PDA

View Full Version : ЩЕ ОТСЛАБНА!



VictoriaSweet
10-30-2010, 18:26
Здравейте!
Решила съм-ще отслабна!
Омръзна ми всички весело да ме потупват по коремченцето и да казават "Добре си хапваш в последно време", когато ме види стар познат на улицата да ми казва, че съм напълняла,а аз да се правя че ми е весело и не се засягам отговаряйки "Не че съм напълняла,височината ми е малко за килограмите" и да изпадам в подобни "приятни ситуации ".
Честно казано,до преди няколко дни не ми пукаше особенно какво мислят хората,но след като вече ми се наложи да понеса критика и от класната,всички да ме пренебрегват заради теглото ми и да съм "пухкавелката на класа" - СЛАГАМ КРАЙ НА ТЪПЧЕНЕТО ПО ВРЕМЕ НА ЯДЕНЕ!Спирам мазните храни,няма на училище за закуска да ям мазни дюнери и пици,а като се прибера вкъщи-да не се помръдвам и да продължавам да ям,докато стане време да си лягам!

Ще спортувам и вярвам-ще отслабна!
ps. Знам,че ще има много хора,който ще ме упрекват че правя тема,без всъщност да има какво да обсъждаме.
Просто искам да ви покажа как с силна воля-ще отслабна!
В момента съм 67кг. - целта ми е да се смъкна до 57кг.
Висока съм 170см. и 57кг. са идеалните за мен!
:-)

akinom
10-30-2010, 18:34
Даваш ли си перiод от време докато ги свалиш?
Подкрепям те, имаш ясна цел..
А темата.. тук ще я водиш като дневник или.. то има подобна но ти явно си решила да направиш нещо като блог.. аз така разбрах иначе може и да греша каква е идеята? :)

foreverr
10-30-2010, 18:39
Браво за желанието, дано наистина да отслабнеш и , да- според мен ще си супер на 57 килограма.Аз съм 170 и съм 58 и съм добре.Нито съм дебела, нито пък кльощава.Е искам да съм 55 килограма, но нещо организма ми вече не ще да сваля....

VictoriaSweet
10-30-2010, 18:47
akinom,да,може би ще се получи нещо като дневник.
А период от време-не,нямам някакви болни амбиции да ги свалям за 1месец и след това пак да ги върна,предпочитам бавно,но за сметка на това-сигурно!
foreverr-благодаря за подкрепата!
:-)

Rebirthing
10-30-2010, 18:47
Успех в отслабването тогава :).

Infinity
10-30-2010, 18:53
Успех и от мен , дано мотивацията не те държи докато не огладнееш зверски. 8-)
И един съвет от мен - не се вманиачавай , света не се върти около килограмите ти , има и по-важни неща , като здравето.
Внимавай също да не си объркаш цикъла или направо да не го премахнеш , защото при рязко отслабване и спиране на всякакъв вид мазнини се случва именно това. :)

Greennight
10-30-2010, 18:59
Браво,вярваме в теб! :lol:

OGCJM
10-30-2010, 19:01
Аз съм с теб, мацка ;)

VictoriaSweet
10-30-2010, 19:01
Rebirthing-Благодаря!

Infinity-Да знам,помислила съм за всичко!Затова казах на akinom,че нямам някъкъв срок за отслабване. Не бързам да отслабвам и се опитвам да не се вманиячавам,именно заради цикъла и опита за преодвратяване на появата на стрии.

MissChocolate
10-30-2010, 19:03
Страшно се радвам,че има хора като теб, които са толкова мотивирани, знаят какво искат, знаят с цената на какво ще го постигнат и се отнасят отговорно към външния си вид. Аз съм сигурна,че ще успееш .. ще има и тежки моменти в началото, все пак си привикнала към един начин на хранене, а правилният е коренно различен .. ще чакаме да видим какво се е получило скоро. Успех! :---)

Sevdito
10-30-2010, 19:32
И аз като теб,съм твърдо решена,да отслабна.Преди един месец,бях много щастлива,защото бях свалила 3кг и си виках,че без проблем ще си сваля и останалите,но всичко се преобърна,аз почнах да се тъпча МНОГО и след зверското тъпчене всеки ден,за по-малко от месец качих 10 кг...и сега съм в ужасно положение... когато имаше да свалям 5кг,а сега имам вече 15 :cry: :cry: :cry:

whitebunny
10-30-2010, 21:01
Браво за желанието, дано наистина да отслабнеш и , да- според мен ще си супер на 57 килограма.Аз съм 170 и съм 58 и съм добре.Нито съм дебела, нито пък кльощава.Е искам да съм 55 килограма, но нещо организма ми вече не ще да сваля....
и аз съм 170 но съм 56 кг дупето ми идва малко в повече искам да го смъкна но няма как само него.. ще смъкна и всичко останало и съвсем ще си остана без гърди а когато бях 50 кг бях перфектнаа :oops: аз за по малко от месец качих 6 кг бях 53 станах 59 кг уплаших се защото дънките вече ми бяха с 1-2 номера по-малки и паласките ми стърчаха съответно беше супер грозно таа... за 1 месец отслабнах с 4 кг :-P имам още да смъквам ей :-)

