PDA

View Full Version : Интересува те ли се от чуждото мнение???



nikol9910
11-01-2010, 16:40
Здравейте!!!Аз много обичам да ходя с пусната коса на училище и ми отива, но има едно момиче винаги ми казва ,че не ми отива.Когато съм с пусната коса всички момчета в класа само мен гледат и ме е срам.Според вас трябва ли да слушам това момиче от класа като имате предвид, че вече не сме приятелки? :oops:

MissNothing
11-01-2010, 16:48
Щом го казва единствена тя, освен това сте и скарани, а всички други те харесват така-определно го прави от злоба или завист. Хич да не ти пука. :wink:

А на въпроса ти дали аз се интересувам от чуждото мнение-колкото и да се опитвам да не ми пука, просто не мога напълно.. все се чудя кой какво ще си помисли. :(

SwEtyy
11-01-2010, 16:52
Щом го казва единствена тя, освен това сте и скарани, а всички други те харесват така-определно го прави от злоба или завист. Хич да не ти пука. :wink:

А на въпроса ти дали аз се интересувам от чуждото мнение-колкото и да се опитвам да не ми пука, просто не мога напълно.. все се чудя кой какво ще си помисли. :(

аз същата :D

Unendlich
11-01-2010, 16:54
Просто те дразни, не 'и обръщай внимание и ходи както на теб ти харесва. :) А колкото до въпроса - честно казано ми е страшно без различно, то за това е ЧУЖДО. Допитвам се най-много до приятелките си и това е, никакво робуване на чуждо мислене и прочие.

BlackEyedPeas
11-01-2010, 17:02
Просто ревнува, това е всичко. Не я слушай.

Tempest
11-01-2010, 19:08
Здравейте!!!Аз много обичам да ходя с пусната коса на училище и ми отива, но има едно момиче винаги ми казва ,че не ми отива.Когато съм с пусната коса всички момчета в класа само мен гледат и ме е срам.Според вас трябва ли да слушам това момиче от класа като имате предвид, че вече не сме приятелки? :oops:

товаа... беше риторичен въпрос, нали?

Лично аз не се интересувам от мнението на другите, макар те да продължават да ми го блъскат в лицето... :D

flyingmonkey
11-01-2010, 19:44
Платихме ли таз годишната ставка на данък "Обществено мнение" ? :lol:

Tempest
11-01-2010, 19:46
Платихме ли таз годишната ставка на данък "Обществено мнение" ? :lol:

лелее и се чудим що има дефицит.. :D

flyingmonkey
11-01-2010, 19:50
Платихме ли таз годишната ставка на данък "Обществено мнение" ? :lol:

лелее и се чудим що има дефицит.. :D

Авторката да се яхва на 1вото летящо килимче и да отлита към общината, че трябва да се пълни дупката в бюджета!!! :-D

GossipGirl89
11-01-2010, 19:53
Зависи. Попринцип гледам да се интересувам само от мнението на близките и пирятелите ми, но е доста трудно. Колкото и да се старая да не обръщам внимание на останалите има неща дето ми се запечатват в ума и ме тормозят известно време...

За приятелката ти - недей да я слушаш. Най-важното е ти да се харесваш и да се чувстваш добре :)

chemist9009
11-01-2010, 19:55
Интересува те ли се от чуждото мнение???

Отговор: Не

ForsakenFreak
11-01-2010, 20:11
Ходи както на теб ти е кеф и другите не ги слушай!

Nik0llka
11-02-2010, 14:20
Здравейте!!!Аз много обичам да ходя с пусната коса на училище и ми отива, но има едно момиче винаги ми казва ,че не ми отива.Когато съм с пусната коса всички момчета в класа само мен гледат и ме е срам.Според вас трябва ли да слушам това момиче от класа като имате предвид, че вече не сме приятелки? :oops:


Успокой се, тя ти завижда ! И на мен така ми говорят, само че зад гърба ми ! Но не ми пука ! Не и обръщай внимание и знай, че това е само от злоба и завист !

n3zabrawiimaa
11-02-2010, 14:53
ЗАВИСТТТТТ :-x ах как ги мразя такива ;хххх

MiChKoO
11-02-2010, 15:20
Ако ти се харесваш с пусната коса , какво те интересува мнението на останалите ... Всички те гледали , може да те гледат щото си им смешна , а може да гледат и защото си красива .. хората си гледат ... :Д:Д Аз мнението на другите не го отразявам

BaffaLsc
11-02-2010, 15:32
Да ,да интересува ме мен.. в друг живот.. обаче :? :)
Изобщо не ми дреме.. нали важното е на мен да ми е добре и аз да се чувствам удобно ,не останалите ?!
А относно тази твоя ' приятелка' ..според мен го прави от завист..