PDA

View Full Version : Въпросче



kpucunky
10-30-2010, 20:09
Здравейте :) !
Искам да попитам дали чрез IP адрес можеш да разбереш от къде е човека личен адрес.. телефон например :) спокойно няма да издирвам информация за никой просто искам да знам малко повече каква информация можеш да намериш за даден човек чрез IP-то му.

lmao
10-30-2010, 20:19
нищо не можеш да намериш
чрез ип-то можеш да разбереш доставчика на потребителят, а те вече си знаят адрес и тн за човека, но мисля че нямат право да разпространяват такава информация

kpucunky
10-30-2010, 20:29
нищо не можеш да намериш
чрез ип-то можеш да разбереш доставчика на потребителят, а те вече си знаят адрес и тн за човека, но мисля че нямат право да разпространяват такава информацияясно :) благодаря много за бързия отговор и за информацията :) значи няма как да се разбере кой е потребителя

GregoryHouse
10-31-2010, 12:32
Може :) Че е доста beyond skills на обикновения потребител е друг въпрос. Но за възможно - възможно е. Града можеш да го разбереш за 1мин точно и това може да го направи всеки. Могат да те проследят от къде си на кой адрес точно живееш, кои ти е телефона и т.н. Колко е законно друга работа :D

То си пише в почти всички сайтове: "Вие НЕ сте анонимни" :)

kpucunky
10-31-2010, 17:04
Може :) Че е доста beyond skills на обикновения потребител е друг въпрос. Но за възможно - възможно е. Града можеш да го разбереш за 1мин точно и това може да го направи всеки. Могат да те проследят от къде си на кой адрес точно живееш, кои ти е телефона и т.н. Колко е законно друга работа :D

То си пише в почти всички сайтове: "Вие НЕ сте анонимни" :)А тази информация лесно ли се намира :-o

GregoryHouse
10-31-2010, 17:25
Зависи кой я търси и с какво разполага. Но, за да успее трябва да е доста навътре в нещата. А такива хора не са най-много. Обясни за какво става на въпрос и ще говорим по-конкретно. Ако искаш и на ЛС ми пиши.

fatrat
10-31-2010, 17:53
пингваш и най-добре ако имаш база данни на доставчика което е невъзможно !

GregoryHouse
10-31-2010, 22:09
пингваш и най-добре ако имаш база данни на доставчика което е невъзможно !

Ко пингваш?Абевето ли...? Стига сте приказвали глупости. От това което си казал нищо не се разбира. Не е нужно да се правите на разбирачи! Нищо лично, просто се дразня когато някой "компетентен" чул-недочул как и какво дава полвинчата информация объркваща питащите още повече. И първият отговор е типичен пример за това.

П.п: Няма невъзможни неща ;-)

lmao
11-01-2010, 06:13
чакам да ми кажеш номера на телефона от ип-то зад което пиша в момента