mechtaq_za_teb
10-31-2010, 05:14
Браво за желанието. Успех и недей се отказва. ;)

holypotatoes
10-31-2010, 05:22
И аз съм 1.70.
Тежах преди 60 килограма и да ти кажа честно идваха ми доста в повече.
Свалих ги на 55 - разликата е видима, но на мен целта ми е да съм слаба, не с 'нормално' тегло.
Сега съм 52 килограма и ще ги сваля до 50 сигурно.
Първите 5 килограма ги свалих за седмица и половина, след което направих почивка от един месец, в който си хапвах всичко, което душа ми поиска / палачинки с шоколад, пица, КФЦ, сладолед/.
Сега вече гладувам от 8 дни.
Пожелавам ти успех в начинанието и да не тръгнеш да се тъпчеш прекомерно после.

DarkKisss
10-31-2010, 06:06
И аз ти пожелавам успех, ако имаш нужда от помощ, питай ;)

kindergarden
10-31-2010, 07:00
Успех,мацка!!!
и аз като теб съм решена да отслабна...и вече съм взела мерки по този въпрос :)

meriLinka
10-31-2010, 07:21
Успех :-)

VictoriaSweet
10-31-2010, 08:43
Добро утро! :-)


Станах в 09.30ч. и изядох една ябълка.
И най-странното е че още не съм огладняла. Обикновенно до това време,съм си хапнала доста добре.


На обяд мисля да ям варени картофи. И краставица.


:-)

fuckme
10-31-2010, 09:35
и ние квооооо ?

silwiqqq
11-01-2010, 19:17
Успех!! :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

akinom
11-02-2010, 11:39
и ние квооооо ?

ти специлно.. нищо!!
Не разбра ли, че това ще е като дневник?
и тая тема е за подкрепа .. не е нужно такива хранилки да влизат!

Относно авторката.. ми хубаво,
гледай само да не слагаш много сол.. че и той докарва целулит и т.н.. ти си знаеш! Успех!

fuckme
11-02-2010, 12:42
първо, не съм хранилка.
и второ - има си такава тема.

fatrat
11-02-2010, 17:06
вервай си :razz:

Fx1
11-02-2010, 18:41
Закусвай повече, не само плодове - с една ябълка за закуска, ще ядеш повече през деня.
Старай се да ядеш добре на закуска, пак на обяд и вечерята да е лека. А между тях 1-2-3 пъти плод.

MaxFactor
11-03-2010, 19:13
Ще успееш :Р

MeLikesPie
11-04-2010, 11:44
Евала ти, маце, твойта воля от никъде не мой я изкопая!

За закуската - вярно е, че с една ябълка после ще ти се яде повече...
Аз, да речем, закусвам половин кофичка кисело мляко с 5-6 лъжици овесени ядки и с подсладител. Подсладителите са подходящи, ако искаш да е сладко, но да е диетично. Най-добрия подсладител е Huxol. Мисля, че 1 чаена лъжица от него се равняваше на към 4 СУПЕНИ лъжици захар, така че е доста по-добре... Освен това може половин кофичка да ти звучи малко, но е доста повече, отколкото звучи...

Иначе, мой съвет, в училище не си носи пари, а направо ядене. А парите си ги събирай 8-)
Носи си нещо диетично. Определяй си в кое междучасие ще го ядеш, така че да е 4-5 часа след закуска и 4-5 часа преди да се прибереш, защото тогава сигурно ще си гладна. До последно не се мери на кантара - колкото по-рядко, толкова по-добре.

pitfall
11-04-2010, 15:19
^ с това за кантара съм напълно съгласна, защото ако в началото няма резултат поне аз по принцип се отчайвам, :lol: затова най-добре мисли позитивно и така наистина ще свалиш излишните килограми.. Успех и от мен! :)

xoxodessitoo
11-04-2010, 15:23
Дано да успееш и да не се откажеш! Аз например миналата зима качих около 5 кг за 1 месец и после рязко ги свалих и в момента имам проблем с едни гадинки - стриите. :-D
Ще ти стискам палци!

SwEtyy
11-04-2010, 16:03
И аз съм решила да отслабна! Подкрепям те напълно! Имаш голяма воля.

Fx1
11-04-2010, 16:17
...До последно не се мери на кантара - колкото по-рядко, толкова по-добре.

