PDA

View Full Version : Manhattan Антибактериален фон дьо тен



ggb
10-31-2010, 17:37
Здравейте!Искам да си купя някакъв хубав фдт,но ми е трудно.Преди използвах maybelline affinitone,impala и разни "боклуци"..Мисля да си купувам Manhattan Антибактериален,но първо искам да разбера вашите мнения. :twisted:

Biskfitka
10-31-2010, 17:53
Не е лош,но според мен не е особено покривен.

sHaDy_sOuL
10-31-2010, 19:49
Аз го използвам. Не е много покривен, но за мен е идеален. Препоръчвам го :) :P

JCoutureJunkie
11-01-2010, 06:19
А откъде може да се купи?Аз я знам как изглежда опаковката на външен вид,но никъде никъде никъде не съм я виждала.Някой ако може да назове точен магазин/верига ще ми е от колза.Мерси предварително :)

Infinity
11-01-2010, 06:34
Използвах го известно време , но не останах доволна и бързо го смених. Първо цветовете им са ужасни - много трудно можеш да уцелиш своя , след това , който и да избереш , когато седиш повече време с него потъмнява !! И седи ужасно на кожата , от далече се вижда , че си се мазала със нещо гадно лепкаво и тъмно. 8-)
НЕ ! НЕ ! НЕ ! :)
Избери си нещо по-качествено.

fuckme
11-01-2010, 06:54
в повечето козметични магазини го има.

meriLinka
11-01-2010, 07:25
Използвах го известно време , но не останах доволна и бързо го смених. Първо цветовете им са ужасни - много трудно можеш да уцелиш своя , след това , който и да избереш , когато седиш повече време с него потъмнява !! И седи ужасно на кожата , от далече се вижда , че си се мазала със нещо гадно лепкаво и тъмно. 8-)
НЕ ! НЕ ! НЕ ! :)
Избери си нещо по-качествено.
при мен пък стои идеално. Използвам го от година някъде и никой никога не ме е питал имаш ли фдт.

neeDaBosS
11-01-2010, 07:59
моят беше такъв но някак не ми ''прилягаше'' на кожата и го смених.добър е,но нищо особенно

Lenny
12-05-2010, 18:15
а за по-суха кожа добър ли е?

sunshine955
12-05-2010, 19:09
онзи ден си всех на Loreal True Match Roll On и съм страшно доволна,много лесно се разнася,покривен е,дълготраен не стои като маска,придава свеж вид на лицето и е много икономичен .. няма да сгрешиш ако си го вземеш ..

Pliok0019
12-06-2010, 07:36
Колко струва?

fastuka96
12-06-2010, 10:47
сестра ми имаше такъв и не беше доволна .. препоръчвам ти bourjois healthy mix .. http://www.musingsofamuse.com/wp-content/uploads/2010/01/Bourjois-Paris-Healthy-Mix-Foundation-2.jpg :)

sunshine955
12-06-2010, 11:48
Колко струва?
ако питаш за този на Лореал като моя е 26 .. поне аз за толкова го взех :)

ledenakrasota
12-06-2010, 16:51
Аз използвам пудрата и е горе-долу.

ФДТ на Bourjois Bio Detox Organic ми харесва. :)

iiirish
12-06-2010, 20:31
Здравейте!Искам да си купя някакъв хубав фдт,но ми е трудно.Преди използвах maybelline affinitone,impala и разни "боклуци"..Мисля да си купувам Manhattan Антибактериален,но първо искам да разбера вашите мнения. :twisted:

Миличка, ако кажеш, че афинитон е боклук или импала не знам тогава каква извънземна козметика ти трябва на теб :? като почнете значи да ми се правите на интересни и да дрънкате за фон дьо тени за по 30 лв... сякаш вие си изкарвате парите :?

Pliok0019
12-06-2010, 20:42
25-30лв за фтд си заслужава, защото аз примерно използвам един за около година. А слагам почти всеки ден.

iiirish
12-06-2010, 21:28
аз ползвам афинитон, който е 13 лв, слагам абсолютно всеки ден вече повече от година и половина и съм напълно доволна, при положение, че кожата ми е чувствителна и беше проблемна преди години

Baby_b
12-07-2010, 02:45
И аз от Афинитон съм супер доволна, а слагам всеки ден и то понякога ми се налага 2 пъти да слагам (смисъл сутрин си слагам, но вечерта като излизам изтривам всичко и пак наново се гримирам). Ползвам го вече повече от година и кожата ми дори стана в по-добро състояние от преди, но вече съм свикнала. А Манхатън за мене си е точно болкук, първо цветовете им са мн сбъркани, някак жълтеникави, оранженикави, и освен това тоя Антибактериалния не е за суха кожа, а един друг пак на Манхатън в чернна опаковка е мн мазен дори и за суха. 8)

anonymous708973
12-07-2010, 06:53
Здравейте!Искам да си купя някакъв хубав фдт,но ми е трудно.Преди използвах maybelline affinitone,impala и разни "боклуци"..Мисля да си купувам Manhattan Антибактериален,но първо искам да разбера вашите мнения. :twisted:

Миличка, ако кажеш, че афинитон е боклук или импала не знам тогава каква извънземна козметика ти трябва на теб :? като почнете значи да ми се правите на интересни и да дрънкате за фон дьо тени за по 30 лв... сякаш вие си изкарвате парите :?

Импала наистина е пълен боклук (добре, по дяволите, ФТД за 4 лв?!), но Мейбълин Афинитон е ааааски добър! Лицето изглежда уникално свежо, много е икономичен, покривен и предлагат подходящи цветове.
И ми е много интересно, ако сега използвате ФТД за по 30-40 лв, като станете на по 35, какво ще използвате?

3oPuTy
12-07-2010, 11:36
Е сори,но не се сдържах ... Розова пантера,би ли ми обяснила к'во общо има качеството/цената на даден продукт с годините?! :lol: :lol: :lol:


А по темата не мога да помогна,защото такива гадости като ФДТ не слагам :?

anonymous708973
12-07-2010, 16:37
Веднага, Зори. ФТД за по 30-40 лв и нагоре са на наистина хубави и адски скъпи марки (за примери и сама ще се сетиш). Тия марки далеч не са разработени за пикли (и аз се броя тук, да не се засегнете нещо), дето нямат 20 години. Та, мисълта ми е, като станете на по 35 и наистина имат проблеми с кожата - неравности, бръчки и прочее... тогава КАКВИ фтд ще ползват?

mechtaq_za_teb
12-07-2010, 17:45
Ползвала съм го и бях доволна. :)

Tiin
12-11-2010, 08:21
сестра ми имаше такъв и не беше доволна .. препоръчвам ти bourjois healthy mix .. http://www.musingsofamuse.com/wp-content/uploads/2010/01/Bourjois-Paris-Healthy-Mix-Foundation-2.jpg :)
:grin: Горещо го препоръчвам вече си взимам втори много съм доволна струва 21лв. но си заслужава...По-добре дай повече пари и си купи нещо качествено...
:grin: