PDA

View Full Version : Смяна на жак



silwiqqq
10-31-2010, 08:39
Хора help сега си купих нови слушалки от Технополис за mp3 и още на излизане като си сложих се чува и от високоговорителя и от слушалките. В магазина ми казаха че било от жака пробваха и с други слушалки пак същата работа. Искам да ви питъм къде мога да занеса mp3ката да и сменят жака..?? :( :( :(

minus273dot15
10-31-2010, 14:32
Би трябвало да могат да ти помогнат на всяко място, на което имат малко по-фин поялник. Стерео жака се крепи на самите спойки(3 броя) или ако е от по-добрите варианти има две допълнителни крачета(отново на спойки). Това в най-лошият вариант прави 5 спойки, цената е около 2-3 лева на спойка(ако се прави професионално, иначе е далеч по-ниска), а цената на нов жак е около 5 стотинки на едро, 20-30 стотинки на дребно. Би трябвало в рамките на 5-10 лева да ти го сменят.

Къде - във сервиз. За телефони, за телевизори, за компютри... на всяко едно място от тези би трябвало имат нужната техника за да ти сменят жака.

silwiqqq
11-01-2010, 19:19
Мерси много! Но вече няма смисъл баща ми я направи на "сол" .. :D :D

Samoten89
11-02-2010, 06:11
Мерси много! Но вече няма смисъл баща ми я направи на "сол" .. :D :DАми тя и без това МП3-тата ти е взела дала. :) Много неудобно на говорители да се чува постоянно.