Toчно така - мери се максимум веднъж в седмицата. Днес ако си 50кг, а утре 49, това изобщо не значи, че си отслабнала, 1 кг може и само вода да е, дали се мериш с различни дрехи и т.н.

whitebunny
11-05-2010, 15:16
...До последно не се мери на кантара - колкото по-рядко, толкова по-добре.

Toчно така - мери се максимум веднъж в седмицата. Днес ако си 50кг, а утре 49, това изобщо не значи, че си отслабнала, 1 кг може и само вода да е, дали се мериш с различни дрехи и т.н.
+ :-P

fire_magic
11-05-2010, 19:52
чети за храненето в "Зоната", можеш да си купиш и книгата на Мария Папазова "Ние и Зоната".Тя е последователка на носителят на нобелова награда Бари Сиарс.Зоната нее диета за седмица месец и т.н а начин на живот!С нея ще отслабнеш точно колкото трябва и максимално здравословно, хранош се в съотношение въгледидрати,протеини и мазнини в съотношение 40/30/30 8) и това е на всяко хранене, така че за закуска ако си решила да изядеш 1 ябалка добави към нея и 10 маслини или 1 лъжица зехтин, или 10 броя ядки за мазнини и за протеини 2 яйчни белтъка или 1 цяло яйце.
пак повтарям храненето в зоната е начин на живот. Може да си я гледала пре Гала е идвала 2-3 пъти 8) Книгата я купих за 13 лв и сам висок 185 и сам 65 кг в момента.-имам 7-8% мазнини в тялото, докато майка ми като си направи изчисления имаше 43% :lol:
Според мен това е най-универсалната система на хранене измислена до сега! :) и ако се чудиш защо мазнините са толкова много-това е един от особените важни фактори за зоната, мазнините трябва да са от зехтин, ореди, бадеми, ядки,маслини...тоест полиненаситени !а месото трябва да ти е от пилешко, телешко(без мазнина) или риба, пуйка, заек, т.н.


В ЗОНАТА СЕ ЧУВСТВАШ ПРЕКРАСНО И СИ ПЪЛЕН С ЕНЕРГИЯ И НЕИЗПИТВАШ ГЛАД! В КНИГАТА Е ОПИСАНО ВСИЧКО, ПРИРОДАТА НИ Е ДАЛА 100 ГОДИНИ ПЪЛНОЦЕНЕН ЖИВОТ АКО СЕ ХРАНИМ ПЪЛНОЦЕННО И ЗДРАВОСЛОВНО А НЕ С БУКЛУЦИТЕ ОТ МАГАЗИНА.ВСЕКИ ПЪТ КОГАТО ВЛИЗАМ В МАГАЗИН СЕ ЧУДЯ ПОЛОВИН ЧАС КВО ДА КУПЯ, ЗАЩОТО ПОВЕЧЕТО НЕЩА КОИТО СА ВЪТРЕ СА ОТРОВА!

fire_magic
11-05-2010, 19:55
ПС:И за здравословно отслабване се смята 1-2 кг на седмица за месеца около 4-5.

puhi14
11-05-2010, 20:34
боже аз какво да кажа като съм 160 , 54 кг .. трябва да отслабна ! от утре започвам .. ; [ ;x

ira90
11-05-2010, 23:09
Евала, мацка и аз те подкрепям !!! А относно коментарите, наистина не трябва да си ги взимаш много при сърце. А класната ти е много проста (извинявам се, че го казвам) за да си позволи да коментира телосложението на учениците. Това изобщо не и влиза в работата, кой как изглежда или колко тежи.
Успех, мила ... не се предаваййй !!! :-) :-)

Me4encety
11-06-2010, 05:52
Първите 5 килограма ги свалих за седмица и половина, след което направих почивка от един месец, в който си хапвах всичко, което душа ми поиска / палачинки с шоколад, пица, КФЦ, сладолед/. на мен едни 5кг са ми излизашни и исскам да ги махна колкото може по-бързо,затова ще ми кажеш ли как ги свали тези 5кг за една седмица и половина?

Fx1
11-06-2010, 06:59
Първите 5 килограма ги свалих за седмица и половина, след което направих почивка от един месец, в който си хапвах всичко, което душа ми поиска / палачинки с шоколад, пица, КФЦ, сладолед/. на мен едни 5кг са ми излизашни и исскам да ги махна колкото може по-бързо,затова ще ми кажеш ли как ги свали тези 5кг за една седмица и половина?

Допълвам цитата:



...Сега вече гладувам от 8 дни...

Не стига, че правите идиотщини, а си позволявате и да съветвате другите????

Всеки може да свали и 10 кила за 2 седмици, няма нищо по-лесно от това!!! Ядеш ябълки по цял ден и готово!

И какво? После започваш пак с "палачинки с шоколад, пица, КФЦ, сладолед" - после пак "гладуваш", после пак се тъпчеш и после пак гладуваш и докога така? Похвално.

