PDA

View Full Version : история с кофти край... няма на кого да споделя...



makros666
11-01-2010, 06:27
Здравейте хора... 4 часа през ноща е и идея си нямам какво да правя... попаднах на този сайт и прочетох няколко истории... реших и аз да Ви споделя моята история със скапан край... сигурно ще излезне дълго, ама така или иначе имам няколко часа до сутринта... всичко се случи на 13ти май тази година... навънка валеше порои с градушка... по едно време една тогавашна уж приятелка ми звъна и ми каза, ако съм можел да излезна...беше доста загадъчно, но все пак излезнах... стоях сигурно половин-един час под една страхя да се крия от градушката и по едно време ми звъна да ида до едно място наблизко...като отидох я попитах защо трябваше да излизам в тая градушка и се оказа, че едно момиче искало да се видим... интересното беше, че от преди това си харесвах въпросното момиче, но нямаше как да и кажа за това понеже си имаше приятел... таа въпросното момиче дойде и... бях шокиран... тръгнахме двамата под
намелилия вече дъжд към едно кафе и по пътя тя ми сподели, че си падала по мен... представям си как съм гледал като знам колко шокиран бях, все пак мислех, че е с друг пък и я харесвах от преди това... дори седмица две преди това, когато се запознахме и аз разбрах, че много обича музиката.... а аз дори не слусшах музика.... и понеже я харесвах си купих китара и реших поне да се науча да свиря... :D дори приятелите ми не знаят, че тя е причината да започна
да се уча да свиря и по късно да почна и уроци :D в кафето бях като идиот и дори не знаех какво да кажа... поговорихме си и си тръгнахме. предложих и да я изпратя до някъде, но тя отказа. на изпращане тя ме целуна...тази целувка беше началото на моето щастие... кофтито беше, че точно тогава се появи и онова момче... но както и да е. на следващия ден тя си взе нещата от онова момче и ми звъна да се видим... и така се започна всичко... след
известно време я опознах и... мамка му влюбих се толкова много в нея... ходехме почти 5 месеца и всичко беше страхотно... не мога да си мечтая за по прекрасни моменти... тя боквално беше момичето на моите мечти... обичх я толкова много... тя мен също или поне така казваше... истината е, че тя ми се яви направо като ангел спасител :D
тогава се бях отдръпнал от хората... но тя ми показа какво е истинското щастие. тя октлючи и нови чувства в мен, никога не бях обичал толкова силно... знаех, че след като завършим след половин година тя ще замине за дания при братовчедка си... както на нея така и на мен ми беше адски гадно, но аз бях готов на всичко за нея и щях да я последвам...без да и споделя събирах всяко възможно петаче. тя имаше при кого да отиде, но аз не и се нождаех от пари за да я последвам... тайно търсех в интернет къде и какво мога да уча и да работя там... бях готов да я последвеам и на края на света, каквото и да ми струва това... толкова много значи за мен... но преди един месец горе-долу тя ме остави... обесни ми, че се превързва все повече и повече и аз съм бил единственото нещо, което я е задържало тук, а не би позволила да изгуби възможността си да се измъкне от българия... и аз я разбирах... и аз нямаше да го позволя... даже щях да я последвам... а ако тя не заминеше аз щях да замина и да я взема с мен... аз я разбирах... но тя мяй не разбра на какво съм готов за нея... но аз не можах да се откажа от нея... прекалено много
я обичам... дори като разбрах, че вече е с друг... пишех и тъпи смси, с които исках да и обесня колко много значи за мен... че съм готов на всичко за нея, но... вече мина един месец... попринцип не съм инат, но за нещата, които обичам никога не спирам да се боря... все още не съм се отказал... и правя какви ли не глупости за да си я върна... продължихме да се чуваме и виждаме от време на време... тя работи в едно кафе и когато минавах от там винаги се отбивах да я видя... звънял съм й да я чуя, както и тя на мен... преди една седмица пак се бях отбил до кафето и на тръгване като ме прегърна и прошепнах обичам те... а тя ми отговори "и аз"... адски объркан съм... не знам какво да правя... не спирам да мисля за нея... по цял ден само тя ми е в главата... вечер като си легна с часове си мисля за нея... докато спя я сънувам почти всяка нощ... а на сутринта се събуждам с мисълта за нея... не знам какво да правя... с всеки изминал ден става по-зле... с всеки изминал ден ми липсва все повече и повече... без нея се
чувствам празен... след онзи нейн отговор съм още по-объркан :( единственото, което разбирам е, че тя е всичко за мен и че не мога без нея... навярно и вие като нея ще си помислите, че съм "влезнал в накакъв филм"... но не е така... просто тя ми показа какво е истинската любов... какво е да обичаш силно и да те обичат силно... всичко свърши толкова неусетно... истината е, че я обичам все толкова силно... все още съм готов на всичко за нея... бих я
последвал на всякъде... има толкова много неща, които искам да разбере... хора нямате си на идея колко прекрасен човек е тя... толкова е добра... загрижена за всичките си близки... би помогнала дори и на непознат с каквото може... нямате си на представа колко прекрасен човек е... и на всичкото отгоре е толкова хубава и толкова сладка... знам, че ще е по-добре да я оставя и да не й досаждам.... но просто не мога... не мога да се откажа от нея.... прекалено много я обичам.... сигурно ще ми кажете, че съм глупак, но не ми пука..... само аз знам какво испитвам към нея... то било хубаво да се изповядаш бе... не че ми олекна, ама.... благодаря не всички, които са го прочели
или поне са почнали. приемам и съвети.... благодаря ви...

