PDA

View Full Version : Да го издам ли?



Trevoga
10-31-2010, 19:03
Здравейте, аз съм момиче на 15 години и имам сериозен проблем.С най добрият ми приятел се познаваме от деца,родителите ни са близки приятели.Винаги сме били заедно и сме се подкрепяли във всичко,споделяли всичко(проблеми в даскало ,д приятели ,с гаджета с родители) но наскоро започна да вмъква някаква жена в разговорите ни.Говореше колко била яка и как все го заговаряла когато се засичали..Питах го на колко е и от къде се знаят,той взе да шикалкави ..спомена само че е на 32-3 и той не знаел точно..разбира се реших че си измисля.. не че го е правил преди ,о но както се досещате ми звучеше абсурдно...след има ,няма седмица ми каза че го е целунала,скарахме се, не можех да понеса че ме лъже толкова тъпо...минаха няколко дни и гнева ми лека полека отихна,реших да се помиря с него затова реших да го изчакам след училище ,обаче на няколко пресечки от даскалото му го разпознах по якето.Говореше с някаквя жена,преди вубще да ми дойде нещо до акъла тя го целуна бъзо и уфейка на някъде...Не отидох при него.
Въпроса ми е следният- Трябва ли да кажа на някой за това? В смисъл това не е законно нали? Все пак той е на 15...не искам да загази но и не смятам че е редно ,какво да правя?

DisturbiaV
10-31-2010, 19:06
Не е морално,нито законно.Поговори с него,а ако нищо не стане по-добре кажи на техните.Може да се разсърди,скарате и т.н,но поне няма да стоиш безучастно.

valdesbg
10-31-2010, 19:12
Умирате да се месите в живота на другите... Веселото е че не знаете нито как, нито какво да направите... Ама пустото му стадно чувство.....

Квото и да направиш накрая ти ще обереш пешкира.

Yancheto
10-31-2010, 19:16
Не го издавай. Сдобри се с него, бъди близо, направи така, че да ти има доверие и да ти споделя. Намеси се само ако се окаже, че тя има някаква умисъл и плановете, които има за него не са законни/морални. Не че е много хубаво зряла жена да ходи с дете, но го остави сам да се опари...

OldSchoolRebel
10-31-2010, 19:26
Сритай `и задника, и тя ще го остави намира.

kobrichka
10-31-2010, 19:27
Не е нормално попринцип жена на 32 да се занимава с 15 годишен, но все пак това си е неговият живот. Човек трябва да прави грешки... Това което ти можеш да направиш е просто да поговориш с него да изкажеш мнението си по въпроса, но не и да му се караш. Просто сподели с него това, което мислиш.

3oPuTy
10-31-2010, 19:29
Умирате да се месите в живота на другите... Веселото е че не знаете нито как, нито какво да направите... Ама пустото му стадно чувство.....

Квото и да направиш накрая ти ще обереш пешкира.
Съгласна!


А и к'во ти пука на теб,какво прави той?!
Нито го прави насила,нито нищо,така че не се меси,където не ти е работа!!!

RainbowInTheDark
10-31-2010, 19:52
е как пък "кво и пука" ?!
все пак са най добри приятели.. има право да се меси в живота му щом е за негово добро..
просто поговори с него, кажи му какви може да са последствията от това, но преди тва е добре да научиш абсолютно цялата история, за да си наясно..

mArMaLaDkA
10-31-2010, 19:56
Не му разваляй детската радост на момчето, бе! То тъкмо се е възгордяло, че е забърсало кака(в случая направо му е леля) и ти да провалиш всичко. Кой знае колко я е лъгал и какви глупости й е приказвал, докато й замаже очите. 8-)

fen7asy
10-31-2010, 20:03
Не му разваляй детската радост на момчето, бе! То тъкмо се е възгордяло, че е забърсало кака(в случая направо му е леля) и ти да провалиш всичко. Кой знае колко я е лъгал и какви глупости й е приказвал, докато й замаже очите. 8-)

+1 .. 8-) 8-)

xoxi
10-31-2010, 20:32
Въобще не се бъркай, това не е твоя работа. Не казвай и на родителите му. Не стига, че НЕ си повярвала на най-добрият си приятел, ами сега искаш и проблеми да му създаваш.
Този флирт след време ще отшуми, защото едно момче и една жена на над 30г. нямат нищо общо.
Следващият път вместо да се съмняваш в думите на приятел, по-добре се опитай да го вразумиш или поне да разбереш нещо повече за дадената ситуация.

