PDA

View Full Version : Tattoo - пета



StolenBliss
10-31-2010, 01:27
Абе хрумна ми нещо щуро и си викам да пусна една тема . Може ли да се прави тату на ходилото отдолу баш на петата ? :D То си е кожа и би трябвало да може ама не знам нали там е малко по твърда кожата и ще 'хване ли' :-o 8-)

Dopeass
10-31-2010, 07:18
според мен е възможно дори да изчезне там :lol:

KumchoValcho
10-31-2010, 07:21
Бързо ще избледнее там, така е
Но е възможно

rakiQ
10-31-2010, 08:29
ужас .. гъдел,болка..

ameli
10-31-2010, 08:45
Защо ти е там? Нито ще се вижда, ще те е гъдел, ще боли, а и кожата на петата се лющи като загрубее.. какъв е смисъла? :-o

StolenBliss
10-31-2010, 11:35
Защо ти е там? Нито ще се вижда, ще те е гъдел, ще боли, а и кожата на петата се лющи като загрубее.. какъв е смисъла? :-o

Абе простотии, кво да ти кажа, викам си ще си напиша на петата 'boys' и демек ще стъпвам върху тях един вид :razz: ама не съм такава феминистка, просто беше в момент на простотия, но пък все пак го намирам за оригинална идея :lol: :lol:

KumchoValcho
10-31-2010, 12:25
Защо ти е там? Нито ще се вижда, ще те е гъдел, ще боли, а и кожата на петата се лющи като загрубее.. какъв е смисъла? :-o

Абе простотии, кво да ти кажа, викам си ще си напиша на петата 'boys' и демек ще стъпвам върху тях един вид :razz: ама не съм такава феминистка, просто беше в момент на простотия, но пък все пак го намирам за оригинална идея :lol: :lol:Феминизма не се изразява в омраза към мъжете

rakiQ
10-31-2010, 12:56
Защо ти е там? Нито ще се вижда, ще те е гъдел, ще боли, а и кожата на петата се лющи като загрубее.. какъв е смисъла? :-o

Абе простотии, кво да ти кажа, викам си ще си напиша на петата 'boys' и демек ще стъпвам върху тях един вид :razz: ама не съм такава феминистка, просто беше в момент на простотия, но пък все пак го намирам за оригинална идея :lol: :lol: :D яко е

StolenBliss
10-31-2010, 16:12
Защо ти е там? Нито ще се вижда, ще те е гъдел, ще боли, а и кожата на петата се лющи като загрубее.. какъв е смисъла? :-o

Абе простотии, кво да ти кажа, викам си ще си напиша на петата 'boys' и демек ще стъпвам върху тях един вид :razz: ама не съм такава феминистка, просто беше в момент на простотия, но пък все пак го намирам за оригинална идея :lol: :lol: :D яко е

;-) 8-)