PDA

View Full Version : как се нарича това..?



1958
10-31-2010, 16:50
..когато загърбиш миналото,и то се появи 2-3 години по-късно,в настоящето..(имам предвид близък човек,или скъп много скъп приятел)ти се чувстваш сякаш никога не сте се срещали с тоя човек,не сте се познавали дори,все едно ти самият си нов човек,който няма история или минало..или както искате го наречете- с въпросния човек/хора..Как се нарича това странно чувство?Преследва ме постоянно и аз не мога да се отърся от него,без да намеря отговор..защо се чувствам така?Няма значение за кой гогоря..всъщност някои от най-близките ми роднини играят много голяма роля..просто сякаш са ми чужди,не ги познавам...защо?Когато човек е наранен от въпросните хора,в моя случай тези роднини..,и настъпи моментът,в който е дошло време да загърбиш миналото..безразличието може би също играе много важна роля?Със въпросните хора дори нямам какво да си кажа..все едно не са ми никакви..възможно ли е,човек да е до толкова наранен,та дори да забрави едва ли не..за тези хора..?Може би звучи странно,и аз не мога да го обясня,все още търся отговори защо се чувствам така..Вашите предположения как се нарича това чувство,което ме тормози и нормално ли е да го има?И на вас случвало ли ви се е да се чувствате по този начин? :( :-k

wasch0
10-31-2010, 18:26
Просто се променяш..

1958
11-01-2010, 07:47
Да,така е...!Но освен това..вътре в теб се случва нещо..за да изпитваш все едно не се познаваш с тези хора,все едно никога не сте се познавали,не сте били заедно..не мога да си го обясня..как стана и защо :?

sunsmile2
11-04-2010, 15:07
Чувствала съм се така.Няма за какво да се притесняваш!Променила си се,не си предишното ти,нормално е да се чувстваш така..тъй че споко 8)