OldSchoolRebel
10-31-2010, 21:11
Не му разваляй детската радост на момчето, бе! То тъкмо се е възгордяло, че е забърсало кака(в случая направо му е леля) и ти да провалиш всичко. Кой знае колко я е лъгал и какви глупости й е приказвал, докато й замаже очите. 8-)

+1 .. 8-) 8-)

бе то почти баба, бе...

ForzaFelipe
10-31-2010, 22:12
Не го издавай ! Сдобри се с него и бавно и тихо му налей мозък в главата,точно още малко ще се порадва ;) Идеята да го издадеш е много глупава,просто ще има излишни проблеми,гледай само 3мата с тази жена да знаете за това и не вземай драстични мерки,това не е нещо страшно и все пак е малък да се забърква в такива проблеми,той ся се радва но сега трябва ти да си неговия мозък и да го отървеш защото наистина това може да доведе до страшни проблеми...

izlishna
11-01-2010, 05:00
е как пък "кво и пука" ?!
все пак са най добри приятели.. има право да се меси в живота му щом е за негово добро..
просто поговори с него, кажи му какви може да са последствията от това, но преди тва е добре да научиш абсолютно цялата история, за да си наясно..

++ :)

DREAM95
11-01-2010, 09:05
Не му разваляй детската радост на момчето, бе! То тъкмо се е възгордяло, че е забърсало кака(в случая направо му е леля) и ти да провалиш всичко. Кой знае колко я е лъгал и какви глупости й е приказвал, докато й замаже очите. 8-) :lol: :lol: :lol:

dimitar_ak
11-01-2010, 09:14
Хубава приказка, ама само приказка. В тази възрастова граница съм и повярвайте ми наясно съм какво търси една 30+ годишна жена. Един 15 годишен няма какво да и предложи.

Evcheto
11-01-2010, 09:20
Това е ужасно. Би следвало жената да бъде осъдена за подобно нещо. Разговаряй с него, опитай се да го накараш да пререши и да я остави и в краен случай кажи на родителите му. След време ще ти бъде благодарен.

OldSchoolRebel
11-01-2010, 09:32
Хубава приказка, ама само приказка. В тази възрастова граница съм и повярвайте ми наясно съм какво търси една 30+ годишна жена. Един 15 годишен няма какво да и предложи.

Абе, всякакви идиоти има...

SchoolSucks
11-01-2010, 10:24
Абе ти каква си, за да му се бъркаш? Ами, ако тя е най-хубавото нещо, което му се е случвало? Яка MILF, от която той може да получи каквото си пожелае, а ти сега от ревност, че си грозна и не ти обръща внимание... :x

BrokenDreamzBG
11-01-2010, 13:10
Абе ти каква си, за да му се бъркаш? Ами, ако тя е най-хубавото нещо, което му се е случвало? Яка MILF, от която той може да получи каквото си пожелае, а ти сега от ревност, че си грозна и не ти обръща внимание... :x
:lol: :lol: :razz:

den4o7
11-01-2010, 15:11
Няма да му се бъркаш във работите на човека. 100% съм сигурен, че завиждаш и те е яд, че не ти обръща внимание. Ох мале, ако някоя като тебе ми извърти някакъв такъв номер, такъв шамар ше и зашия, че ше се осере. Казвам ти, даже и аз се ядосвам тука пред компа чета..! :-x :-x :-x

SuNsEt
11-01-2010, 17:52
Няма да му се бъркаш във работите на човека. 100% съм сигурен, че завиждаш и те е яд, че не ти обръща внимание. Ох мале, ако някоя като тебе ми извърти някакъв такъв номер, такъв шамар ше и зашия, че ше се осере. Казвам ти, даже и аз се ядосвам тука пред компа чета..! :-x :-x :-x Ти пък от къде на къде ше и завъртиш шамара,а? Много си смел няма що.
Тука не става дума за "някоя която се бърка" ,а за най добрата му приятелка.