OldSchoolRebel
11-01-2010, 07:20
Глупак не, ама си пристрастен към многоточието, тъй че нямам намерение да ти обърна особено внимание.

И да, глупак си. Щом и тя те харесва, /говорим само за харесване, защото хората, използващи многоточие вместо друг тип пунктуация от любов не разбират/ какъв ТОЧНО е проблема, и ЗАЩО точно се оплакваш вместо да ходиш да си я гушкаш?

...Следващия който пише в темата да ми домъкне един нов пълнител.

tarlyo
11-01-2010, 07:24
балгария


Kill'em all! :smt067 :smt021 :smt097

makros666
11-01-2010, 07:30
Глупак не, ама си пристрастен към многоточието, тъй че нямам намерение да ти обърна особено внимание.

И да, глупак си. Щом и тя те харесва, /говорим само за харесване, защото хората, използващи многоточие вместо друг тип пунктуация от любов не разбират/ какъв ТОЧНО е проблема, и ЗАЩО точно се оплакваш вместо да ходиш да си я гушкаш?

...Следващия който пише в темата да ми домъкне един нов пълнител.

не става на въпрос само за харесване... но както и да е... жалко е, но изписах всичко това за да ми поулекне малко... вятър работа... жъобще не олеква...

DeleteThisAccount
11-01-2010, 07:38
Пфф направих си труда и прочетох всичко...
Иначе, няма какво да направиш, тя заминава за Дания ти оставаш в България и толкова.. с времето ще я забравиш!

elito88
11-01-2010, 07:40
момчета защо се заяждате с него.глупавичък си е, но си оглупял от любов. не се ли замисляте, че може би наистина е срещнал неговата половинка и я е изгубил? понеже те разбирам ме трогна и даже ме накара да се регистрирам. всички ще ти кажат, че си глупав, но не се предавай! господ не обича глупавите, но повече не обича тези, които се отказват за хората, които обичат. не прави моята грешка. ако и тя те обича истински ще се върне при теб въпреки всичките трудности :-)

OldSchoolRebel
11-01-2010, 07:45
Заминава или не, факт е, че той си губи времето да хленчи, вместо да е при нея, докато е още тук.

Чети аватара.

makros666
11-01-2010, 07:54
Пфф направих си труда и прочетох всичко...
Иначе, няма какво да направиш, тя заминава за Дания ти оставаш в България и толкова.. с времето ще я забравиш!