Ако мислиш НЯКОГА да се връщаш към старите навици, няма за какво да се хабиш с гладуване изобщо - кг ще си ги върнеш. Или започваш да спазваш режим до живот или няма смисъл. Като под режим не се разбира "гладуване" или непомирисване на Мак Доналдс изобщо.

KaPrIzZcHeTo
11-06-2010, 15:08
Браво момиче!! Продължавай в същия дух и ще успееш. :)

tarlyo
11-06-2010, 15:32
Евала на такива като тебе! Попринцип дебеланите са ми хипер противни, но само тези, които знаят какви са и как изглеждат, имат възможността да отслабнат, но не го правят. :-x Браво, че си решила да промениш външния си вид!

rawrXD
11-06-2010, 15:56
Късмет! ^^ И аз сега съм се заела с отслабването.

То всъщност не е отслабване, де - към 160 см съм и съм 45 килограма, обаче в последните няколко месеца съм пуснала такъв корем и банджаци >< като ме гледаш отпред или отзад - окей съм, но гледаш ли ме в профил ще си кажеш, че съм дебела - защото вече и през блузите ми си личи корема QQ а баджаците чак като седна направо двойно по-големи изглеждат T_T

килограми не искам да свалям, искам просто да се стегна малко. Въпросът ми е и храната ли трябва да намалявам, или само със спортуване става?

Принципно съм си наумила на ден да карам 7 км с колелото като за начало, и да правя към 50 коремни преси, като всеки ден увеличавам с малко докато най-накрая не свикна и не се стегна в тези области :-o ако някой има някакви съвети за упражнения, какво да се/не се яде, етцетц, да казва ^^

FlowerPower
11-06-2010, 16:38
^ ми спортувай си редовно, можеш да комбинираш и с други спортове. Не е нужно да ограничаваш храната, но за максимум ефект е хубаво да забравиш за полуфабрикатите с по 1 година + срок на годност ( вафли, снаксове, газирано...)

fortvilelse
11-06-2010, 19:33
Мисля и аз да се включа.. еми аз съм 160+1/2 см .. не знам.. и тежа 46 кг.. Е искам да съм голяма и здрава и хората, момчетата предимно, да почнат да ме взимат насериозно и да не се свеня да им разбивам тъпите зурли като ме дразнят.. ама уви (поне мога да бягам бързо). Не мога да стана и адски завиждам на големите и здрави момичета, щото не знаят кво изпускат.
Просто бъди себе си и майната им на околните.. Само се храни здравословно, което изключва мазни боклуци, тестени боклуци и всякви боклуци..
И ако още веднъж някой ти каже, че си "пухкава" просто отиваш и му насолваш зъбките, а ако е някой по-възрастен му кажи че има ужасни бръчки и косата му почва да побелява..Да ги видим дъртаците с дъртаци.

TeenageDream
11-06-2010, 20:43
Успех!
Аз имам 1-2 килограма за сваляне - висока съм 172 см и тежа 53 кг.

FlowerPower
11-07-2010, 06:54
Мисля и аз да се включа.. еми аз съм 160+1/2 см .. не знам.. и тежа 46 кг.. Е искам да съм голяма и здрава и хората, момчетата предимно, да почнат да ме взимат насериозно и да не се свеня да им разбивам тъпите зурли като ме дразнят.. ама уви (поне мога да бягам бързо). Не мога да стана и адски завиждам на големите и здрави момичета, щото не знаят кво изпускат.
Просто бъди себе си и майната им на околните.. Само се храни здравословно, което изключва мазни боклуци, тестени боклуци и всякви боклуци..
И ако още веднъж някой ти каже, че си "пухкава" просто отиваш и му насолваш зъбките, а ако е някой по-възрастен му кажи че има ужасни бръчки и косата му почва да побелява..Да ги видим дъртаците с дъртаци.

йес бее! 8-)

ri41
11-07-2010, 06:56
боже аз какво да кажа като съм 160 , 54 кг .. трябва да отслабна ! от утре започвам .. ; [ ;x
и аз съм така, споко и повече от 10 кг съм сваляла :wink:

katericArofl
11-07-2010, 07:23
ri41 докъде стигна с диетата :)

ri41
11-07-2010, 07:53
честно ти казвам до никъде, не мога да се наволя и това е :-D започвам си режима и се ограничавам, но напоследък в къщи се копува много сладко, вафли, пасти, бисквити и те ми развалят цялата работа, 1/2 кг съм смъкнала и тва е, аз знам, че ще се оправя и миналия път беше така, иска време :-o

fortvilelse
11-07-2010, 07:54
По-добре поговори с ваще да не купуват разни сладки неща и да ти влезат в положението.

