PDA

View Full Version : Ревността :(((



tellmebaby
10-31-2010, 20:27
Чувствам че ще се пръсна от ревност!!
Харесвам едно момче и имам съмнения че и той ме харесва...
Искам съвети как да не бъда толкова ревнива попринцип,а не само към него.
знам, знаам: Като харесваш някой, трябва да му имаш и доверие.., ама като не помага ??!!? :smt012 :smt012 :smt076 :smt093 :smt085

mArMaLaDkA
10-31-2010, 20:30
Пребори си комплекса за малоценност, примерно.

valdesbg
10-31-2010, 20:31
Да си оправиш самочувствието и да повдигнеш малко егото си, пробва ли?

OldSchoolRebel
10-31-2010, 21:12
Да си оправиш самочувствието и да повдигнеш малко егото си, пробва ли?

+1

Ако не свърши работа, накарай го да си прикачи камера към главата, за да знаеш винаги какво прави, ама гледай да я изключваш докато пикае, така, от приличие.

ShtrudeL
10-31-2010, 21:25
Ревността не е градивно чувство.
=> Едва ли съм единствения човек на света за друг човек. Всъщност изобщо не съм,просто той не познава целия свят.

OldSchoolRebel
10-31-2010, 21:30
Ревността не е градивно чувство.
=> Едва ли съм единствения човек на света за друг човек. Всъщност изобщо не съм,просто той не познава целия свят.


Почти го разбрах това. :D А, да. Колкото по-ревнива си, толкова по-голям е шанса да го загубиш, от практическа гледна точка - спри ревността.

PullMeCloser
10-31-2010, 21:40
Че ти дори нямаш повод за ревност.Защо някои хора са толкова глупави,обсебващи и комплексирани?

izlishna
11-01-2010, 05:06
Как можеш да ревнуваш човек с който не си обвързана по никакъв начин.. Той е свободен да прави каквото иска, а ти ако не преодолееш страха си да му признаеш това, което изпитваш, трябва да забравиш за голямата си ревност и да започнеш да дишаш спокойно..

П.П. "Ревността е страх да не загубиш нещо, което не си сигурен , че притежаваш!" :?

wasch0
11-01-2010, 06:35
Как можеш да ревнуваш човек с който не си обвързана по никакъв начин.. Той е свободен да прави каквото иска, а ти ако не преодолееш страха си да му признаеш това, което изпитваш, трябва да забравиш за голямата си ревност и да започнеш да дишаш спокойно..

П.П. "Ревността е страх да не загубиш нещо, което не си сигурен , че притежаваш!" :?

Ревност е и когато искаш да бъдеш обичан, но се страхуваш друг да не заеме мястото ти..

Ssummerjam
11-01-2010, 08:04
Пф... ревността е възможно най-глупавото чувство. Остави човека да диша.

RoSKo0o0
11-01-2010, 08:06
Да...изключи го, кажи : "Ревност изключи" и ще се оправи всичко. Нямам думи колко малоумни същества дават съвети тук.

sunshinepp
11-01-2010, 08:17
Да...изключи го, кажи : "Ревност изключи" и ще се оправи всичко. Нямам думи колко малоумни същества дават съвети тук.

Вярно е , че ревността не може да се изключи просто така , но в крайна сметка той не е нейн .. по никакъв начин освен ,че го харесва? Не мога да разбера откъде тогава идва това , чувство за собственостт .. ?

RoSKo0o0
11-01-2010, 08:32
Да...изключи го, кажи : "Ревност изключи" и ще се оправи всичко. Нямам думи колко малоумни същества дават съвети тук.

Вярно е , че ревността не може да се изключи просто така , но в крайна сметка той не е нейн .. по никакъв начин освен ,че го харесва? Не мога да разбера откъде тогава идва това , чувство за собственостт .. ?

Human nature

OldSchoolRebel
11-01-2010, 08:58
Да...изключи го, кажи : "Ревност изключи" и ще се оправи всичко. Нямам думи колко малоумни същества дават съвети тук.

Ами, въпрос на контрол и самонавиване е, нали знаеш? Мозъкът е по-силен от инстинктивните реакции, което включва и ревността. Ревността е едно от нещата, които МОГАТ да бъдат изключени.

RoSKo0o0
11-01-2010, 09:10
Да...изключи го, кажи : "Ревност изключи" и ще се оправи всичко. Нямам думи колко малоумни същества дават съвети тук.

