PDA

View Full Version : да остана ли с него..



wasch0
10-31-2010, 15:31
Бях ви разказвала за едно момче, за което съм нищо. Вие ме посъветвахте да продължа напред и ми казахте, че с времето ще го забравя. Е,времето минава, но не става.
Друго много по-мило и смея да твърдя красиво момче ме обича. Заедно сме. Но не се получава.. докато го целувам си представям как на неговото място да е друг, как съм в силните ръце на този ДРУГИЯ..
И лошото е, че той усеща.. усеща, че мечтая за друг,че се дърпам..
Днес като ме хвана за ръката и тръгнахме по центъра се пуснах, защото се срамувам.. срамувам се, че съм с някой,който дори не харесвам..
Предпочитам една от "гнусните,лигави целувки на ДРУГИЯ (казвали са ми, че са такива .. нямала съм късмета да пробвам..) пред 100 ПЕРФЕКТНИ на това момче..

Искам да продължа напред,но не се получава. Така се мъчим и двамата.. Та въпросът ми е да продължа ли тази "връзка" въпреки чувставата си.. С времето може би ще го обикна.. аз знам, че той е много повече от този ДРУГИЯ, знам, че ме обича, но не се получава..

OldSchoolRebel
10-31-2010, 15:43
Еднакви са и двамата най-вероятно, а ти самата като отидеш при другия ще ти се ще да се върнеш при тоя.

FuckedUp
10-31-2010, 15:46
Остави го..

lyfche
10-31-2010, 17:24
Ами отдай му се на този .. виж хубавите черти в него ,забрави го този поне за малко .. при мен така стана .. ,ако не стане :? няма смисъл да продължавате

Ssummerjam
10-31-2010, 17:33
Скъсай с него. Вярно, така ще го нараниш, но е по-добре отколкото да сте заедно и да се измъчвате - ти, защото знаеш, че нямаш чувства и той - защото не се чувства обичан. Той не го заслужава. :)

ThePowerOfLove
10-31-2010, 17:34
Бях в подобна ситуация: Имах връзка с момче, към което нямам чувства. Не се залъгвай, че с времето ще го заобичаш. Няма ли я отначало тръпката..какво говорим за после. По-добре според мен е да го оставиш. Аз нямах този кураж и 6 месеца се опитвах да си променя нагласата към момчето, но просто не стана. Затова моя съвет е да оставиш това момче. А ако можеш да се пробваш с другия, който ти е на сърцето - супер.

Sa4kiSabiram
10-31-2010, 17:34
Еднакви са и двамата най-вероятно, а ти самата като отидеш при другия ще ти се ще да се върнеш при тоя.

точно така ще стане..накрая ще съжалиш за избора си,а ще е твърде късно да поправиш грешката и ще останеш от 2 стола на земята

wasch0
10-31-2010, 17:40
. А ако можеш да се пробваш с другия, който ти е на сърцето - супер.

Де да можех...

BrokenDreamzBG
10-31-2010, 18:00
После питайте пак що ви смятаме за тъпи...Имаш човек до себе си ,който те обича и вместо да се радваш ти искаш некъф тъпанар дето му е през хуя за тебе..Тъпачка.
Съжалявам за поста ,но просто не се сдържах...

MilanowPz
10-31-2010, 18:42
После питайте пак що ви смятаме за тъпи...Имаш човек до себе си ,който те обича и вместо да се радваш ти искаш некъф тъпанар дето му е през хуя за тебе..Тъпачка.
Съжалявам за поста ,но просто не се сдържах...

+1 :grin: :grin: Тфа ме разкърти брат :razz:

TheBeliever
10-31-2010, 18:42
Няма смисъл да продължаваш връзката, в която си сега. Не заради теб, а заради момчето, с чийто чувства се подиграваш.