ri41
11-07-2010, 07:58
По-добре поговори с ваще да не купуват разни сладки неща и да ти влезат в положението.
не мога да изляза с тях на глава, инат са и двамата, те постоянно ми повтарят, че съм много добре но аз виждам, че не е така :? , проблема наистина са те, миналия път като отслабнах в къщи нямаше такива работи, дори бяха спрели да копуват маргарини, масла, салами и др. боклуци, аз никога не ходя да си копувам сладко, но като вида у нас и уж малко, а става много :lol:

fortvilelse
11-07-2010, 08:07
Ем тогава намрази храната.. повтаряй си, че от сладко се дебелее, развалят се зъбите, появяват се пъпки.. Аз мога да стоя и да гледам един шоколад цял ден и да не го докосна..

foreverr
11-07-2010, 08:26
Ем тогава намрази храната.. повтаряй си, че от сладко се дебелее, развалят се зъбите, появяват се пъпки.. Аз мога да стоя и да гледам един шоколад цял ден и да не го докосна..
Не мисля, че изказването ти е точно, защото АНОРЕКСИЧКИТЕ мразят храната, а за никой не е добре да става анорексичка.И все пак моят съвет как да избягваш сладко:
Просто като видиш нещо сладко, преди да го изядеш добре си помисли-помисли си, че ако го изядеш няма да остслабнеш, а се сети в същото време, че много искаш да отслабнеш и просто трябва да се лишиш.И също си помисли, за това, че може да се лишиш от това вкусно нещо, но поне после ще си слабичкаа :) И друг съвет:
ако ти се яде сладко яж мед, даже и няколко лъжици да изядеш няма хич на надебелееш.От опит го знам!Понякога по супер много мед изяждам и не съм качвала никога от него!Успех.

ri41
11-07-2010, 09:01
мед обичам и така си и хапвам по една лъжичка някой път, благодаря ви за съветите, ще се постарая да се стегна

WaterLilly
11-07-2010, 09:09
Купува

А срещу липсата на воля никой не може да ти помогне. Но нищо не ти пречи да изядеш един шоколад/вафла/чипс и после да си го компенсираш с упражнения.

danibebi
11-07-2010, 09:28
боже аз какво да кажа като съм 160 , 54 кг .. трябва да отслабна ! от утре започвам .. ; [ ;x
и аз съм така, споко и повече от 10 кг съм сваляла :wink:

и аз съм 1.58 и тежа 52 кг. :? въпроса е,че на мен не ми личат, всеки ми казва,че съм слаба. 8-) но почнах да правя коремни преси.
ПП: Браво мацка. Всички вярваме, че ще успееш. :) :-)

katericArofl
11-07-2010, 10:47
ри14 и аз едвам научих наще да не купуват газирано, това онова, но все още баща ми взима я сладки, я вафлички, солети и т.н. ии не мога да им устоя.. нали отслабнах за 1 месец 5 кг и след това имах към 2 месеца захранване, през които свалих още 2-3 кг и сега честно казано доста си похапвам. през час сигурно муам нещо :-x ама кво да се прави яде ми се :D лошото е, че само нездравословни храни ям :?

ri41
11-07-2010, 11:15
ри14 и аз едвам научих наще да не купуват газирано, това онова, но все още баща ми взима я сладки, я вафлички, солети и т.н. ии не мога да им устоя.. нали отслабнах за 1 месец 5 кг и след това имах към 2 месеца захранване, през които свалих още 2-3 кг и сега честно казано доста си похапвам. през час сигурно муам нещо :-x ама кво да се прави яде ми се :D лошото е, че само нездравословни храни ям :?
аз след като отслабнах, продължих да се ограничавам и си запазих успешно кг, дори и сега не съм си върнала кг от преди, а ти си похапвай щом ти се яде, но принерно 2/3 пъти в седмицата нещо сладичко или пък всеки ден, важното е да е малко, мисля една вафла или едни солети на ден, няма да си върнеш кг :)

KaPrIzZcHeTo
11-07-2010, 11:59
Аз съм на 2 ри ден от 90 дневната диета и имам чувството ,че не съм на диета ,а просто само редувам какво трябва да ям и съм -2 килограма вече. :grin: Естествено с много СПОРТ от моя страна . :) Не може се пак да си седа в нас и да очаквам да отслабна. 8-)

anonymous708973
11-07-2010, 19:23
Момичета, и аз от утре се връщам към режима от преди година и малко.
Никакви храни в шумящи опаковки (бейкролс и прочее), газирано и без това не пипвам, намалям сладкото, ще ям редовно и ще пия вода!
И по дяволите, ще се науча да правя упражнения!

За справка: Висока съм 1.68-9-70 някъде и тежа 54 кг +/- 1.
Проблемна зона ми е коремът. Каквото и да правя, се издува, не е като да имам някакво гадно шкембе, ама се издува, мамичката му!

