скоро пък една приятелка ми каза, че гърдите на една нейна приятелка ( 8-) ) били страшно оформени, защото спяла със сутиен. Нещо не ми се вярва да се дължи на това, ама знам ли... На мен моята логика ми звучи по-логична :-D

pilencaaa
12-30-2010, 19:57
Аз също съм чувала , че сутиена забавя растежа на гърдите..
Лично аз си спя без сутиен , някак много по ми е леко :grin: :grin:

zlatit0o
12-30-2010, 20:32
Ооо.. и аз съм чувала за това със забавянето, но до колко е вярно не знам.
Попринцип нося сутиен само когато съм навън, а вкъщи нося бюстие с подплънки (няма да ходя като крава :D :D :D :D ) и вечер си ги оставям да почиват :grin:

blueberryyy
12-30-2010, 20:38
Първо-да спиш със сутиен е ааадски неудобно,аз едва чакам да се прибера и да го махна...
Второ-от самия банел е възможно да се образува киста
Т.е.-сваляй при първа възможност 8)

xoxi
12-30-2010, 21:47
Не е вредно.
Аз спя със сутиен, защото гърдите ми са големи и не ми е удобно, когато им давам чак такава свобода.

mArMaLaDkA
12-30-2010, 21:55
Неудобно е, 'щото повечето от вас си купуват некачествено бельо.

Иначе връзката между увисване и сутиен ми се губи. По тази същата логика, ако нося постоянно впити панталони, задника ми никога няма да се отпусне, което си е... нелепо. :-o Мит ми се вижда и твърдението, че сутиенът оформял гърдите.

В крайна сметка, не виждам кое му е полезното на спането със сутиен. Нито гърдите ти ще станат по-големи, нито ще променят формата си.

zarety
12-31-2010, 08:05
Майка ми е лекар и ми и казвала че и през деня когато можеш трябва да си махаш сутиена особено докато още растеш защото наистина забавят растежа на гърдите а и скоро в самия сайт имаше такава статия дали сутиенът помага или вреди и там пишеше същото когато имате възможност махайте сутиена :P

MeLikesPie
12-31-2010, 10:12
И тук се намесва вечният въпрос...
... От Къв Зор???

Ти така или иначе трябва да го сменяш тоя сутиен, що да спиш с него, не знам дали ти е удобно (не ми се вярва...), ама недей, както казаха, да подишат чист въздух...

kalpazanka
12-31-2010, 10:23
^Уцелиш ли модел, не само си го носиш през деня, без да ти прави впечатление, ами и заспиваш с него. Лично аз съм си така. Някак си не го вярвам това със стягането и впиването на банелите /освен ако материята не се разкъса и тия метални шишове се впият в кожата, но в този случай значи сутиенът е за боклука/.

jeni4kata
12-31-2010, 15:11
аз пък като се прибера бързам да си махна сутиена,много ме притеснява и ми е по-айляк без него :lol:

sousito
01-04-2011, 15:48
първо се пише гЪрдите.....лелее!

ПП. ааа от къв зор искаш да го носиш докато спиш....мисля че по време на спането трябва да се чувстваш възможно най-комфортно а със сутиена май няма да е така! Принципно ако си го носиш редовно няма проблем, ама чак пък и вечеер!? ами мила не със всички е така ;) аз например много често спя със сутиен,защото имам страшни болки в гърдите и малко или много със сутиен болката е значително по малка ;) аа по темата-това не е вредно :)

Colouring
01-04-2011, 16:11
Аз в мига,в който влезна вкъщи,го махам. :)
Така ми е най-лесно и удобно.