PDA

View Full Version : Нахална



spopi
10-31-2010, 11:54
Ее как може да има такива хора от нахални по нахални.Случката е следната.Имаме час по биология и класната почва да изпитва едно момиче и един съученик.Но момичето нахално до предели отворила си наша учебника и чете класната е гледа и нищо и ни не и казва а на момчето неговия приятел се опитва да му подскаже и класната веднага млъкни а той и една дума не можа да каже а момичето сигурно половината урок прочете.И нейната приятелка и подсказа явно не стигнала до там с четенето.Ние гледаме е една приятелка и тя каза ей нахални същества ама момичето където подсказва е чу.Това не е само по Биология а почти по-всичко + контролни.Почти всички учители си затварят очите.Знам че такъв е живота.Но съм разочарована.Че някой седнал си на дупето и 1 прочел урока тя така изкара 6 а на момчето писа 4 че другото му подсказвало.Но лошото е че отраканите просперират аз мисля че тази изобщо не трябва.
Имам и друг проблем защо на мен много ми трябва да ми пишат 5 пък камоли 6 да не говорим да уча и някой учители много ме подценяват и има едни симпатии към дадени ученици.

anonymous546178
10-31-2010, 12:00
Защото си асоциален/на.

Pantheratigris
10-31-2010, 12:05
за горният пост нямам думи.Това че имаш чувство за справедливост не значи че си асоциален . Просто образователната ни система е направена така че да ти пука повече каква оценка ще имаш отколкото какво ще научиш

anonymous546178
10-31-2010, 12:12
Тя попита защо, учителката има пристрастия към някого другиго, а не към нея. Отговора е, защото тя е асоциална(разбирай човек, който със своето поведение не предразполага събеседника си към нормален разговор, това включва, но не се ограничава до притеснителност на човека, арогантност, език на тялото и тн.) или защото госпожата е кучка.

Tempest
10-31-2010, 12:35
а на тебе, миличка, защо ти трябва 5 или 6? Аз лично от 10ти клас не съм бутвал нищо, освен предметите, които ми трябват за висше и по които всъщност искам да науча нещо. Те и се припокриват :)

Следващия път когато нещо такова стане, вместо да мрънкаш във форума, повдигни въпроса в часа..

van1
10-31-2010, 17:53
Ее как може да има такива хора от нахални по нахални.Случката е следната.Имаме час по биология и класната почва да изпитва едно момиче и един съученик.Но момичето нахално до предели отворила си наша учебника и чете класната е гледа и нищо и ни не и казва а на момчето неговия приятел се опитва да му подскаже и класната веднага млъкни а той и една дума не можа да каже а момичето сигурно половината урок прочете.И нейната приятелка и подсказа явно не стигнала до там с четенето.Ние гледаме е една приятелка и тя каза ей нахални същества ама момичето където подсказва е чу.Това не е само по Биология а почти по-всичко + контролни.Почти всички учители си затварят очите.Знам че такъв е живота.Но съм разочарована.Че някой седнал си на дупето и 1 прочел урока тя така изкара 6 а на момчето писа 4 че другото му подсказвало.Но лошото е че отраканите просперират аз мисля че тази изобщо не трябва.
Имам и друг проблем защо на мен много ми трябва да ми пишат 5 пък камоли 6 да не говорим да уча и някой учители много ме подценяват и има едни симпатии към дадени ученици.

Точно така трябва да е :-)

WaterLilly
10-31-2010, 18:42
Защо нищо не каза? Лесно е да сочиш някой, че е нахален, но в случая ти си просто лицемерна.

Spikeey
10-31-2010, 19:07
И при нас е така... Момичетата винаги се отървават с нещо, а ние никога...

Tempest
10-31-2010, 19:49
И при нас е така... Момичетата винаги се отървават с нещо, а ние никога...

ми не си мълчете бе...

L0ST
10-31-2010, 20:32
Общо взето нищо тук не е справедливо. Свиквай с това, за да ти бъде по лесно за напред.

OldSchoolRebel
10-31-2010, 20:46
Защото си асоциален/на.

+1

mainatawe
10-31-2010, 20:57
И при нас беше така, с 3 от "отраканите", след като половината клас им се навика спряха да бъдат нагли и нахални :)

GossipGirl89
10-31-2010, 21:40
От една страна момичето и приятелката й са си прави - можели са да си подсказват, защо не? Представи си, че теб те изпитват и ти не знаеш нищо, а човека до теб има възможност да ти подскаже - няма да откажеш нали? Момчето явно не е било достатъчно подготвено след като са му писали 4. Предполагам учителката щом го е изпитвала му е давала шанс първо на него да говори и след като не е успявал да отговори е вдигала момичето, а ако си е знаел урока перфектно едва ли някой би могъл да му отнеме думата... Но пък от друга страна не е правилно учителката да толерира едните и да си затваря очите за тях, а другите да ги реже... Просто следващия път като стане нещо такова повдигнете веднага въпроса

make_you_mine
10-31-2010, 23:05
А аз мисля,че вместо да обсъждаш другите какво и как го правят е по-добре ТИ да си седнеш на задника и да си НАУЧИШ за 5 или 6-това,което ти трябва. Какво те интересува какво правят другите ? Ако толкова не ти се учи-прави като нея. Ако ти трябва оценка и искаш да знаеш-учи. Ама не се оплаквай. Справедливост НЯМА да видиш. Свиквай. И гледай повече себе си,а не в чуждата паничка. Нищо няма да се оправи,отраканите винаги са били поощрявани,защото знаят как да се справят с живота,а дребнавите,злобнички момиченца,които учат по цял ден,но не са симпатиризирани от даскалите,защото са може би твърде стеснителни коментират по форумите. :D Откакто свят светува е така...
Тъй че,мила,решавай-или си учи уроците и не мрънкай,или направи така,че да ти подсказват и на тебе. Не ти влиза в работата кво прави Пенка,Марийка или Гошко.
Тая държава няма да се оправи И заради такива като тебе.
АМАН !