PDA

View Full Version : Спортувам и трябва да отслабна!



veselomomi4e
10-31-2010, 07:38
Здравейте,моля ви за помощ и наистина изпитани съвети.Тренирам лека атлетика от 3 години всеки ден.Наистина натоварването не е малко.До миналата година килограмите ми бяха добре и самата аз се харесвах.Това лято даже отслабнах защото имах контузия и не можех да тренирам,което доведе до свалянето на мускулите.Но от септември, от както тренирам, качих 2-3 килограма и то главно по бедрата и дупето..Много искам да ги сваля,но не съм сигурна как.Не мога да се подложа на пълен глад и от там идва големия проблем.Също така много искам да премахна гадния целулит,който се забелязва по задните ми части.Моля за съвет :)

TopNotchGlamorChick
10-31-2010, 09:46
Честно не съм чувала човек, който спортува всеки ден от 3 години да има целулит.. :-o Но по принцип целулита се маха с бягане + много вода... поне 2 литра на ден. А за мускулите си нямам представа..

whitebunny
10-31-2010, 10:44
чувала съм че утайката от кафе премахва целулита но не съм го пробвала лично макар че обмислям идеята

koni
10-31-2010, 20:34
За целулита си има специални процедури - антицелулитен масаж, бодирепинг и ултразвуково разбиване на депата. Ако си от София мога да ти дам кординати къде знам, че са добри и не дерат много.