PDA

View Full Version : Не го обичам, но с него се чувствам сигурна ...



Gabriellchetyy
10-31-2010, 18:37
Моля ви, дайте ми съвет как да постъпя.. Имам си приятел от около 3 месеца, през които не сме се карали нито веднъж и той настина се държи с мен уникално, добър е, винаги ме разбира и знам, че никога няма да ме нарани, но .. няма никаква тръпка. Не изпитвам нищо към него.. Запознах се с друго момче, което страшно много започва да ми харесва и не знам какво да правя.. страх ме е, че ако скъсам със сегашния ми приятел няма да намеря някой който да се държи толкова добре с мен и ще съжалявам, но и сега не съм щастлива изобщо..

lyfche
10-31-2010, 18:41
Ами след като не си щастлива ..

MilanowPz
10-31-2010, 18:43
Ами след като не си щастлива ..


Намери някой с който ще си щастлива :)

razores
10-31-2010, 18:47
Значи го имаш за брат?

brum21
10-31-2010, 18:52
Защо зълъгваш горкото момчето като не изпитваш нищо към него - само и единствено за твое благо ?! Е т'ва са жените боклуци ...

OldSchoolRebel
10-31-2010, 19:02
Хвърли им по един нож и дай да се режат за теб. Който остане прав, си заслужава повече.

valdesbg
10-31-2010, 19:06
Замисляла ли се защо всички гениални открития са прости и семпли в основата си?

Както и защо почти всички световни марки имат стилни и семпли модели, които им носят основните приходи, а всички други продукти са просто за престиж?

И защо колкото повече израстваш нещата около теб спират да бъдат шарени и крещящи(във всеки един смисъл)?

Paramour
10-31-2010, 19:16
След като не изпитваш нищо към сегашния, не го лъжи. Кажи му, че е така. Може би ще го нараниш, но така е по-добре и за двама ви: За теб, защото ще намериш момче, което наистина харесваш/обичаш, а за него- защото няма да бъде залъгван и ще може да намери момиче, което да отвърне на чувствата му. :)

kobrichka
10-31-2010, 19:34
Щом не си щастлива няма смисъл да продължаваш да залъгваш себе си и него. Сигурността е нещо необходимо в една връзка, но също така не може да няма и тръпка. Според мен трябва да се разделите. Премисли хубаво нещата, но щом не си щатлива с него, потърси щастието друга де.

3oPuTy
10-31-2010, 19:37
Ти си мазохист!!! :shock:
3 месеца си с човек,към когото не изпитваш нищо?! :shock:
И защо въобще тръгнахте,след като ти (явно) не изпитваш дори и физическо влечение към него?! :shock:




Тъпа кифла! :? Без извинение! :?

OldSchoolRebel
10-31-2010, 19:40
Ти си мазохист!!! :shock:
3 месеца си с човек,към когото не изпитваш нищо?! :shock:
И защо въобще тръгнахте,след като ти (явно) не изпитваш дори и физическо влечение към него?! :shock:




Тъпа кифла! :? Без извинение! :?

Глупаво. Мислех си, че по-глупаво от нейното чудене няма да има, ама айде. Извинявай, но колко често се случва да си с някого, с който да си наистина сигурен, да можеш да му се довериш всичко свързано със себе си? Душа, тяло, и да знаеш, че ще ги запази, както този прави? С какво някакви си чувства с някой друг са по-добри, Зори?

mArMaLaDkA
10-31-2010, 19:46
Остани за известно време сама, за да си изясниш какво искаш, че да не стане накрая от двата стола на земята.

От една страна си малка още да се заробваш с някого, само защото се чувстваш сигурна с него и... само дотам, без да има тръпка във връзката ви, от друга страна, уважението, разбирателството и сигурността са едно от най-важните неща в една връзка. Ти всъщност защо тръгна с момчето, щом не изпитваш нищо към него? А пробвала ли си се изобщо да правиш нещо с него, да го опознаеш в по-друга светлина и пр.?

3oPuTy
10-31-2010, 19:46
Глупаво. Мислех си, че по-глупаво от нейното чудене няма да има, ама айде. Извинявай, но колко често се случва да си с някого, с който да си наистина сигурен, да можеш да му се довериш всичко свързано със себе си? Душа, тяло, и да знаеш, че ще ги запази, както този прави? С какво някакви си чувства с някой друг са по-добри, Зори?
Като иска някой,на когото да споделя - да си намери добър приятел!!!
Едно е да имаш приятел,на когото да споделяш всичко ... И съвсем друго да имаш човек до себе си,когото да обичаш по онзи различен начин,по който се обичат само влюбените!
Е,наистина е хубаво,когато си с човек,който хем да е най-добрият ти приятел,хем и човека,когото обичаш и с когото споделяш леглото си,но не винаги стават такива неща ... ;)
Освен това не си заслужава да си загърбя собственото щастие,само защото се чувства сигурна с въпросното "гадже" :? Той не е единственото момче/мъж на тоя свят :? Колко още ще срещне и колко още ще са по-добир или по-калпави от тоя ...

OldSchoolRebel
10-31-2010, 20:00
В свят с насилие, кръв, несправедливост, да имаш кой да ти пази гърба е по-ценно от всичко друго, според мен, но се отказвам да споря. Аман от детски романси. :o

3oPuTy
10-31-2010, 20:12
В свят с насилие, кръв, несправедливост, да имаш кой да ти пази гърба е по-ценно от всичко друго, според мен, но се отказвам да споря. Аман от детски романси. :o
Почти 20 годишно дете ... ?!
Не знаех,че все още съм дете,но благодаря :-D
А и това,че ти нямаш истински приятели,които да застават зад теб в трудните моменти не означава,че няма такива хора :? Нито пък означава,че щом дете (защото авторката ми звучи като някое 14-15 годишно дете) е намерило подобен човек това не означава,че той ще е вечно с нея,че няма в един момент да я зае*е или че няма да намери някой,към когото да има чувства и (някой) на когото да споделя!!! :?

valdesbg
10-31-2010, 20:15
В свят с насилие, кръв, несправедливост, да имаш кой да ти пази гърба е по-ценно от всичко друго, според мен, но се отказвам да споря. Аман от детски романси. :o

+1 от стария Валдес :) Хубаво казано е това.

izlishna
11-01-2010, 05:12
Просто се разделете докато не е станало прекалено късно.. Нараняваш него, но и себе си ще нараниш..