FlowerPower
11-07-2010, 19:28
^е ти си неква лека

ParisHilton
11-08-2010, 12:23
Щом си се решила и имаш воля, ще отслабнеш. Успех :)

VictoriaSweet
12-08-2010, 12:35
Здравейте!
Щастлива съм да ви кажа, че съм свалила 7кг. ,без да съм била гладна дори за миг. : )))

Малко ми трябва още. :grin:

bet3to
12-08-2010, 13:45
Миналата година направих нещо което не съветвам никой да прави.Отслабнах с 10 килца за около 2 месеца.Ядех само вечер и то много малко през деня кафенце и тва. Ама после много бързо ги качих :(

bet3to
12-08-2010, 13:46
Здравейте!
Щастлива съм да ви кажа, че съм свалила 7кг. ,без да съм била гладна дори за миг. : )))

Малко ми трябва още. :grin:

КАК ?!?

xdennyx
12-08-2010, 14:19
Здравейте!
Щастлива съм да ви кажа, че съм свалила 7кг. ,без да съм била гладна дори за миг. : )))

Малко ми трябва още. :grin:


Евала!Да ти имам и волята..Аз реших да започна да отслабвам преди 1-2 седмици,ама си викам,че няма смисъл,щото ся по Коледа и НГ просто си знам,как ще се натъпча и от диетата полза няма.Но съм решила от началото на новата година да стана нов човек.И аз съм малко дебеличка честно казано .. 1.67 - 60 кг ..Трябва да стана към 50-51 непременно.И пак поздравления,че си свалила цели 7 кг.Продължавай в същия дух!Късмет :*

ri41
12-08-2010, 14:30
Здравейте!
Щастлива съм да ви кажа, че съм свалила 7кг. ,без да съм била гладна дори за миг. : )))

Малко ми трябва още. :grin:

КАК ?!?
с какви храни се хранеше предимно и спортува ли?

ri41
12-08-2010, 14:30
Здравейте!
Щастлива съм да ви кажа, че съм свалила 7кг. ,без да съм била гладна дори за миг. : )))

Малко ми трябва още. :grin:

КАК ?!?
с какви храни се хранеше предимно и спортува ли?

katericArofl
12-08-2010, 14:53
Евала!Да ти имам и волята..Аз реших да започна да отслабвам преди 1-2 седмици,ама си викам,че няма смисъл,щото ся по Коледа и НГ просто си знам,как ще се натъпча и от диетата полза няма.Но съм решила от началото на новата година да стана нов човек.И аз съм малко дебеличка честно казано .. 1.67 - 60 кг ..Трябва да стана към 50-51 непременно.И пак поздравления,че си свалила цели 7 кг.Продължавай в същия дух!Късмет :*

и аз бях 60 и станах 53 на почти същата височина ии смея да кажа, че просто няма да ми е хубаво да свалям още.. та мисля, че за твоя ръст и 53-4-5 ще са ти добре, но все пак ти си знаеш

titinkaa
12-09-2010, 11:58
Браво,евала за волята!
И аз от 1 седмица съм на режим и съм свалила 1кг вече :)

xdennyx
12-17-2010, 20:45
Авторкее как върви отслабването?Нещо май ни забрави :D

Barbie47
12-18-2010, 19:45
Браво! :) Пусни снимки, за да видим разликата! Много се радвам, че си успяла. :-) Седем килограма не са малко. :P

titinkaa
12-19-2010, 07:14
И аз искам снимкии :grin:

iPurple
12-19-2010, 12:18
А какво ядете в даскало? :-o

Zehtinka
12-19-2010, 12:29
Охо,ще успееш сигурна съм :) Има ли напредък вече? :P А при мене колко кофти се получии...хванах някъв грип и дори все още съм болна близо 2 седмици вече и съм си загубила апетита и всички ми казват,че съм отслабнала малко,аз не че виждам разлика,ама окее зарадвах се.Обаче аз не съм спортувала и забелязах,че...ъм,така бюста ми леекинко се е попроменил,като че ли са се смалили де да знам и аз :? И сега се чудя дали има някъв вариант да си върна старите цици :D за тва е важно балансираното хранене,не гладуването и най-вече комбинирано със спорт :) Успеех 8-)

sweetsunshine
12-19-2010, 21:16
А какво ядете в даскало? :-o
аз не, че отслабвам или нещо (слаба съм си, но трябва да се поддържам такава(никога не съм била дебела)), но спортувам, а и гледам да ям здравословно и да не ям вредни храни (само сладкото ми е слабост) и на даскало ям сандвичи от черен хляб и си ги правя с каквото ми харесва :))

kalit0y
12-27-2010, 11:04
Аз съм с теб, мацка ;)

