PDA

View Full Version : Оф .. ужас, пак любов ..



Wednesday666
10-30-2010, 17:43
Оф .. Пак ще пиша тук, но вече започвам да се ядосвам .. Става дума за първата ми любов .. С него толкова много изцепки и глупости е имало, че не е истина .. Първата любов не се забравя, и аз не съм го забравила още .. Нито той мен .. Но проблема е в това - него не само, че го е страх да бъде с мен, но и прави адски голямите глупости .. Снощи ми обясняваше как не ме е забравил още, как го боли и ме ревнува като съм с друг и аз се почувствах обичана за пореден път .. И днес - заяжда ми се .. Всеки път така става - иска да е с мен, а на следващия ден все едно нищо не е станало .. Въобще нямам идея защо го прави, още по-малко знам какво да направя по въпроса .. Искам да съм с него, но незнам дали ще издържа и този път на това ..

MiChKoO
10-30-2010, 17:51
Ми прецени , заслужава ли си .... Пък и веднъж като си приключила с него и като е имало токова мн изцепкиии , е ясно че и сега ще има !
П.С ако на снимката си ти , по-малко руш си слагай че мн червена изглеждаш !

Wednesday666
10-30-2010, 17:57
Благодаря ти за отговора :) Ще помисля :)

П.С. Такива животни като руж и фон дьо тен не използвам :) Просто често ми се случва ако ми е топло, студено, притеснено или някаква по-силна емоция и се изчервявам :)

OldSchoolRebel
10-30-2010, 18:38
Имаше една тема "как да спра да се изчерявавам" и имаше един гениален отговор "спри си притока на кръв към главата". Дано да съм помогнал.

MiChKoO
10-30-2010, 18:51
wow ми не прави снимки като си се изчервила ;:Д:Д

Wednesday666
10-30-2010, 18:56
wow ми не прави снимки като си се изчервила ;:Д:Д

Хаха, ок, щом си казала ;Д

valdesbg
10-30-2010, 18:58
Не няма да го преживееш. А и няма смисъл да минаваш по същия път отново и отново :)

OGCJM
10-30-2010, 19:07
Не си прави труда изобщо да започваш нещо ново..винаги ще се връщате в миналото и ще се дразните от грешките си :?

BlindedAngel
10-30-2010, 19:20
Аз пък ще те посъветвам да опиташ, но не за да бъдете отново заедно както преди, а за да започнете ново начало.Или всичко, или нищо.И в двата случая - ако предприемеш нещо, или не направиш нищо има възможност да изгубиш, но според мене ще е по - добре да знаеш че си рискувала всичко и нищо не е станало, отколкото след време да си задаваш въпроса "Ами ако..." :)

valdesbg
10-30-2010, 19:23
"Ами ако..." :)
...баба беше мъжка? :-o

Wednesday666
10-30-2010, 19:25
"Ами ако..." :)
...баба беше мъжка? :-o

:lol: :lol: :lol:

Напомня ми на баба Вуна :lol: :lol: :lol: :lol:

OldSchoolRebel
10-30-2010, 19:27
...аз и останалата част от форум съсловието горещо одобряваме избора ти на нов аватар.

valdesbg
10-30-2010, 19:29
Да бе чудесен е аватара, мен ме мъчи един въпорс... можеш ли да покажеш още малко цица и същевременно да се събере в една снимка с лицето ти и фотоапарата + бутилка? 8) :-D

OldSchoolRebel
10-30-2010, 19:33
Да бе чудесен е аватара, мен ме мъчи един въпорс... можеш ли да покажеш още малко цица и същевременно да се събере в една снимка с лицето ти и фотоапарата + бутилка? 8) :-D

...аз и голяма част от форум съсловието, особено тези с три крака, подкрепяме това мнение и допълваме, че ако бутилката е от бира, цена няма да имаш.

valdesbg
10-30-2010, 19:36
ако бутилката е от бира, цена няма да имаш.

The fun starts here (:

BlindedAngel
10-30-2010, 19:39
"Ами ако..." :)
...баба беше мъжка? :-o
Теб нямаше да те има 8)

PoRcHeTaTa1
10-30-2010, 21:31
Моя съвет е да не се занимаваш с него.Недей да правиш крачка назад,след като можеш да вървиш само на пред...но все пак ти си човека който решава! уСпех!!! :) :) :) :)

PoRcHeTaTa1
10-30-2010, 22:07
[quote=BlindedAngel]"Ами ако..." :)
...баба беше мъжка? :-o

Дедо щеше да пъшка... :razz: :razz: :razz:

mechtaq_za_teb
10-31-2010, 05:03
Само на мен ли ми се струва, че той си те разиграва? Какво значи един ден да твърди, че още те обича и не може да те забрави, а на следващия да се заяжда сякаш нищо не е казал? На какво то прилича? Смяташ ли, че си струва ти да минаваш през това? Не мисля... Един човек веднъж покаже ли се в лошата си светлина, няма смисъл, особено ако продължава. В крайна сметка, ако опиташ, наранената ще бъдеш ти. Потърси нещо ново и не гледай назад.