PDA

View Full Version : обаждането ...



vitorio94
11-01-2010, 13:29
здравейте имам проблем с 1 момиче . Запознахме в дискотека танцувахме, целувахме се смятам, че тя ме харесва . Аз полудях по нея 3 дни мисля само за нея , запознахме се в събота и сега реших да и се обадя и почнах да и дрънкам кой съм .... , еди кво си , дали иска да излезем и ми затвори . Звъннах пак и момичето с което говорих ми каза , че нея я няма а аз едва ли не в любов и се обясних . Тя ми каза да звънна по късно , какво да и кажа ...? Щот ми стана адски гадното ,че не ми дигна тя а аз наговорих много простотии без да се усетя , а и да не и говорят нейните приятелки разни глупости, а още не сме излязли , а аз се направих на тъпак. Със сигурност като и се обадя по късно ще започна с Вики ли е? :oops: Дайте ми някакъв съвет как да постъпя ? Благодаря

OldSchoolRebel
11-01-2010, 13:34
Научи граматиката вместо да си губиш времето, ще си направиш по-голяма услуга и ще ти е по-полезно отколкото да си хванеш гадже.

vitorio94
11-01-2010, 13:42
Аре па ся не стига ,че е на кирилица пък и екстри, но щом сте толкова настоятелни оправих го горе-долу...

mArMaLaDkA
11-01-2010, 13:47
Много насериозно си се взел, а пък девойката те взима за... мезе.
Разкарала те е по възможно най-тъпия начин - чрез трети човек.
И по-късно да й звъннеш, и след 1 седмица да й звъннеш, пак "приятелката" й ще вдигне, или пък някой ще ти прекъсне.

4o4ina
11-01-2010, 13:53
Много насериозно си се взел, а пък девойката те взима за... мезе.

vitorio94
11-01-2010, 14:02
Тя ми няма номера няма как да стане . Други мнения има ли ?

BaffaLsc
11-01-2010, 14:08
Много насериозно си се взел, а пък девойката те взима за... мезе.

+1.. т`ва ,че сте се целували в няк`ва си дискотека
не значи ,че иска контакт с теб.. пийнала е мъничко и така..
лично според мен..

FuckedUp
11-01-2010, 14:08
Тия по дискотеките са пълни ку*вета, от личен опит мога да ти кажа. И да се мляскате и секс в кенефите да ми правите..на следващия ден няма да те помни.

vitorio94
11-01-2010, 14:17
не смятам така секи път ходя в тая дискотека за пръв път я видях там с си говореше с някакви момичета и доста време ме гледаше след като отидох при нея танцувахме доста дълго и аз я целунах 2 3 пъти след което и тя ...

mArMaLaDkA
11-01-2010, 14:22
Уж си пуснал темата, за да получиш отговори, пък на всяко мнение, което не ти се нрави, си контра. :lol:

vitorio94
11-01-2010, 14:25
Ем много я харесвам , а пък исках съвет какво да и кажа като и се обадя а вие за какво ми обяснявате . Дайте съвет какво да и кажа, а пък сам решил да я водя да гледаме някой филм .

Ssummerjam
11-01-2010, 14:59
"Аз полудях по нея, 3 дни мисля само за нея" :D тва ме уби :D Слез малко на земята, вярно, може да ти е харесала, но чак пък толкова... :? Тва с приятелката ми се струва нагласено, но не съм ясновидка все пак, не мога да кажа. Ако и следващ път се повтори, ясна работата.

SameLove
11-01-2010, 15:22
Ти витаеш в облаците изглежда . Както казаха по-горе тя те взима за мезе , а ти на филми искаш да я водиш . Тя може и гадже да си има , а ти напразно си мечтаеш.

eXxXciTeD
11-01-2010, 15:30
Това с приятелката е номер, тя е била до нея гарантирам ти. Няма да ти хареса, но явно не иска да има нещо с теб, вие просто сте подпиинали и сте се целували, още малко ще кажеш, че си влюбен в нея... не си губи времето ще се разочароваш.

