PDA

View Full Version : храчки с кръв



masterbin
11-01-2010, 16:29
Здравейте от няколко дни имам кашлица и хрема, гърдите ми хрипат, пушач съм вчера искарвах зелени и кафеви храчки ,днес ми се стори че имаше и с савсем малко кръв . Говорих с майка ми тя каза че това е от болеста както и с други хора .Вие какво ще кажете

StolenBliss
11-01-2010, 16:46
Ами може от силната кашлица да си си продрал гърлото кажи речи, но не е сигурно и за това иди на лекар, щото може да е нещо по-сериозно, но дано да не е :)

masterbin
11-01-2010, 16:56
Ами може от силната кашлица да си си продрал гърлото кажи речи, но не е сигурно и за това иди на лекар, щото може да е нещо по-сериозно, но дано да не е :) Това е гърлото е и мисля че не е било кръв защото до сега съм се напъвал да кашлям поне 10 пъти и то яко и наи вероятно е от гърлото ако изобщо е било кръв ,но въпреки всичко е*ал съм ги и цигарите ,спирам ги !

StolenBliss
11-01-2010, 17:08
Ами може от силната кашлица да си си продрал гърлото кажи речи, но не е сигурно и за това иди на лекар, щото може да е нещо по-сериозно, но дано да не е :) Това е гърлото е и мисля че не е било кръв защото до сега съм се напъвал да кашлям поне 10 пъти и то яко и наи вероятно е от гърлото ако изобщо е било кръв ,но въпреки всичко е*ал съм ги и цигарите ,спирам ги ! ;-)

bbabyy
11-07-2010, 08:12
Това за хрипането- аз бях подобно.. И вечер преди да легна намазах парче вестник с мед и си го залепих на гърдите и на гърба, легнах така да спя, и на сутринта вече ми беше отминало..