PDA

View Full Version : как да заговоря момиче



drakon44
10-31-2010, 23:01
Знам,че има доста такива теми,но искам в темата да ми напишете ваши техники,схеми,начини.Говор в диапазона на 15-19 год. момичета.
В даскало:
На улицата:
В някое кафе:
Неме разбирайте погрешно,че мрънкам и тн,правя темата,за да няма повече такива теми,да обменяме опит,и да си помагаме взаимно.Мерси предварително,на всички който изявяват желание да споделят.Моля без спам,все пак темата искам да е за взаимопомощ.

Ssummerjam
11-01-2010, 08:23
За да няма повече такива теми?! Абсурд. Винаги ще има заблудени, които 2 приказки на кръст не могат да ти кажат, камоли да завържат смислен разговор с момиче, което харесват.

Bellatrix
11-01-2010, 08:40
Ако момчето, което ме заговаря ми прави добро впечатление и 1 просто: "Здрасти, аз съм..." ще е достатъчно.
Ако не ми е симпатичен и лунната соната няма да свърши работа.

Не знам защо момчетата си мислят, че всичко зависи от разни мноого оригинални лафове в стил: "Болеше ли те като падна от Рая?", "Здравей, бях запленен от твоята извънземна красота", "Имаш ли огънче? Не? Аз и без това не пуша, ама си много яка" и тн, и тн + да се навирате да плащате сметката на момичето от съседната маса, оставяйки си телефона на фактурата или да и купите цвете без тя да ви знае името и да я шашнете до неузнаваемост.

Всичко зависи от стила и първото впечатление. Ако момчето е спретнато, поддържано, облечено нормално, няма 1 вежда или девстен мустак в съчетание с четина като след 1 седмица махмурлук, едно обикновено "Здравей!" стига да му дам и скайп, и телефон даже да не е генетично красавец първа класа.

DREAM95
11-01-2010, 08:52
:-D ами пич няма рецепта за заговаряне при едни действа при други не ,но трябва да импровизираш :-P ...

OldSchoolRebel
11-01-2010, 08:56
Дръж се като Бъгс Бъни. Както се изразява С. Кинг в своята книга "И тогава, когато бе изправен пред това да отговори сериозно в своето неудобство, Ричи, както обикновено, потърси решение в абсурда.".

Evcheto
11-01-2010, 09:15
Бъди естествен, не се опитвай да и се харесаш, да изглеждаш някакъв и т.н. Просто и кажи здравей, завържи разговор и накрая я попитай дали би искала да излезете някой път.

4o4ina
11-01-2010, 12:19
...техники,схеми,начини.. :? :?

anonymous708973
11-01-2010, 18:13
Ако момчето, което ме заговаря ми прави добро впечатление и 1 просто: "Здрасти, аз съм..." ще е достатъчно.
Ако не ми е симпатичен и лунната соната няма да свърши работа.

Не знам защо момчетата си мислят, че всичко зависи от разни мноого оригинални лафове в стил: "Болеше ли те като падна от Рая?", "Здравей, бях запленен от твоята извънземна красота", "Имаш ли огънче? Не? Аз и без това не пуша, ама си много яка" и тн, и тн + да се навирате да плащате сметката на момичето от съседната маса, оставяйки си телефона на фактурата или да и купите цвете без тя да ви знае името и да я шашнете до неузнаваемост.

Всичко зависи от стила и първото впечатление. Ако момчето е спретнато, поддържано, облечено нормално, няма 1 вежда или девстен мустак в съчетание с четина като след 1 седмица махмурлук, едно обикновено "Здравей!" стига да му дам и скайп, и телефон даже да не е генетично красавец първа класа.

Нямам какво да добавя :)
Ако някой ми каже, че съм неземна красавица, така яко ще се изхиля, че момчето ще избяга! 8-)

SchoolSucks
11-01-2010, 18:38
Просто трябва да си готин, или тя достатъчно отчаяна, ако не си.

ForsakenFreak
11-01-2010, 19:56
О боже ... :? :?

drakon44
11-01-2010, 22:26
дотук само 1 пост по темата,моля да несе спами !

Elenichkaa
11-02-2010, 02:43
Просто трябва да си готин, или тя достатъчно отчаяна, ако не си.
:lol: хах вярно е...
ПП:авторе на колко си??? Не че нещо ама според мен..от написаното не си на повече от..11-12..тцтцт :-o

NeZaPoznat
11-02-2010, 08:41
дотук само 1 пост по темата,моля да несе спами !

:lol: :lol: добре добре - по темата 8)

отиваш и и казваш " Ооооо Пепи ! Искаш ли креМвирш .... " :lol: :lol:


http://www.teenproblem.net/news/s/23873.html