RoSKo0o0
11-01-2010, 08:05
Това момичетата са бахти животните...сериозно :?

Gabriellchetyy
11-01-2010, 08:20
Ами първо не съм на 14, а на 16 .. и да до скоро имах чувства към него, но с времето някак си изчезнаха. Просто от това най-много ме е страх, че ако се разделим така ще нараня и него и няма да има връщане назад и немога още да преценя дали така е правилно ..

Bellatrix
11-01-2010, 08:25
Ако не го обичаш вече рано или късно ще се усети и тъй и тъй ще се нарани. По-добре да знае какво става. Щом харесваш друг и да не е по-свестен ще си по-щастлива с него.

scanadal
11-01-2010, 09:02
Хвърли им по един нож и дай да се режат за теб. Който остане прав, си заслужава повече.
Фенка съм ти 8-)

vampire_girl_
11-01-2010, 09:28
Прекалено спокойните връзки,понякога убиват тръпката,защото знаеш и си напълно сигурна,че този човек е там,така или иначе.Обичаш го,като приятел/е,може би съвсем малко по-различно/.В един момент започваш сама да се питаш,дали да останеш с него,но и се страхуваш,дали някога,някой отново ще се раздава така за теб.
По-правилно е,ако ти пука достатъчно за него,да го оставиш да намери някой,който ще му отговори със същото.

anonymous708973
11-01-2010, 09:35
В свят с насилие, кръв, несправедливост, да имаш кой да ти пази гърба е по-ценно от всичко друго, според мен, но се отказвам да споря. Аман от детски романси. :o

Така е, но това е ролята на най-добрия приятел. А ако е гаджето, ще е добре да изпитва нещо към него, не мислиш ли?

GVG
11-01-2010, 09:35
Моля ви, дайте ми съвет как да постъпя.. Имам си приятел от около 3 месеца, през които не сме се карали нито веднъж и той настина се държи с мен уникално, добър е, винаги ме разбира и знам, че никога няма да ме нарани, но .. няма никаква тръпка. Не изпитвам нищо към него.. Запознах се с друго момче, което страшно много започва да ми харесва и не знам какво да правя.. страх ме е, че ако скъсам със сегашния ми приятел няма да намеря някой който да се държи толкова добре с мен и ще съжалявам, но и сега не съм щастлива изобщо..

Историята ти ми е доста позната, преживяла съм подобно нещо.
Той беше мил, добър и внимателен и както всичко беше розово, мен чувствата ми изчезнаха и дори бях потресена :( (Естествено той забеляза промяната в мен..)Дадох си една седмица, в която да се опитам да възродя тръпката и любовта си към него, но не се получи, седнахме, поговорихме и му обясних какво, как, защо, по какъв начин... той до някаква степен ме разбра но ..го нараних.. казах му "По-добре така от колкото да се залъгваме" И така разделихме се, не се чувахме за известно време, но до ден днешен сме приятели (което като се замисля е странно, защото други хора на негово място, биха ми теглили една ма*на ,но все пак се радвам от факта, че все пак не го загубих като човек)

Моят съвет е помисли си, изясни си чувстватa, защото при теб все пак присъства друг субект на привличане (това друго момче, което харесваш), ако не се получава да се оправят нещата, по добре се разделете, няма за какво да го мъчиш момчето, а и самата ти не си щастлива, Да ще го нараниш, но по-добре ли е, той да вижда как с всеки изминал ден ставаш по студена, отдрупваш се и т.н.... Според мен това ще е по-болезнено.

П.П. От цялата история ме навява мисълта че "Жената е слаба, когато обича, и силна когато е обичана" е доста вярно... Айде успех дано се оправят нещата :-)

SchoolSucks
11-01-2010, 10:19
Защото си грозна, нали? И не знаеш дали някой друг ще те вземе? :-o

vampire_girl_
11-02-2010, 09:11
В свят с насилие, кръв, несправедливост, да имаш кой да ти пази гърба е по-ценно от всичко друго, според мен, но се отказвам да споря. Аман от детски романси. :o

Така е, но това е ролята на най-добрия приятел. А ако е гаджето, ще е добре да изпитва нещо към него, не мислиш ли?

Най-добрият приятел,понякога не е до теб или просто човека с когото си те подкрепя и обича повече,отколкото всички останали .

NeZaPoznat
11-02-2010, 09:16
Моля ви, дайте ми съвет как да постъпя.. Имам си приятел от около 3 месеца, през които не сме се карали нито веднъж и той настина се държи с мен уникално, добър е, винаги ме разбира и знам, че никога няма да ме нарани, но .. няма никаква тръпка. Не изпитвам нищо към него.. Запознах се с друго момче, което страшно много започва да ми харесва и не знам какво да правя.. страх ме е, че ако скъсам със сегашния ми приятел няма да намеря някой който да се държи толкова добре с мен и ще съжалявам, но и сега не съм щастлива изобщо..


Ами да - правилно .. защо трябва да ти е зле с момче което се държи с теб уникално след като може да си щастлива с някой който те ползува за нахуйник :?

Човек кавото си направи сам никой не може да му го направи :P :P