PDA

View Full Version : Метълския Стил : ))



cutexstrawberry
10-30-2010, 19:14
Абе хора аз съм на 12 и съм фенка на Skillet ,Metalica Linkin Park и др. такива групички : )) Taаа .. аз обмислям да си сменя стила смъсъл да се обличам така както на мен ми харесва !! Черна тениска на някоя група малко ама съвсем малко черен молив дънки и някви кецове !! Родителите ми нямат против !! Обаче аз мисля , че съм прекалено малка за този стил : )) Какво е вашето мнение ??

WaterLilly
10-30-2010, 19:19
Ходи както ти харесва, но имай предвид, че отстрани ще изглежда като позьорщина.

xoxi
10-30-2010, 19:31
Това ли било "метълски стил" ? 8)
Щом така искаш да се обличаш, обличай се, лошо няма. Само недей слага грим, било то и само молив.

KumchoValcho
10-30-2010, 19:34
Ходи както ти харесва, но имай предвид, че отстрани ще изглежда като позьорщина.Така е

Нормално е по принцип на тая възраст да искаш да се вписваш в някакъв "стил"
Но гледай с времето да израснеш тея неща

radeberger
10-30-2010, 19:43
Никога не са ми харесвали момичета, обличащи се така. Някак твърде груби изглеждат. Все пак си е мое мнени. Ходи си както ти харесва. ;)

LifeFitness0
10-30-2010, 19:48
Не знам защо трябва да го показваш.И аз слушам рок и метъл,но не ми личи от 100 метра. :-o

fenastz
10-30-2010, 20:59
Не разбирам тая метълска мода - да се обличаш все едно някой роднина е умрял :-o

awes0me
10-30-2010, 21:05
Миличка, моя съвет е: Обличай се както се харесваш и както ще се чувстваш комфортно, не живей за мнението на другите, а само за своето.!Това, че харесваш метъл няма лошо, това показва, че имаш стил и вкус.! :P

anonymous546178
10-31-2010, 06:32
Те пък, тези са едни метълски групи... nvm
Наистина, ще изглеждаш малко като позьорка, обличайки се така.. и аз слушам метъл, имам непоносиост към някои от мУдерните цветове, обаче не излизам с метъл тениски, примерно.. не е необходимо да се обличаш по определен начин за да принадлежиш към някаква група или за да потвърдиш че слушаш определен тип музика

Tempest
10-31-2010, 12:19
и ако не се обличаш така, значи не можеш да докажеш, че слушаш метъл? На 12 си - имаш доста време пред себе си.. обмисли пак желанието си и се замисли дали не е просто прищявка, която ще отмине след няколко седмици... Щото ако стане така - жалко.

TheBeliever
10-31-2010, 19:03
Вие пък колко сериозен проблем го изкарахте.

Като ти харесва стила на обличане и мислиш, че ще ти отива вземи си някоя друга дрешка и кецове и виж дали ще се чувстваш комфортно. Както каза някой по-горе важното е ти да се чувстваш добре.

Относно "позьорската" част: поза е да се преструваш, че харесваш нещо с цел да се впишеш в дадена групичка. Ако момичето наистина харесва стила няма как да е позьорка, било то и на 12 години.

CoNviCt
10-31-2010, 19:35
Абе хора аз съм на 12 и съм фенка на Skillet ,Metalica Linkin Park и др. такива групички : )) Taаа .. аз обмислям да си сменя стила смъсъл да се обличам така както на мен ми харесва !! Черна тениска на някоя група малко ама съвсем малко черен молив дънки и някви кецове !! Родителите ми нямат против !! Обаче аз мисля , че съм прекалено малка за този стил : )) Какво е вашето мнение ??
В другата тема си на 11 8-)

xKiFlA
10-31-2010, 20:40
ti като мен.. и аз преди две години така се обличах и бях на 12 бях си метълка но сега.. :D
сега съм обратното :oops:

mainatawe
10-31-2010, 20:55
Абе 12 не беше ли twelve, а не като 13 - thirTEEN и така нататъка.
Мисля, че е е за тука :)