Кажи му,че си го видяла с нея и че вече му вярваш.Остави го да ти разкаже колкото се може повече и го предупреди ...кажи му как изглежда отстрани(макар,че едва ли ше го интересува) и не го притискай.Трябва да си близо до него за да разбереш,когато нещата загрубеят(макар,че и една целувка не е малко).Иии...най-вече ако видиш,че става лошо,а той не иска да се вразуми кажи на родителите му.След време ще разбере,че е било за негово добро,но първо трябва да му позволиш сам да разбере,че е сгрешил.

den4o7
11-01-2010, 17:58
Няма да му се бъркаш във работите на човека. 100% съм сигурен, че завиждаш и те е яд, че не ти обръща внимание. Ох мале, ако някоя като тебе ми извърти някакъв такъв номер, такъв шамар ше и зашия, че ше се осере. Казвам ти, даже и аз се ядосвам тука пред компа чета..! :-x :-x :-x Ти пък от къде на къде ше и завъртиш шамара,а? Много си смел няма що.
Тука не става дума за "някоя която се бърка" ,а за най добрата му приятелка.

Кажи му,че си го видяла с нея и че вече му вярваш.Остави го да ти разкаже колкото се може повече и го предупреди ...кажи му как изглежда отстрани(макар,че едва ли ше го интересува) и не го притискай.Трябва да си близо до него за да разбереш,когато нещата загрубеят(макар,че и една целувка не е малко).Иии...най-вече ако видиш,че става лошо,а той не иска да се вразуми кажи на родителите му.След време ще разбере,че е било за негово добро,но първо трябва да му позволиш сам да разбере,че е сгрешил.

Ама наистина много се ядосах! Хората си имат личен живот, няма значение к'ъв си - дядо, баба, най-добър приятел, захаросан кон... Просто не е добре. След това ше я намрази и ше я гледа с бялото на окото си. :-)

SuNsEt
11-01-2010, 18:03
Не си прав ама айде...

den4o7
11-01-2010, 18:12
Не си прав ама айде...

Осъзнайте се! Той е на 15, а тая е на 35! Мислите ли, че може да има сериозна връзка? ХаХа!!! Утре-вдругиден ще реве, нека да го остави сам да се попари и да не го повтаря. :)

dirtyhornybitchez
11-01-2010, 18:12
Според мен е много хубаво, че мислиш за приятеля си, но според мен тук има малко ревност.. Няма лошо, може да е приятелска ревност и все пак не дей да навлизаш толкова в живота му, не го издавай, а просто говори с него сериозно по темата и му кажи, че не е хубаво това което прави и все пак тя е жена която реално погледнато може да има семейство, деца.... Не знам какви очаквания може да храни от 15 годишно момче... И все пак сподели му какво мислишш.. ако ти е приятел ще те разбере. :)

den4o7
11-01-2010, 18:13
Според мен е много хубаво, че мислиш за приятеля си, но според мен тук има малко ревност.. Няма лошо, може да е приятелска ревност и все пак не дей да навлизаш толкова в живота му, не го издавай, а просто говори с него сериозно по темата и му кажи, че не е хубаво това което прави и все пак тя е жена която реално погледнато може да има семейство, деца.... Не знам какви очаквания може да храни от 15 годишно момче... И все пак сподели му какво мислишш.. ако ти е приятел ще те разбере. :)

+1. Най-правилното мнение до сега. :-o

SuNsEt
11-01-2010, 18:41
Не си прав ама айде...

