PDA

View Full Version : Бруталната лейди



make_you_mine
10-31-2010, 23:53
Аз съм няква супер странна,нищо не ме интересува,няма принципи за мен. Няма такива-мъжа ми е длъжен,мъжа трябва да ми ходи след гъза,мъжа трябва да е активния. Не вярвам,че нямам право да правя само секс с някого. Не мисля,че е грешка една жена да задоволява нуждите си като прави секс с приятел. Не смятам,че някой на някого е длъжен. Мисля,че всеки е свободен да прави каквото намери за добре. И ми е писнало от ревливи госпожички. Не разбирам връзката като залепяне за другия,като неистово желание постоянно да лигавиш някого,а като желание да си с него,като споделяш идеи,възгледи,разбирания И правиш секс с него. Смятам,че повечето изпълнения от типа на "Обичам те,мило, не мога без теб'' след 3тия месец връзка за момиче на 17 год. възраст са просто неимоверно глуповати. Не изричам ''Обичам те'',освен ако не съм супер убедена в това. Няма да ме чуете да сипя супер мили думи,но ще действам. Да,май работя на принципа на отрицанието,но това словоизлияние тук и сега беше,за да попитам намират ли се и други толкова строго мислещи момичета като мен или аз съм единствената ? Как ги виждате вие тия неща,които аз изброих ? Мерси и лека вечер.

SolemnityOfDeath
10-31-2010, 23:57
виждам те като човек, който зад тва желязо някой ден ше рухне мно'о яко.

истински железните хора така или иначе не се признават за такива. те просто са.

but then again...тея неща са само за сапунките-романтицизми, в които коравата героиня/герой е някъв своебразен монумент на стоицизма.

реално всички съкваме и сме слаби.

make_you_mine
11-01-2010, 00:00
Ок,да приемем,че това е просто моята маска,че аз също съм слаба по свой си начин. И все пак не възприемам за нормални лиготиите на повечето тийнейджърки от днешно време и желаех да споделят мнението си хората,които се чувстват по подобен начин.

SolemnityOfDeath
11-01-2010, 00:03
ми може.

те се лигавят, ти не се. различни хора. докато не се сблъскат двете противоположности и не стане фейл връзка, нещата са си окей.


Не разбирам връзката като залепяне за другия,като неистово желание постоянно да лигавиш някого,а като желание да си с него,като споделяш идеи,възгледи,разбирания И правиш секс с него.

едит: тук съм съгласен. просто го мис-прочетох преди тва.

anonymous708973
11-01-2010, 06:50
Съгласна съм. И на мен ми е писнало от лигли, които мрънкат срещу живота, който сами са си направили И от мъже/момчета - изтривалки, които търпят някоя мръхла да ги тъпче. :)

OldSchoolRebel
11-01-2010, 07:16
виждам те като човек, който зад тва желязо някой ден ше рухне мно'о яко.

истински железните хора така или иначе не се признават за такива. те просто са.

.

Донякъде. Но и истински железните хора имат здрава психика. Тя се оплаква от нещо, значи нещо пробива нейните психически защити, и я кара да се оплаква, да се дразни. Тя звучи сякаш се оправдава - ако беше баш желязна, надали щеше да го прави.

Който те приема такава, каквато си, браво на него. За мен лично сексът не е нещо толкова важно, че да рискувам да обидя някой с него, защото да покажеш неуважение е много по-лошо от това да си останеш незадоволен, според мен. Но ти си глупаво създание. Надали ще го разбереш.

RoSKo0o0
11-01-2010, 07:58
Лека полека рухваш, маце :P Съгласен съм с пичовете/пичките ;]