PDA

View Full Version : Продукти за лице



glezenafukla
10-31-2010, 16:38
Искам да ви попитам да ми препоръчате някои продукти за кожата на лицето. Кожата ми е суха.. някой наистина добър хидратиращ крем.. имам разширени пори на бузите и кожата ми на бузите, скулите е доста зачервена, искам нещо, което да премахне или да сведе до минимум тая червенина.. имам останали петънца от пъпки, коита са мн гадни, ама не се махат, и две много гадни дупчици.. нещо пак за тях и.. някакъв продукт, с който вече като ми е излязла пъпката и е набрала да я мажа..?!?
И, ако се сещатете и за др нещо..

Мерси предварително :)

koni
10-31-2010, 20:41
За толкова различни проблеми ще трябва да идеш на козметичка. Като чета може би билков пилинг е подходящ. Не знам откъде си и дали бих могла да те насоча.

glezenafukla
11-01-2010, 08:11
Аз си ходя на козметик всеки месец.. Въпроса е,че и тя ме посъветва ( като цяло кожата не ми е мн проблемна, нормалните тийн. неща ), че освен тфа треа и др. продукти за кожата да използвам.. и наред със всички там Garnieri..Clean & Clear, Nivea.. исках да попитам дали, някои не е ползвал и нещо по-добро и ефикасно..!?!

fuckme
11-01-2010, 11:40
"гарниерите" са добри.

xxYOxx
11-01-2010, 11:48
Както казаха "гарниерите" са добри, но все пак би било добре да отидеш на кожен лекар за да ти препоръча нещо за твоите проблеми

glezenafukla
11-01-2010, 17:28
Еми, исках да питам дали някой просто не е ползвал някаква медицинска или др вид козметика, и да е доволен и тфа Акне Аут много го хвалят..?!

Tina95
11-01-2010, 18:38
Еми, исках да питам дали някой просто не е ползвал някаква медицинска или др вид козметика, и да е доволен и тфа Акне Аут много го хвалят..?! да добро е ползвах го преди сега ползвам 3те стпки от серията clearskin professional на avon не е скъпа 17лв май бяха и 3те.

koni
11-01-2010, 20:27
За акне ти препоръчвам серията на RYOR. Действа ми фантастично. Само че ще трябва да я търсиш от някой салон, че не съм я виждала в магазините.

LipSy
11-02-2010, 15:01
По-добре отиди на козметик или при дерматолог, за да ти даде специфичните продукти точно за твоята кожа. Според мен има много добри марки за такива проблеми, но не всички са за всеки тип кожа!

Infinity
11-02-2010, 15:10
Хидратиращия крем на Lumene е много добър !
Ако търсиш нещо по-достъпно Гарниер за суха кожа също е добър.
Моята кожа я овлажнява идеално. :)
http://krem-za-men.de31.com/images/3401_5100/3670.JPG
Седем и нещо струва тази голяма кутия.

koni
11-02-2010, 20:45
По-добре отиди на козметик или при дерматолог, за да ти даде специфичните продукти точно за твоята кожа. Според мен има много добри марки за такива проблеми, но не всички са за всеки тип кожа!
Съвсем прявилен съвет.

glezenafukla
11-03-2010, 16:40
Мерси много на всички.. ама ще се поразтърся и тАка..

MaxFactor
11-03-2010, 18:56
Почиствай си лицето всяка вечер преди лягане....с подходящ продукт.
Препоръчвам ти да се пръскаш с "OCTENISEPT"-това е лекарство ЧУДО.
Идеално за рани И такива места от пъпки или самите пъпки.Успех и не се притеснявай за тях, околните не им обръщат и половината внимание, което им обръщаш ти ;) :) :P