Осъзнайте се! Той е на 15, а тая е на 35! Мислите ли, че може да има сериозна връзка? ХаХа!!! Утре-вдругиден ще реве, нека да го остави сам да се попари и да не го повтаря. :)
Замисли се коя 30 годишна жена би тръгнала с 15 годишно момче?Тази,която няма връзка с главния мозък.На 1 етаж има една такава ненормална дето се разправя,че ходи да се целува с момчета дето могат да са й синове и оня ден я гледам пак да си говори с едно от прозореца й(а има дъщеря дето е 3-4 клас)...разведена е.Пълна алкохоличка и пропаднячка.Кво може да иска от него?Ми може би неща,които никой не е предполагал...Всичко може да стане след като е неуравновесена и се заглежда по деца.Не е просто увлечение,може да стане сериозно ако за него нещата се задълбочат и може да го вкара в много проблеми от всякакъв род.Той няма да стане една сутрин с мисълта,че не трябва да се занимава с нея.Да,така е-нужно е сам да осъзнае,че греши,но до каква степен трябва да го остави най-добрата му приятелка на произвола на съдбата?Да гледа от страни и да си мълчи,когато вижда на къде отиват нещата?
Пак питам:Коя нормална жена ще се занимава с 15 годишно дете дори и за седмица?
И какво обяснение би дала тя?Че го обича?Че той й дава много?Какво?Ами той какво би казал?Боже...за него 100% съм сигурна,че това е първата му любов(което е много лошо),а всеки знае,колко трудно се отказваш от такова нещо.
Я пак помислете редно ли е всичкото това да се случва ?

den4o7
11-01-2010, 18:51
Не си прав ама айде...

Осъзнайте се! Той е на 15, а тая е на 35! Мислите ли, че може да има сериозна връзка? ХаХа!!! Утре-вдругиден ще реве, нека да го остави сам да се попари и да не го повтаря. :)
Замисли се коя 30 годишна жена би тръгнала с 15 годишно момче?Тази,която няма връзка с главния мозък.На 1 етаж има една такава ненормална дето се разправя,че ходи да се целува с момчета дето могат да са й синове и оня ден я гледам пак да си говори с едно от прозореца й(а има дъщеря дето е 3-4 клас)...разведена е.Пълна алкохоличка и пропаднячка.Кво може да иска от него?Ми може би неща,които никой не е предполагал...Всичко може да стане след като е неуравновесена и се заглежда по деца.Не е просто увлечение,може да стане сериозно ако за него нещата се задълбочат и може да го вкара в много проблеми от всякакъв род.Той няма да стане една сутрин с мисълта,че не трябва да се занимава с нея.Да,така е-нужно е сам да осъзнае,че греши,но до каква степен трябва да го остави най-добрата му приятелка на произвола на съдбата?Да гледа от страни и да си мълчи,когато вижда на къде отиват нещата?
Пак питам:Коя нормална жена ще се занимава с 15 годишно дете дори и за седмица?
И какво обяснение би дала тя?Че го обича?Че той й дава много?Какво?Ами той какво би казал?Боже...за него 100% съм сигурна,че това е първата му любов(което е много лошо),а всеки знае,колко трудно се отказваш от такова нещо.
Я пак помислете редно ли е всичкото това да се случва ?

Помисли малко. Може да е нормална. Оная (33 годишната) само го разиграва. Сигурно са се запознали в интернет, разменили са снимки и така... Видяла го е на живо и обичайната реплика - "Ооо, колко си сладък, дай да те целуна". От там оня (15 годишния) се връзва и е на 7-мото небе... Съветвам я да разучи ситуацията и ако види, че оная е изгубила връзка с главния процесор ПЪРВО да поговори с момчето, ако не се осъзнае ЧАК СЛЕД ТОВА да поговори с родителите. Ае няма нужда от повече мнения.

