PDA

View Full Version : рд наближава -.-



ecstazy
11-01-2010, 15:16
Ох рождения ден ми е след 2 седмици и нз как да си го празнувам. В смисъл дори и да сме сами в апартамента нз кои хора да поканя, каква музика да изтегля.. не знам дали ще си допаднат, защото няма всички да са от класа.. Имам чуството, че ще е пълен фейл и няк'во тъпо ще се получи. На косъм съм да се откажа >.> дайте някви съвети.. как да постигна увереност, че всичко ще е ок.. до ся не съм правила такива събирания в нас..

п.п. правя 15

MegiBoOm
11-01-2010, 15:18
Ооо поканих приятели в нас за рд-то ми и стана джунгла! :D

SwEtyy
11-01-2010, 15:37
Попитай тези, които ще канеш каква музика слушат и сложи от всеки тип по нещо. Винаги съм си правила рд-то в нас и е супер. Храната може да е пица или сандвичи. Там напитките, някакво сладко и солено и торта. Ако някои не се познават ще се запознаят. Няма стане некво тъпо спокс.

MissNothing
11-01-2010, 16:15
Покани приятелите си, какво като не се познават. Ще се запознаят. Както казаха питай всеки кво слуша и т.н. и да има за всеки по нещо.

ecstazy
11-01-2010, 16:19
Нее имах предвид, че според мен няма да си допаднат..иначе предполагам, че ще има наргиле,алкохол и ядене. музика.. главно чалгия щото само аз и една фр слушаме тежко :D

MissNothing
11-01-2010, 16:52
Е що да не си допаднат?
И без тва като гледам всички ще се натряскате..

ecstazy
11-01-2010, 19:28
деа знам иам чуството че сички ше циклят от скука а не искам да е така смис не съм сиг че ше е така ама се пак.. ако ще е тъпо по добре изобщо да не се състои.. -.- де*а аз ли съм повредена нещо никой друг ли не се е опасявал че няма да се получи О.О

Tempest
11-01-2010, 19:44
за 15 не треа е кой знае кво.. пести си силите и идеите за 18 ;) аз след точно 3 седмици имам рд :D баш 22.. и ш прайм 18ка и се чудя ко да прая :D

chemist9009
11-01-2010, 19:49
Ооо поканих приятели в нас за рд-то ми и стана джунгла! :D

Същото се получи и в нас :D :D

ecstazy
11-01-2010, 19:50
наемаш апартамент, вила ... отиваш на хижа :lol:

GossipGirl89
11-01-2010, 20:05
За музиката вече те посъветваха - сложи от всичко по малко. Другото не го мисли толкова. Същност аз те съветвам да не си правиш никакви кой знае колко големи планове и очаквания, защото от личен опит... винаги когато обмислям едно нещо прекалено дълго и от рано накрая става точно обратното на това, което съм искала... :) Събери си ги всичките приятели, пийнете, хапнете, потанцувайте и нещата сами ще се наредят. Ако видиш че купона нещо се вкисва започваш да ги подканваш да стават на дансинга и така :D При мен винаги действа, но ние си се знаеме с повечето и не е и нужно да ги подканвам 8-)

П.П. Нали ти е ясно, че в самото начало когато всички дойдат и се запознаят ще е малко сконфузно и неловко? Няма да се притесняваш. Като подпийнат ще се опазнаят и ще си изкарате яко :)

Remixa92
11-01-2010, 22:31
Да ти имам проблема.Аз на 8-ми правя 18 и още не сме решили с приятелите кои ще бъдем и каде.

DesireToFire
11-02-2010, 13:19
Стига да няма човек, който да не познава никой друг освен теб, няма проблеми. То и тогава проблемът е само ако е прекалено срамежлив. Няма нужда да ги запознаваш един по един, просто някой като дойде го представяш и това е. А пък и щом ще има алкохол винаги може да извикаш всички да се съберат за шотове или нещо подобно, а след това няма да имат проблеми в общуването 8-) Само да не прекалявате.