PDA

View Full Version : Гаджето ми си има "Най-добра приятелка" :X



NoL0vE
10-31-2010, 20:19
Здравей Др. Тийн, от скоро си имам ново гадже и разбира се както е съвсем норнално сега се опознаваме със времето, но разбрах, че той си има приятелка, позната която му е толкова близка ,че със нея обсъжда какво се случва между нас, какво съм казала или направикла в конкретен случай,което мен чесно казано ме дразни .. но най-вече ме подразни факта, че случайно се натъкнах на неизтрита от него, по невнимание, хронология в Skype, в която прочетох, че те "уж на шега" си пишат и за сексуални взаимотношения и като цяло личеше, че отношенията им са много близки.след това той апочна да ми казва, че това е било на шега и така нататък, но при тези близки отношения, това което те наричат "бъзик", при дадени обстоятелства може съвсем спокойно да стане и реалност.според мен такова положение е по-лошо дори и от изневярата.Защото при изневяра мога да кажа "Сприрай, да общуваш с нея, или ще ме загубиш!", докато в този случай моите забележки изглеждат неумесни или едва ли не излиза, че го ревнувам дори и от въздуха, "та тя му е само приятелка".Незнам как да постъпя, но много се дразня.Той усеща, че нещо ме мъчи.Опитах се само да му намекна че се дразня, защото както ви споменах изглеждам прекалено ревнива в неговите очи.Кажи ми къде греша и как да постъпя?
П.С. Извинявам се за дългите обяснения.Благодаря предварително.

rns92
10-31-2010, 21:08
И сега кво? Момчето да заебе приятел, щото на теб не ти харесва, така ли? Ако продължиш с тези глупости, връзката ви няма да е много дълга, запомни го. Каза, че от скоро сте заедно, което означава, че и преди теб се е познавал с момичето, а не се е случило нищо. Ами ако той ти кажа, че ревнува от твоите приятели и не иска да се срещаш с тях?

OldSchoolRebel
10-31-2010, 22:16
И сега кво? Момчето да заебе приятел, щото на теб не ти харесва, така ли? Ако продължиш с тези глупости, връзката ви няма да е много дълга, запомни го. Каза, че от скоро сте заедно, което означава, че и преди теб се е познавал с момичето, а не се е случило нищо. Ами ако той ти кажа, че ревнува от твоите приятели и не иска да се срещаш с тях?

+1

blairww
10-31-2010, 22:33
еми мацко
кво да ти кажа... приятелят ти спи с най добрата си приятелка
:) може да са си стара тръпка :)

xdanitox
11-01-2010, 07:11
И сега кво? Момчето да заебе приятел, щото на теб не ти харесва, така ли? Ако продължиш с тези глупости, връзката ви няма да е много дълга, запомни го. Каза, че от скоро сте заедно, което означава, че и преди теб се е познавал с момичето, а не се е случило нищо. Ами ако той ти кажа, че ревнува от твоите приятели и не иска да се срещаш с тях?

+1

DREAM95
11-01-2010, 09:19
направете тройка така всички ще са доволни ... :lol:

SmilezZz
11-01-2010, 10:10
- Не само в неговите очи,но и в
моите очи изглеждаш доста ревнива..
Каза,че сте от скоро - т.е. нея я е имало
преди тебе и ще си остане,когато ти си
решиш да тръгнеш..Т.е. нейното приятелство
ще остане - не знам дали разбра какво искам
да ти кажа..

- Също така - Постави се на неговото
място..Ти как би се почувствала тогава ?

OldSchoolRebel
11-01-2010, 10:12
направете тройка така всички ще са доволни ... :lol:

За кой път го даваш тоя съвет, пич?

rns92
11-01-2010, 11:01
направете тройка така всички ще са доволни ... :lol:

За кой път го даваш тоя съвет, пич?

Всъщност, на скоро бях написал такова мнение в една друга тема. От там го е взел. :D

OldSchoolRebel
11-01-2010, 12:24
направете тройка така всички ще са доволни ... :lol:

За кой път го даваш тоя съвет, пич?

Всъщност, на скоро бях написал такова мнение в една друга тема. От там го е взел. :D

Моя грешка, пич. :D

DeinStern
11-01-2010, 16:00
Няма нищо странно във факта, че има приятелка. Даже е много хубаво. Според мен ти си тази, която прекалява с ревността. Успокой се малко, при положение че така или иначе нищо не можеш да промениш, не притискай приятеля си. Защото както казаха преди мен, тя винааги ще остане с него, докато това не може да се каже за вашата връзка.
Или приемаш отношенията им, или си търсиш друг ...

st3finka
11-01-2010, 16:19
И сега кво? Момчето да заебе приятел, щото на теб не ти харесва, така ли? Ако продължиш с тези глупости, връзката ви няма да е много дълга, запомни го. Каза, че от скоро сте заедно, което означава, че и преди теб се е познавал с момичето, а не се е случило нищо. Ами ако той ти кажа, че ревнува от твоите приятели и не иска да се срещаш с тях?

kotetyyyy
11-08-2010, 19:52
В това че той споделя, ти какво си казала и какво сте правили, няма нищо странно. Нима ти не споделяш с твоите приятелки. Но ако съм разбрала (защото май не разбрах) те са си писали станни неща ( незнам как да се изразя, извинявай) и после да ти каже, че е шега лично и на мен ми звучи странно и бих се почувствала гадно. Ако това продължи и стане по-лошо поговори с него. Но започни делекатно, спокойно и да разясните проблема. ;-)

autumn666
11-09-2010, 09:18
Тя му е най-добрата приятелка? Тогава кво се цупиш.. Представи си, че ти си на неговото място. Имаш си най-добър приятел, после си хващаш гадже, и гаджето ти те кара да заебеш най-добрия си приятел, защото на него така му е по-удобно. Я се стегни бе :?
А за skype, кво има да му мислиш - има приятели, които се шегуват така помежду си, дори познавам такива, а те никога не биха тръгнали.
Човек дай му малко свободно време...