ThunderStyle
11-01-2010, 16:18
Това с приятелката е номер, тя е била до нея гарантирам ти. Няма да ти хареса, но явно не иска да има нещо с теб, вие просто сте подпиинали и сте се целували, още малко ще кажеш, че си влюбен в нея... не си губи времето ще се разочароваш.


Подкрепям това мнение... освен това ако търсиш нещо сериозно... повярвай ми няма да го намериш в дискотека... :)

OldSchoolRebel
11-01-2010, 16:29
Аре па ся не стига ,че е на кирилица пък и екстри, но щом сте толкова настоятелни оправих го горе-долу...

Останах без куршуми у тоя форум.

SchoolSucks
11-01-2010, 16:49
Ами тя е курва и така е преценила. Сега отиди на преглед за херпеси и афти.

sasha_90
11-01-2010, 17:06
Това в дискотеката едва ли е било сериозно.В дискотеките винаги стават такива свалки,стига да искаш.Затова не прибързвай.Не я преследвай.Дай по-спокойно.Обаждай й се от време на време и ако забележиш интерес,се бори за нея,иначе недей.

PoRcHeTaTa1
11-01-2010, 19:56
Това с приятелката е номер, тя е била до нея гарантирам ти. Няма да ти хареса, но явно не иска да има нещо с теб, вие просто сте подпиинали и сте се целували, още малко ще кажеш, че си влюбен в нея... не си губи времето ще се разочароваш.


И аз мисля така :? :?

soul1199
11-02-2010, 09:44
аз не бих очаквала да се обади момчето от въпросната вечер,по-скоро тя си е изкарала готино и това е.. ама щом толкова я искаш,изчакай не и звъни веднага,ще изглеждаш,като жалък,след изцепката :lol:

dimitar_ak
11-02-2010, 10:34
Не се обаждай повече. Девойката няма интерес.

princeska94
11-02-2010, 11:10
a къде беше тва .. в децката дискотека извинявай ама си личи че не си възрастен .. не искам да те обидя , обаче не си мисли че ще стане нещо с момичето .. щом така те е отрязала много си и чул гласа в дискотеката даже според мен самата тя ти е казала че я няма :D :D се пак можеше ако имаше интерес да ти се обади :grin:

vitorio94
11-02-2010, 15:35
Искам да ви кажа че почти всички сгрешихте ... Беше си забравила телефона в нейна приятелка и всичко си се подреди , а пък и нещата почват да стават сериозни .

anonymous708973
11-02-2010, 17:10
Е, не е като да сме хвърляли боба...
Радвай се.

dirtyhornybitchez
11-02-2010, 18:27
Вие отчаяхте пича до пълен предел... :| искам да кажа само, че нищо лошо не е станало като си се объркал. Щом мацката го е направила това в дискотеката значи е имала някакво привличане. 100000000% съм сигурна, че няма да тръгнете да се целувате с някой който ви е антипатичен и неприятен, нали?! Така че и се обади и не се панирай като говориш с нея, най-важното-бъди себе си и не се прави на някой друг. Предполагам ще се съгласи да излезете- поне аз бих направила така. Не бих танцувала с някой напразно в дискотеката и напразно да обръщам внимание на някой едва ли не цяла нощ и един вид да си пропилея вечерта за някой който не ме кефи. :)))) Успех ти желая :)

vitorio94
11-02-2010, 18:42
Вие отчаяхте пича до пълен предел... :| искам да кажа само, че нищо лошо не е станало като си се объркал. Щом мацката го е направила това в дискотеката значи е имала някакво привличане. 100000000% съм сигурна, че няма да тръгнете да се целувате с някой който ви е антипатичен и неприятен, нали?! Така че и се обади и не се панирай като говориш с нея, най-важното-бъди себе си и не се прави на някой друг. Предполагам ще се съгласи да излезете- поне аз бих направила така. Не бих танцувала с някой напразно в дискотеката и напразно да обръщам внимание на някой едва ли не цяла нощ и един вид да си пропилея вечерта за някой който не ме кефи. :)))) Успех ти желая :)

Ем всъщност ние ще излезем , а пък марси за коментарчето ти си първия потребител ,който ми дава добър коментар в тоя форум . :D