Greennight
11-01-2010, 18:57
Какъв ти е проблема на теб кой кой харесва и кой с кой ходи ?Единствената причина да го направиш би била злоба.Любовта възраст няма.

dirtyhornybitchez
11-01-2010, 19:06
Да не наблягаме над жената, а над момчето... По-добре да се осъзнае на време, а не когато е твърде късно. Кой знае може пък тази жена да го прави с някакви други цели. Всичко може да се очаква за това по добре побързай ((: ииии ако не те разбере и ти каже нещо от рода на: ооф и ти ли? или Защо не можеш да приемеш, че съм влюбен? го остави да се опари веднъж, ако е достатъчно умен няма да повтори ((: тук ти си неспособна на повече от подкрепа.. Нали за това са приятелите ?

PoRcHeTaTa1
11-01-2010, 19:42
Според мен това не е нормално....м/у тях не може да има никаква вразка.Но недей да го клюкариш просто си поговори с него и не му създаваи проблеми...Обясни му ти как виждаш нещата и го вкарай в правия път!!! :)

Trevoga
11-01-2010, 19:43
Послушах ви. Извиних му се за това че не съм му повярвала и му казах какво мисля по въпроса.Първо се ядоса, и ми каза да си гледам живота ,но после като видя че ми стана криво ми каза да не се филмирам, и че не го приемал толкова сериозно...просто му се давало шаннс и за това си правел кефа... нз маи ще оставя нещата така ...за да видя как ще се развият

dirtyhornybitchez
11-01-2010, 20:01
Много добре си направила! Браво на теб дано не те е излъгал и дано е само ей така.. Както казват хората "Намери си как да те отрака" :)))

Brook
11-01-2010, 21:42
наистина си постъпила правилно като си събала кураж с него и си му казала това което мисли.Хубаво е че сдобрихте отново и не ще скарани-Твоя приятл може би след време ще разбере че си го направила това защото си била ужасно много загрижена за него и си се претиснявала за него,а не си го правила просто така за да му вгорчиш живота или да го правиш нещастен.Така е тази негова авентюра според мен няма да приключи много добре-.Първо тази жена ми е много съмнителна ка как така ще ходи с момче което на практика може да и бъде син сигурно има някаква чел не виждам никакво обяснение.Също така може да е семейсна и да има деца което е наистина ужасно и ако приятелят ти се влюби в нея вече става мека объркано и трябва по сериоззно да се намесиш.Но ако е само за това което ти ае казал не прави проблем просто бъди до него бъди му приятелка подкрепяйки изслужвай го и го съвтвай.Макар че тови ми се струв доста неморално и странон той да тръгва с нея само за единия кеф.

NeZaPoznat
11-02-2010, 09:04
Послушах ви. Извиних му се за това че не съм му повярвала и му казах какво мисля по въпроса.Първо се ядоса, и ми каза да си гледам живота ,но после като видя че ми стана криво ми каза да не се филмирам, и че не го приемал толкова сериозно...просто му се давало шаннс и за това си правел кефа... нз маи ще оставя нещата така ...за да видя как ще се развият

Глей са мацко - в последно време 33 годишните жени изглеждат доста по-добре от 16-17 годишните , а какъв секс правят - ум да ти зайде и не го говоря на изуст да ти кажа право.

Другото - тая мадама ще му даде самочувствие на мъж 8) по добре ли е някаква цепенячка да го мота и прави на глупак докато му пусне - кой знае колко комплекси ще му докара докато тая жена знае кое и как - вярвай ми 8)

soul1199
11-02-2010, 09:31
аз бих поговорила с него,но не бих го издала,по-добре не се меси тва са си техни отношения

dimitar_ak
11-02-2010, 10:31
Послушах ви. Извиних му се за това че не съм му повярвала и му казах какво мисля по въпроса.Първо се ядоса, и ми каза да си гледам живота ,но после като видя че ми стана криво ми каза да не се филмирам, и че не го приемал толкова сериозно...просто му се давало шаннс и за това си правел кефа... нз маи ще оставя нещата така ...за да видя как ще се развият

Глей са мацко - в последно време 33 годишните жени изглеждат доста по-добре от 16-17 годишните , а какъв секс правят - ум да ти зайде и не го говоря на изуст да ти кажа право.