+1

darka1
12-27-2010, 11:48
Здравейте!
Решила съм-ще отслабна!
Омръзна ми всички весело да ме потупват по коремченцето и да казават "Добре си хапваш в последно време", когато ме види стар познат на улицата да ми казва, че съм напълняла,а аз да се правя че ми е весело и не се засягам отговаряйки "Не че съм напълняла,височината ми е малко за килограмите" и да изпадам в подобни "приятни ситуации ".
Честно казано,до преди няколко дни не ми пукаше особенно какво мислят хората,но след като вече ми се наложи да понеса критика и от класната,всички да ме пренебрегват заради теглото ми и да съм "пухкавелката на класа" - СЛАГАМ КРАЙ НА ТЪПЧЕНЕТО ПО ВРЕМЕ НА ЯДЕНЕ!Спирам мазните храни,няма на училище за закуска да ям мазни дюнери и пици,а като се прибера вкъщи-да не се помръдвам и да продължавам да ям,докато стане време да си лягам!

Ще спортувам и вярвам-ще отслабна!
ps. Знам,че ще има много хора,който ще ме упрекват че правя тема,без всъщност да има какво да обсъждаме.
Просто искам да ви покажа как с силна воля-ще отслабна!
В момента съм 67кг. - целта ми е да се смъкна до 57кг.
Висока съм 170см. и 57кг. са идеалните за мен!
:-)


Браво мила ... евала ти правя ... и аз бях като теб - висока 170 и 65 - 66 кг. ... реших, че това ще се промени и го постигнах, НО НЕ С ГЛАДУВАНЕ, А С УПРАЖНЕНИЯ ... сега съм 170 и 54-55 кг. ... знам, че много искаш да отслабнеш, но внимавай да не ти отслабне рязко имунната система, защото и това го има ... успех :-)

xxsweetescapexx
12-28-2010, 01:31
И аз съм 1.70.
Тежах преди 60 килограма и да ти кажа честно идваха ми доста в повече.
Свалих ги на 55 - разликата е видима, но на мен целта ми е да съм слаба, не с 'нормално' тегло.
Сега съм 52 килограма и ще ги сваля до 50 сигурно.
Първите 5 килограма ги свалих за седмица и половина, след което направих почивка от един месец, в който си хапвах всичко, което душа ми поиска / палачинки с шоколад, пица, КФЦ, сладолед/.
Сега вече гладувам от 8 дни.
Пожелавам ти успех в начинанието и да не тръгнеш да се тъпчеш прекомерно после.


Как свали 5 колограма за седмица и половина? Някаква диета или просто гладуваш много?

gerilovedani
12-28-2010, 10:16
Аз мисля ,че съм
165
и 50 кл. не съм пълничка,проблем е
че имам малко коремче,някакви идеи да ми дадете.опитвала съм се но не се получава
-спирала съм газираното,сладкотоо и мазнотоо ,имало е малко ефект ,но не такъв какъто аз искам,правилА Съм и упражнениея ,но се иска постоянство :( :(

ri41
12-28-2010, 10:25
Аз мисля ,че съм
165
и 50 кл. не съм пълничка,проблем е
че имам малко коремче,някакви идеи да ми дадете.опитвала съм се но не се получава
-спирала съм газираното,сладкотоо и мазнотоо ,имало е малко ефект ,но не такъв какъто аз искам,правилА Съм и упражнениея ,но се иска постоянство :( :(
ами бъди постоянна

blondkiss93
04-07-2011, 11:11
Поздравления за целите! Би ли казала какви резултати си постигнала вече? Имаш изключителен стимул и желание. Доскоро и аз бях постигнала перфектната физическа форма, но в момента съм в трагичен вид и мисля, че просто имам нужда от външна подкрепа, за да се променя към по-добро...Ако продължаваш със здравословния живот, поздравления!!! :-)

inanik25
04-07-2011, 12:28
Аз съм 1.50 + 1/2см и съм 40кг... Мама и тати ми казват, че съм напълняла доста.. И е така - имам корем и паласки (което адски ме дразни) а за краката да не говорим... Преди играех народни танци... къмм 2-3-ти клас и имаше доста голям ефект върху бедрата... (впрочем, в момента съм 6-ти клас) Сега отново се записах на танци... И има подобрение, но не е постоянно.
Пролетната ваканция половината вече мина и за 2-3 дена бях при баба... Тя не спря да ми прави всякакви неща за ядене: то не бяха мекички, палачинки, лучници.... И най-лошото е, че всичкото това е мазно.... Но като чета какво сте направили вие се вдъхновявам :D и от днес ще започна да се храня здравословно - салати, жито, плодове... Е, в никакъв случай няма да гладувам и дано да не постигна т.нар. йо-йо ефект... :( Преди около 2-3 месеца бях намерила едни упражнения за корем и паласки и имаха ефект, но трябва постоянство, а аз нямах такова :x Ако намеря клипчето ще ви го пратя....

