PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ ! ; (



puhi14
10-30-2010, 11:32
Майка ми сложи парола на компютъра,а аз я смених с това клипче http://vbox7.com/play:5ebb7153 .. проблемът ми е,че като се прибере и напише паролата,която тя е сложила нищо няма да стане и ще разбере,че аз съм направила нещо .. има ли някакъв начин да разбера или върна старата паролаа ](*,) ](*,) :-# :-# :-#

Cybershot
10-30-2010, 11:59
Не знам начин да върнеш паролата (System Restore) май няма да я върне.
Ако ще загазиш влизаш в C:\ и започваш да триеш файлове яко от папката Windows, така ще съсипеш уиндоуса и ще му трябва преинсталация, но майка ти няма да разбере какво си направил.

Lancer
10-30-2010, 12:35
Просто махни паролата въобще, и така майка ти като пусне компа и не и поиска парола, можеш да я обвиниш, че не е направила нещо както трябва. :D

vankovvv
10-30-2010, 14:00
И на мен ми хрумна същото обвини нея че е прецакала нещо с тази парола 8-)

anonymous704272
10-30-2010, 15:55
Казваш на майка ти Чък норис ми смени паролата :)

Базик.

Еми значии гледай ся шанс да върнеш старата няма как да стане...
Просто я махни както казаха другите. :)


Или другия вариант е че можеш да хакваш паролите да не слага...

puhi14
10-30-2010, 17:25
мм как да я махна ? :oops:

GregoryHouse
10-30-2010, 18:55
Пусни един диск на Уиндоус и почни преинстал...удари формат на C: и като форматира отваряш CD-to вадиш диска и задъжаш Power бутона на компа докато угасне. И просто ще тряя да го преинсталират на ново. Да треиш файлове от папка уиндоус смисъл няма. Мicrosoft са предвидили такива молоумщини у потребителите си и файловете които реално тр да делнеш...не можеш. А останалите и да ги делнеш може да се възстанови и не е критично...формат рестарт и все едно се е скапал Уина :)

Lancer
10-30-2010, 19:14
мм как да я махна ? :oops:
Ем по същия начин както в клипчето, но вместо да пишеш нова парола даваш 2 пъти Enter демек не пишеш нищо там дето ти казва да зададеш новата парола :P

Cybershot
10-30-2010, 22:17
Пусни един диск на Уиндоус и почни преинстал...удари формат на C: и като форматира отваряш CD-to вадиш диска и задъжаш Power бутона на компа докато угасне. И просто ще тряя да го преинсталират на ново. Да треиш файлове от папка уиндоус смисъл няма. Мicrosoft са предвидили такива молоумщини у потребителите си и файловете които реално тр да делнеш...не можеш. А останалите и да ги делнеш може да се възстанови и не е критично...формат рестарт и все едно се е скапал Уина :)

Това с триенето на файловете е пробвано и работи :D :D
По принцип повечето файлове се използват в момента и не могат да бъдат изтрити, но като изгасиш колата и като нямаш акумолатор няма да запали :D

GregoryHouse
10-31-2010, 12:25
Пусни един диск на Уиндоус и почни преинстал...удари формат на C: и като форматира отваряш CD-to вадиш диска и задъжаш Power бутона на компа докато угасне. И просто ще тряя да го преинсталират на ново. Да треиш файлове от папка уиндоус смисъл няма. Мicrosoft са предвидили такива молоумщини у потребителите си и файловете които реално тр да делнеш...не можеш. А останалите и да ги делнеш може да се възстанови и не е критично...формат рестарт и все едно се е скапал Уина :)

Това с триенето на файловете е пробвано и работи :D :D
По принцип повечето файлове се използват в момента и не могат да бъдат изтрити, но като изгасиш колата и като нямаш акумолатор няма да запали :D

Repair на уиндоус и се връща в предишното състояние за 15-20 минс :) Т.е. може да бъде възстановено...а идеята е да заличим следите от вандализма :D