PDA

View Full Version : Странно ли е???



bonbonche123
11-01-2010, 15:22
СТРАННО:
От както се помня сънувам шантави сънища, но от скоро части от тях, а понякога дори целите се сбъдват.Плашешто е и не знам защо ми се случва.
ПРИМЕР:Петък стещо събота през нощта сънувах че гоня някакъв автобус...В събота трябваше да хван автобуса за каварна.Закаснях и наистина го гоних..е хванах го, но не там е въпроса а в това, че го сънувах предната нощ...


ПО-СТРАННО:
Също ми се случва да мисля за някой или нещо и след малко да стане нещо свързано с него...
ПРИМЕР:Днес гледах The voice TV...не знам защо не се замислих за една песен и лсед около 3-4 мин. я пуснаха...Стреснах се, но пък ме изкефи че я пуснаха щото не я бях чувала от доста време а е хубава...


СТРАННО Е....
ЗАЩО МИ СЕ СЛУЧВА НА МЕН...
ТРЯБВА ЛИ ДА ХОДЯ НА ПСИХИЯТЪР ИЛИ СЪМ НЕЩО КАТО ЯСНОВИДКА???????
:shock: :!: :?: 8-[ :smt102

xdanitox
11-01-2010, 15:30
Според мен не ти трябва психиатър . А това дали си ясновидка нямам никаква идея. ;ддд

ThisIsMe
11-01-2010, 16:52
Нищо ти няма според мен.Много пъти ми се е случвало ,а и на мои приятели се е случвало.Тъй ,че прави си изводите :) -не си феномен.
Успокой се :)

den4o7
11-01-2010, 16:56
Просто съвпадения. Веднъж сънувах как дядо ми идва от Турция. Като се събудих тъкмо майка ми му отваряше вратата да влезне. :)

xoxi
11-01-2010, 17:07
Чисти случайности, успокой се, нищо ти няма :)
На мен ми се е случвало да познавам зар. Примерно казвам "първо хвърляне - 2, второ хвърляне - 5, трето хвърляне - 4" и то така и става 8-)

OldSchoolRebel
11-01-2010, 18:10
След три-четири минути са я пуснали, казваш. Това, че песента е супер популярна и сигурно си я слушал хиляда пъти преди да заспиш не оказва влияние също, нали? :-o

MissNothing
11-01-2010, 18:56
И на мен са ми се случвали подобни неща. Споко.

sasha_90
11-01-2010, 19:46
Не ти трябва психиатър.Може би имаш предчувствие и затова се е случило това за песента.
На мен ми се случвало да си мисля за нещо и да си казвам дано не се случи и то се случва.Или дано не забравя еди-какво си и го забравям.Случвало ми се е също да си казвам:"ще се случи еди-какво си" и то наистина става.

anonim4e14
11-04-2010, 11:19
Случайност :)

LipSy
11-04-2010, 11:33
Нищо ти няма. Това са чисти случайности. На мен пък ми се е случвало много пъти да съм примерно някъде навън и да се случи нещо, което сякаш преди се е случвало! Да, странно е знам, обаче е нормално! :D

DREAM95
11-04-2010, 20:05
:? това се нарича Deja vu виж в нета какво е , при всеки човек се проявява повярвай ми , нормално е почети какво е и ще проумееш :) споко не си за психиатър