PDA

View Full Version : НещО за тЕн..



Brionetka13
11-01-2010, 15:28
Някой може ли да ми каже нещо по-дълготрайно за тен, като маска или незнам какво , защото съм доста бледа и ми се иска поне малко по- тъмна да съм :oops: :) Благодаря ви предварително и се извинявам ако има такава тема!!! :)

aguilera
11-01-2010, 16:27
На Гарние има един лосион Sun-Kissed. В него има малко автобронзант и за 4 дена придобиваш един нормалено изглеждащ изкуствен тен. Важното е добре да го разнасяш по тялото, за да не стане на петна и задължително си измий ръцето след като си го използвала. Мисля, че има 2 вида- един за по-светла кожа и друг за по-тъмна... надявам се да съм ти помогнала :)

Brionetka13
11-03-2010, 12:11
Благодаря ти много :-) А някой знае ли нещо домашно щото аз не си давам тей парите за неща дето не знам с кво са 8-)

Aniiiii
11-03-2010, 15:53
За тен, чакай лятото :P

Сестра ми си слагаше какво ли не по цялото тяло за да изглежда по тъмна и след 1 седмица, ставаше на петна. Беше много смешно :lol: . На мен лично въобще не ми харесва така, защото то седи малко като оранжево...
Тя ползваше на Нивеа, така че не си взимай такова - не е хубаво.

Можеш да попиташ в магазина, те ще ти предложат все нещо и опитай :)

Brionetka13
11-04-2010, 13:10
Ee ms mn 6te si 4akam lqtoto vse pak ne sum bqla kato snqg :-P :grin:

shanell1
11-04-2010, 13:24
Емии.. виж сега - качествените неща са скъпи, а ти хем искаш нещо ефективно и хем да не си даваш парите ей така. За тези от типа на Nivea, Dove, Avon и др - Не си ги вземай, по евтини са, но с тях ставаш на петна и добиваш един оранжев цвят.. Нещо по - качествено е например бронзант на L`Oreal, тук ще трябва да дадеш повече пари ( ок 30-40 лв ) , също ти препоръчвам и Vichy. Но най-добре потърси в интернет или по козметичните магазини, може да дадеш 60-80 лв, но ще знаеш, че е наистина качествено, без изненади, а и от ефекта ще бъдеш по-доволна..


Освен бранзантите и солариумите, няма как да придобиеш изкуствен тен, остава ти да чакаш лятото, за да потъмнееш :)

ParisHilton
11-08-2010, 13:09
На Гарние има един лосион Sun-Kissed. В него има малко автобронзант и за 4 дена придобиваш един нормалено изглеждащ изкуствен тен. Важното е добре да го разнасяш по тялото, за да не стане на петна и задължително си измий ръцето след като си го използвала. Мисля, че има 2 вида- един за по-светла кожа и друг за по-тъмна... надявам се да съм ти помогнала :)

+1