работата е там, че съм готов да я последвам... стига да повярва, че съм готов да го направя...


Заминава или не, факт е, че той си губи времето да хленчи, вместо да е при нея, докато е още тук.

какво предлагаш да направя... при положение, че след всичко, което се опитах да направя тя не иска да сме заедно, защото ще замине (или поне това казваше) и в същото време като и казах "обичам те" тя ми отговори с "и аз".... пък и в момента е с друг и дори не знам какви са и чувствата и намеренията спрямо него... едвам се сдържам всеки път като я видя да я прегърна и да я целуна.... но не сикам да направя нещата дори още по-зле... :(

OldSchoolRebel
11-01-2010, 07:59
какво предлагаш да направя... при положение, че след всичко, което се опитах да направя тя не иска да сме заедно, защото ще замине (или поне това казваше) и в същото време като и казах "обичам те" тя ми отговори с "и аз".... пък и в момента е с друг и дори не знам какви са и чувствата и намеренията спрямо него... едвам се сдържам всеки път като я видя да я прегърна и да я целуна.... но не сикам да направя нещата дори още по-зле... :(


Да бе. Все едно няма да започнеш да се упрекваш в момента, в който тя се махне, че не си направил нищо, и ще пишеш теми като онзи идиот в Доктор Тийн "как да се режа за успокоение".

Спри да си губиш времето тук, ходи се възползвай от времето, което имаш.

sunshinepp
11-01-2010, 08:12
Не разбирам защо за да заминеш ти е нужно тя да повярва, че го можеш и че би могъл да го направиш? Отиди, говори с нея за това кажи й, че няма нужда да се разделяте, че ще я последваш каквото и да става и че искаш да си с нея.. и бъди с нея по един или друг начин. Пропиляваш си времето,докато тя е още в България ..
Малко ми е странно защо се разделя с теб, под претекст че много се привързва или нещо такова, а в другия момент вече е с друго момче . . нещо не свързвам нещата, или може би не съм разбрала правилно :( !

makros666
11-01-2010, 08:14
Да бе. Все едно няма да започнеш да се упрекваш в момента, в който тя се махне, че не си направил нищо, и ще пишеш теми като онзи идиот в Доктор Тийн "как да се режа за успокоение".

Спри да си губиш времето тук, ходи се възползвай от времето, което имаш.

не възнамерявам да правя такива глупости...нищо добро няма да излезне от такава прустотия... съгласен съм с теб, но не знам какво да направя човек... когато е на работа понякога звънка да мина ако искам както направи вчера... но ако я попитам да излезнем някой път не иска... :( искам да направя нещо по въпроса, но не знам вече какво...

BrokenDreamzBG
11-01-2010, 08:15
Ако това ти е голямата любов не му мисли...Отиваш при нея в кафето и казваш всичко.Като те гледам доста си влюбен , а каквото и да ми приказват любовта се намира 1 път не 2 или 3 , така че аок си сигурен , че тя е "The One" просто няма какво да губиш.

tarlyo
11-01-2010, 10:05
OldSchoolRebel, ти си ми идол, бате!

DqVoLsKoJeLaNiE
11-01-2010, 15:12
Няма за какво да се тормозиш. :) Момичето си мечтало за реализация в Дания, уредила е при кой да остане, има си нов приятел. Примири се..Като й пишеш глупави СМС-и нищо не постигаш.
Все ще си намериш нова приятелка, престани да се вглъбяваш в спомените с нея и продължи напред, нищо друго не ти остава. :)

makros666
11-03-2010, 15:31
днеска мислех да направя нещо, но... накрая не беше с едно момиче иии нямаше как пък и... дори да беше сама не знам какво щях да направя :( пфф, че съм тъпак... :( мамака му... дори не мога да спра да мисля за нея...

Ice_b0x
11-03-2010, 16:14
Сложи край на живота си :?

makros666
11-03-2010, 16:33
Сложи край на живота си :?

ти в ред ли си бе... поне за такива неща мисля трезво... кво ще спечеля, ако направя такава прустотия... проблеми на други... не съм емо...