Tempest
10-31-2010, 23:17
ti като мен.. и аз преди две години така се обличах и бях на 12 бях си метълка но сега.. :D
сега съм обратното :oops:

не мисля, че обратното на метълка е кифла...

jazi
11-01-2010, 03:55
Може и да не мислиш, ама е така.. плюс, смятай каква метълка е била щом е скочила на другия бряг. :? Жицата до живот! (rock)

arizona
11-01-2010, 06:45
Ми гледай са то има много хубави метъл тисшърти,панталони и т.н,ама не вземай да се обличаш раздърпано и човек да не може да ти познае пола(щтот е много,ама много грозно :? )то и аз слушам метъл обаче не нося такива дрехи защото обичам цветовете :P Така че ти си решаваш 8-)

wasch0
11-01-2010, 07:01
Ужас, недей.. Изглежда супер грубо, не е като за момиче..

CookieMonster
11-01-2010, 07:17
Абе хора аз съм на 12 и съм фенка на Skillet ,Metalica Linkin Park и др. такива групички : )) Taаа .. аз обмислям да си сменя стила смъсъл да се обличам така както на мен ми харесва !! Черна тениска на някоя група малко ама съвсем малко черен молив дънки и някви кецове !! Родителите ми нямат против !! Обаче аз мисля , че съм прекалено малка за този стил : )) Какво е вашето мнение ??
На някои им отива. Виждала съм такива момичета на по твоите години. Само недей да прекаляваш с черното - комбинирай го с други цветове (синьо, сиво, лилаво), за да не се отдръпнат хората от теб. Кой знае, може да си помислят нещо.

OldSchoolRebel
11-01-2010, 07:48
Ами, давай, нищо не пречи да опиташ. Това е най-подходящата възраст, и без това дрехите, които подчертават формите, нямат какво толкова да подчертаят все още. Черните тениски са супер в случая. :D

4o4ina
11-01-2010, 12:11
Ходи така както ти харесва!

XheroineX
11-02-2010, 11:57
о нее недей ... Много е грозно за момиче :?

Extremescream
11-02-2010, 12:50
Какво,по дяволите,му е грозното?
:? Аз и на 18 си ходя така,пък особено за 12-годишна е по-подходящо,отколкото къса пола до гъза и деколте до пъпа.

fuckme
11-02-2010, 12:52
то не се "става" изведнъж някакъв стил..

cunt
11-02-2010, 14:51
Абе хора аз съм на 12 и съм фенка на Skillet ,Metalica Linkin Park и др. такива групички : )) Taаа .. аз обмислям да си сменя стила смъсъл да се обличам така както на мен ми харесва !! Черна тениска на някоя група малко ама съвсем малко черен молив дънки и някви кецове !! Родителите ми нямат против !! Обаче аз мисля , че съм прекалено малка за този стил : )) Какво е вашето мнение ??
не си малка и аз на 12 се обличах така и после поумнях

Paramour
11-04-2010, 08:53
Обличай се както ти харесва. Щом родителите ти нямат против.. (:
а и какво толкова му е драстичното на смяната на стила? Аз си ходя с кецове и дънки от .. доста време вече. Черни тениски, вярно, слагам рядко, но.. кецове и дънкии <3

darkPaladin
11-04-2010, 19:25
ходи както искаш и да не ти пука какво мислят другите всеки си има вкус

kindergarden
11-04-2010, 19:36
Ходи както ти харесва, но имай предвид, че отстрани ще изглежда като позьорщина.Така е

Нормално е по принцип на тая възраст да искаш да се вписваш в някакъв "стил"
Но гледай с времето да израснеш тея нещаНапълно съм съгласна.До 16-17 годишна възраст е що годе нормално да се вписваш в определен стил,докато намериш себе си.