Ами, въпрос на контрол и самонавиване е, нали знаеш? Мозъкът е по-силен от инстинктивните реакции, което включва и ревността. Ревността е едно от нещата, които МОГАТ да бъдат изключени.

Само силните хора го могат това. Да не ти казвам колко малък е % ...

OldSchoolRebel
11-01-2010, 09:33
Да...изключи го, кажи : "Ревност изключи" и ще се оправи всичко. Нямам думи колко малоумни същества дават съвети тук.

Ами, въпрос на контрол и самонавиване е, нали знаеш? Мозъкът е по-силен от инстинктивните реакции, което включва и ревността. Ревността е едно от нещата, които МОГАТ да бъдат изключени.

Само силните хора го могат това. Да не ти казвам колко малък е % ...

Не споря, не съм казал, че е достъпно за всички. Казах че е възможно, и че е правилния подход в случая - пък тя ако го ОПИТА само, дори да не успее, пак ще е по-добре от нищо.

RoSKo0o0
11-01-2010, 10:07
Да...изключи го, кажи : "Ревност изключи" и ще се оправи всичко. Нямам думи колко малоумни същества дават съвети тук.

Ами, въпрос на контрол и самонавиване е, нали знаеш? Мозъкът е по-силен от инстинктивните реакции, което включва и ревността. Ревността е едно от нещата, които МОГАТ да бъдат изключени.

Само силните хора го могат това. Да не ти казвам колко малък е % ...

Не споря, не съм казал, че е достъпно за всички. Казах че е възможно, и че е правилния подход в случая - пък тя ако го ОПИТА само, дори да не успее, пак ще е по-добре от нищо.

Така си е...освен да им пожелая успех, друго не виждам какво мога да сторя.

SchoolSucks
11-01-2010, 10:26
Ревнуваш защото си грозна и те е страх да не го загубиш, а после да няма кой да те вземе.

tellmebaby
11-01-2010, 12:27
Ревнуваш защото си грозна и те е страх да не го загубиш, а после да няма кой да те вземе.

Не, не и не!! - не съм грозна - грижа се за външния си вид 8) :smt061 :mrgreen:

izlishna
11-01-2010, 14:35
Ревнуваш защото си грозна и те е страх да не го загубиш, а после да няма кой да те вземе.

А ти перфектната каквъв го дялкаш в този форум тогава ? :razz:

PoRcHeTaTa1
11-01-2010, 23:29
Да си оправиш самочувствието и да повдигнеш малко егото си, пробва ли?

+1

Ако не свърши работа, накарай го да си прикачи камера към главата, за да знаеш винаги какво прави, ама гледай да я изключваш докато пикае, така, от приличие.

+1! :)

sasha_90
11-02-2010, 06:26
знам, знаам: Като харесваш някой, трябва да му имаш и доверие.., ама като не помага ??!!? :smt012 :smt012 :smt076 :smt093 :smt085
Помага и още как.Колкото и да си ревнива,когато срещнеш свестен мъж,който непрекъснато да ти доказва любовта си,просто забравяш за съществуването на ревността.На мен ми помогна.

NeZaPoznat
11-02-2010, 09:27
Ревнуваш защото си грозна и те е страх да не го загубиш, а после да няма кой да те вземе.
Не, не и не!! - не съм грозна - грижа се за външния си вид 8) :smt061 :mrgreen:

Това не е гаранция че не си грозна ... а и да не си като ревнуваш погрозняваш - пък ко ще и мис свят да си :lol: :lol: :lol:

bilqnavod
11-02-2010, 21:08
Това е най-отвратителното чувство на земята. В тебе се борят две сили на любовта и на омразата. Когато човек обича силно - ревнува обекта на любовта си, дори и от най-малкото. Да, аз също изпитвам това, в момента го изпитвам. Започвам да мразя дори самата себе си. За да се пребориш обаче е важно да го признаеш пред самия себе си. Хубаво е, че си го споделила така не само ще ти олекне, но и ще преосмислиш нещата. Също както в момента се случва с мен. Да се владееш изисква голямо търпение и воля, но важното е, че първата крачка си я направила.

LovEsIckk
11-02-2010, 23:40
Няма по-убиващо чувство от това.

tellmebaby
11-03-2010, 11:30
Определено е така :( все пак ще се опитам да се преборя с това чувство :smt059 :smt059 :smt059