Другото - тая мадама ще му даде самочувствие на мъж 8) по добре ли е някаква цепенячка да го мота и прави на глупак докато му пусне - кой знае колко комплекси ще му докара докато тая жена знае кое и как - вярвай ми 8)

Не си ме прочел по-нагоре и затова ще ти пиша персонално. Пич, една жена над 30 наистина знае какво е секс и повярвай ми няма да се занимава с такъв дето го е страх да я пипне и ще й се изпразни в ръката още докато му го вади от гащите. Между младежа и жената може да има някакви мераци, но тя трябва да е много-много зле (визия, комплекси и як недоебък) за да скочи на 15 годишен.

NeZaPoznat
11-02-2010, 12:31
Не си ме прочел по-нагоре и затова ще ти пиша персонално. Пич, една жена над 30 наистина знае какво е секс и повярвай ми няма да се занимава с такъв дето го е страх да я пипне и ще й се изпразни в ръката още докато му го вади от гащите. Между младежа и жената може да има някакви мераци, но тя трябва да е много-много зле (визия, комплекси и як недоебък) за да скочи на 15 годишен.

Съгласен съм омбре - но да ти кажа и аз нещо.

Като бях на 19 имах връзка с жена на 36. Да ти кажа право и аз се учудих много че е на толкова защото като се запознахме си мислех че е на 19-20. Един ден си говорихме с нея че съм малък и т.н. и тя ми каза горе долу следното:

Когато е млад един мъж може да го прави много време но му липсва опит. Като мъжът натрупа опит пък му намаляват възможностите за това най-доброто за мен е млад мъж. За теб пък една пикла на твоите години която не знае какво иска е най-неприятния начин да се утвърдиш като мъж. Аз искам само секс от теб - ти ми го даваш, а това че си млад е само в твой плюс.

От известно време нямаме възможност да се виждаме но да ти кажа право - дори и да се върна пак на 19 , дори и да знам че е на 36 - пак ще съм с нея 8)

Лично мнение - не го разбирай като натякване 8)

den4o7
11-02-2010, 13:40
Не си ме прочел по-нагоре и затова ще ти пиша персонално. Пич, една жена над 30 наистина знае какво е секс и повярвай ми няма да се занимава с такъв дето го е страх да я пипне и ще й се изпразни в ръката още докато му го вади от гащите. Между младежа и жената може да има някакви мераци, но тя трябва да е много-много зле (визия, комплекси и як недоебък) за да скочи на 15 годишен.

Съгласен съм омбре - но да ти кажа и аз нещо.

Като бях на 19 имах връзка с жена на 36. Да ти кажа право и аз се учудих много че е на толкова защото като се запознахме си мислех че е на 19-20. Един ден си говорихме с нея че съм малък и т.н. и тя ми каза горе долу следното:

Когато е млад един мъж може да го прави много време но му липсва опит. Като мъжът натрупа опит пък му намаляват възможностите за това най-доброто за мен е млад мъж. За теб пък една пикла на твоите години която не знае какво иска е най-неприятния начин да се утвърдиш като мъж. Аз искам само секс от теб - ти ми го даваш, а това че си млад е само в твой плюс.

От известно време нямаме възможност да се виждаме но да ти кажа право - дори и да се върна пак на 19 , дори и да знам че е на 36 - пак ще съм с нея 8)

Лично мнение - не го разбирай като натякване 8)

Омбре, ще ми се да има повече жени като тая....

EarthShaker
11-02-2010, 18:42
MILF

den4o7
11-02-2010, 18:47
MILF

Yeah... Ама не само MILF в тялото, трябва и в главата!

LovEsIckk
11-02-2010, 23:43
Боже , кво се случва с този свят?

DarkTemplar
11-03-2010, 05:22
Не се меси в работи, които не разбираш, че накрая ти ще излезеш виновната. Нека той сам се справи със ситуацията, и без тва сам се е набутал там.