PDA

View Full Version : Ревностттт.. и то без причина!!!!!!!



SisinkaS
10-30-2010, 14:11
Божее!! Ще полудея!! Незнам какво става?! Тръгвам си аз снощи от бара "рано" .. към 2 .. и приятеля ми остава на работа и се бъзика след 5мин ще ти звъънна да те проверя и смеем се всичко е точно.. бъзици така така.Нормално! Тръгвам аз таксито и у нас и почвам да се оправям ..баня,махане на грима туй онуй.. и гледам не ми е звънял и го подзимам с един смс ... от рода на "добре,че съм добро девойче и се прибрах право у нас даже вече и в леглото.оставих те там и се забрави с тея мадами даже забрави и да ме провериш".. след което получавам смс чак сега ли съм си лягала .. тръгнала съм си била в 2.. и чак в 4 съм си лягала.. писах му че съм се оправяла до сега и че заспивам понеже бъркам редовете вече..целувки и така.. Днеска става и ми звъни..Осещала ли съм била, че работата ми не била чиста, кво било това такова оправяне и започва вече да смята по минути.. :shock: :? Карали сме се и преди за това, когато съм в бара и му казвам, че си тръгвам.. уж не е такъв, НЕ СЪМ МУ ДАЛА И 1 ПОВОД... няма никакво ама абсолютно никакво основание да се държи така.И след тия неща които ми истресе ми затвори.. :-x :? Почувствах се супер гадно..направо предадена.. човека който обичам и на който вярвам ме отблъсква без причина.. :-# Звъня .. не ми вдига.. пиша му едно съобщение, че не ми е станало ясно нито закакво ми е затворил нито защо се е нацупил и му благодарих за отношението което незнам с какво съм заслужила... Много се ядосах и му пиша и на скайпа като седне да го получи "Явно не си наясно, че не съм някаква ку*ва или някакъв боклук!" .. Мина някаде един час пак звъня..затваря ми.. не ми звъни.. Пак звъннах защото мразя такива лапешки номера.. вдигни кажи какво има или кажи да се видим някаде да се разберем .. не нашето момче сърдито и никои незнае защо! 2-рия път като звънях ми затвори и малко след това звънна с думите "Не ми е минало, казвай ако има нещо друго" ... Буквално ме закова "Попитах го кое трябва да му е минало и дали би благоволил да ми отговори на въпроса с какво съм заслужила отношението му" .. Да ама не.. попита ме още един път дали има нещо друго и след като казах не каза тогава затварям и още преди да е затворил не издържах и си метнах телефона на някъде :-x Оставих му едно съобщение "Незнам кое точно не ти е минало и ти го повтарям за незнам си кои път - аз съм с теб, а не с някои друг или с още десет.Не съм ти Х след като си тръгна да ходя тук и там с еди кой си!Нито съм някакъв боклук нито съм ти някаква ку*ва!Чакам си отговора - Дала ли съм ти някакъв повод да се държиш така?!" :-x :-x :-x :-# Незнам какво да правя и по какъв начин да му обесня, че няма от какво да се притеснява.. уж много добре ме познавал и съм била като отворена книга за него .. - това той ми го е казвал .. а сега неможе да повярва, че няма нищо и никой друг освен него.Нито ми е звъняло някакво момче пред него и изобщо или да съм получавала някакви странни смс-и от които да се стресне и да има съмнения.. Нищо бе нищо и пакк.. !! Бъзикаме се така от време на време "Тази вечер с колко си тръгна" "кой е тоя дето те чакаше вънка" и ей такива разни ама само бъзиции..Който знае обаче, че не винаги ми е до тях особено като си тръгвам и като каже "сега от тука право у вас да не се пречукваме" илиии "Защо си тръгваш,къде отиваш, недей ме лъга че се пребираш".. 2 или 3 пъти да е имало като сегашната караница пак ей така без никаква причина...И след това последното което му писах нито ми е звънял нито нищо, но и аз нямам намерение да го търся.От цялата работа аз трябва да съм сърдита иии да не му вдигам и т.н. Аз трябва да съм обидена и засегната от поведението му (не, че не съм, но се опитвам да оправя нещата), а то е точно обратното.Той ми придава фасони без да съм направила нищо, а аз му ходя след г*за и се опитвам да оправя нещата. Да подчертая, че това е човек с който съм от година и месец, и си прави планове с мен за след време.. и изобщо нещата са доста на сериозно!!! Незнам по какъв начин да му го изясня, че няма нищо, защото така ще ме побърка..

OldSchoolRebel
10-30-2010, 14:43
От Китай се обадиха, искат си обратно стената.

xoxi
10-30-2010, 14:47
аз му ходя след г*за и се опитвам да оправя нещата.

Недей повече го прави!

BaffaLsc
10-30-2010, 14:50
Аз ,ако съм на твое място просто не знам как бих издържала..
Не го търси известно време и той сам ще ти се обади..

mgxpower
10-30-2010, 15:04
Може би твоят приятел съди по себе си за теб.
И кой набор каза, че е той?!

LetMeGo
10-30-2010, 15:11
Възможно е да е от типа "гузен негонен бяга". Не казвам задължително, но просто изказвам предположение. Друг вариант е някой да е казал на някого, че еди-си-кой те е видял с някой друг, да се е завъртяла някаква интрига и той да се е вързал. Помисли си дали нямаш някакви познати, които са ти недоброжелатели или той да има такива, може и да са общи? Понякога на човек малко му трябва да се върже на подобна измишльотина и после се сърди, макар и той да не знае реално точно за какво. Като за начало се успокой, не търси вината в себе си. След като сте били толкова време заедно, редно е след време, като и той си успокои страстите, да ти звънне. Ако това не се случи - здраве да е, по-добре за теб, защото в такъв случай значи не заслужава да е с теб. Засега, според мен, просто изчакай, не го търси и го остави да осмисли грешката си и да я поправи.