Намерих го! http://www.youtube.com/watch?v=0BjWLaGqEAg

suNnykaty96
04-07-2011, 12:30
Ох напоследък и аз поотслабнах, мога да кажа, че поддържам добри килограми. Проблема е обаче, че от месец и половина - два не ми е идвало. Почнах да се притеснявам и в скоро време майка ми ще се обади на гинеколог... много хора казват, че е нормално, знам ли, особено първите две години, когато цикълът ти още не е редовен. Иначе диетата си ми беше нормална, включва всичко по малко.. на вас случвало ли ви се е и наистина ли е нормално ? Знам, че ще ми кажете да ида на гинеколког, което и ще направя, но просто искам да видя дали и на други им се е случвало :(

VictoriaLucas
04-07-2011, 12:50
И аз съм 1.70.
Тежах преди 60 килограма и да ти кажа честно идваха ми доста в повече.
Свалих ги на 55 - разликата е видима, но на мен целта ми е да съм слаба, не с 'нормално' тегло.
Сега съм 52 килограма и ще ги сваля до 50 сигурно.
Първите 5 килограма ги свалих за седмица и половина, след което направих почивка от един месец, в който си хапвах всичко, което душа ми поиска / палачинки с шоколад, пица, КФЦ, сладолед/.
Сега вече гладувам от 8 дни.
Пожелавам ти успех в начинанието и да не тръгнеш да се тъпчеш прекомерно после.

Т'ва е най-тъпото нещо, което можеш да направиш със себе си.
Разбирам желанието ти да си слаба, ама ако ще гладуваш, гладувай без да с*реш на метеното след това, ядейки такива простотии. След едно хубаво, лечебно гладуване от 1-2 седмици, се прави дъъъълго захранване със супички, салатки, пълнозърнести храни и зеленчуци. Лека полека.

По темата - VictoriaSweet, поздравления за решението. Мога да ти кажа само - бягай! Бягането ще промени живота ти, съвсем сериозно! Хубаво е и да внимаваш какво ядеш - основните неща, ти сигурно си го знаеш - замени белия хляб с пълнозърнест, включи повече сурови плодове и зеленчуци в менюто си... пий много вода!!! И си води дневник какво си яла през деня. Има един много хубав сайт - fatsecret com - там можеш да следиш колко калории си приела и изхарчила през деня.

GrippingBosh
04-07-2011, 19:45
Ох напоследък и аз поотслабнах, мога да кажа, че поддържам добри килограми. Проблема е обаче, че от месец и половина - два не ми е идвало. Почнах да се притеснявам и в скоро време майка ми ще се обади на гинеколог... много хора казват, че е нормално, знам ли, особено първите две години, когато цикълът ти още не е редовен. Иначе диетата си ми беше нормална, включва всичко по малко.. на вас случвало ли ви се е и наистина ли е нормално ? Знам, че ще ми кажете да ида на гинеколког, което и ще направя, но просто искам да видя дали и на други им се е случвало :(

От колко време имаш цикъл :) Ако си в първите 2 години е нормално да прескача ,да спира за няколко месеца.Аз тренирам от 1 година ,5 пъти в седмицата доста натоварено и диети пазя,но проблем с цикъла нямам.От 3 години имам цикъл.Ако все пак много се притеснявате с майка ти,може да отидете на гинеколог.Килограмите са нещо относително,аз смъкнах само 6 ,но съм в нормата ми 53 кг - 165 висока ,но със спорта тялото ми се сви и се постегна.Най-добре се насочи към спорта,не прави диети.Само намали тестеното , сладкото и солта

thebigsmile
09-13-2011, 10:27
Здравейте!
Щастлива съм да ви кажа, че съм свалила 7кг. ,без да съм била гладна дори за миг. : )))

Малко ми трябва още. :grin:


Бравооо, радвам се за тебе :) . Ако може да споделиш как успя, защото аз от две седмици се опитвам да сваля някое килце нооо не се получава ... не спазвам никакви диети но и не хапвам някой храни-сладко,солено и по-мазничките а спортувам всеки ден.. 1.66 съм и 50 кг, ноо нито съм слаба нито пълничка-повече съм закръглена в лицето ии затова трябва да поотслабна :-D

pinkarella
09-13-2011, 10:48
За ръста ти не си толкова зле, но ако не се чувстваш добре - няма нищо лошо да се потрудиш за фигурата си, за тонус ако щеш. Браво, че се вземаш в ръце. Внимавай с отслабването, да не е прекалено драстично. Успех!

thebigsmile
09-13-2011, 11:55
Мерси ще внимавам .. амм да не е толкова зле но като се погледна в огледалото винаги ми се струва че съм пълничка - или е вярно или огледалото не е наред :-D

eli98
09-13-2011, 12:54
:) Браво :wink: Според мен ще успееш за отслабнеш,щом една моя приятелка отслабна с 13 кг за 3 или 4 месеца и ти можеш! Успех в отслабването! :smt041