PDA

View Full Version : Една цел в живота..



DoctorHouse
11-01-2010, 08:09
Искам да започна с това,че това е първата ми тема в сайта,видях много свходни теми ,но нито 1 не ми помагаше .. това не ми е мечта,защото аз не мечтая 1 ден да отида там,не седя пред тая кутия с мечта 1 ден просто да се телепортирам там..Няма да споменавам колко съм се трудил и колко амбициран съм,няма да споменавам колко казват че съм добър и не знам си какво .. това са глупости и са излишни.Сега съм на 15 години ,от 11 годишен се занимавам с Актьорско майсторство ( нали знаете-школи,театър,уроци ) ..В началото беше за занимавка , но амбицийте ми ставаха все по-големи .. в момента искам да замина за Америка кадето да отива в колеж за актьори и да се развия,мисля да си хвана някаква работа,а през това време да се явявам на всеки възможен кастинг,най-много ми хванаха окото в Лос Анджелис ,много добър колеж ,ще запиша няколко такива колежа и живи и здрави да ме приемат някой ден .. както вече казах искам да отида там и да работя нещо за да искарам пари , през това време да си уча и да се явявам на всички вазможни кастинги.Знам,знам "това са глупости,всички хора ,които участват в известни и високобюджетни филми са връзкарчета и за това са стигнали толкова далеч" , дали с връзки без талант ще успееш ? Съмнявам се.Аз не мога да разсъждавам толкова понеже не съм израсал за да го правя,дори не знам защо го пиша това може би,защото исках да го споделя с някого , но все пак ... МИСЛИТЕ ЛИ :

Че ако след години съм толкова амбициран ще успея?
Че мога да пробия в този бранш в Америка?
Мислите ли ,че това е чиста заблуда и по-добре да уча в България в някой университет и да си искарвам парите и да се "забавлявам" с приятели и да забравя за това ?

Доста теми изчетох са амбицирани хорица,които искат същото,обаче така като гледам само да си седиш пред комютъра и да си мечтаеш не става..Самият аз сигорно в момента изглеждам смешен и доста ще се постарая да игнорирам коментарите ,които ще кажат ,че съм пълен идиот.мерси .

xSANYAx
11-01-2010, 08:31
Виж сега,предполагам знаеш колко много..безброй много хора по света искат да станат известни,именно затова много хора ти казват 'невъзможно е да станеш известен и т.н'' моят съвет е да следваш мечтите си,да бъдеш все така упорит и да се бориш със зъби и нокти.Аз например заминах за Америка със семейството си,беше адски трудно,но все пак успяхме,сега също е трудничко да си изградиш ''нов живот'' там,но като си сериозен-всичко се получава.Ходя на едни курсове за актьорско майсторство,ходя и на баскетбол.. колкото повече дейности практикуваш,шансът ти да успееш става все по-голям. Иначе на въпросите ти,както казах по-нагоре,ако наистина смяташ,че това ще е призванието ти,бъди упорит и не се засягай от хорските мнения,освен ако не са на родителите ти или на най-най-близките ти хора. Според мен ти обаче малко рано да искаш да ходиш да ставаш актьор,поизчакай,порасни малко и ако още го искаш-давай смело напред! Успех от мен,друго нищо не мога да ти пожелая.

bubals
11-01-2010, 08:32
Следвай мечти после да не съжаляваш цял живот :P :P

DoctorHouse
11-01-2010, 08:41
Виж сега,предполагам знаеш колко много..безброй много хора по света искат да станат известни,именно затова много хора ти казват 'невъзможно е да станеш известен и т.н'' моят съвет е да следваш мечтите си,да бъдеш все така упорит и да се бориш със зъби и нокти.Аз например заминах за Америка със семейството си,беше адски трудно,но все пак успяхме,сега също е трудничко да си изградиш ''нов живот'' там,но като си сериозен-всичко се получава.Ходя на едни курсове за актьорско майсторство,ходя и на баскетбол.. колкото повече дейности практикуваш,шансът ти да успееш става все по-голям. Иначе на въпросите ти,както казах по-нагоре,ако наистина смяташ,че това ще е призванието ти,бъди упорит и не се засягай от хорските мнения,освен ако не са на родителите ти или на най-най-близките ти хора. Според мен ти обаче малко рано да искаш да ходиш да ставаш актьор,поизчакай,порасни малко и ако още го искаш-давай смело напред! Успех от мен,друго нищо не мога да ти пожелая.

Благодаря.

xSANYAx
11-01-2010, 09:51
Следвай мечти после да не съжаляваш цял живот :P :P

За кое ще съжалява,би ли казал,че ми е много интересно?

iPurple
11-01-2010, 15:21
Пробвай ако наистина го искаш, но нали знаеш колко многоооо хора се явяват на кастингите и колко е трудно точно теб да изберат?
Трябва да си наистина добър..
Имаш ли финансовите възможности да учиш в Америка?

1n5ub0rd1na73
11-01-2010, 19:49
Fear not.

DREAM95
11-11-2010, 04:14
Следвай мечти после да не съжаляваш цял живот :P :P

Backoff
08-07-2011, 18:58
Давай само така!!! Хората около мен, които последваха детските си мечти, сега са повече от успели! Ако имаш дарба, то ще се покаже и ще изпъкнеш пред другите. Аз например от мъничка исках да отида в Ню Йорк и да живея там. Сега се оказва, че съм много добра с езиците и бързия превод, затова планирам да кандидатствам в Ню Йоркския университет в School of continuing and professional studiesр девек с няколко чужди езика и после преводач. На твоите години съмр така че, може и да се срещнем там, хах. Светът е малък.