PDA

View Full Version : как да се справя?



delnik2222
11-01-2010, 19:07
вижте имам проблем.....с момче
познаваме се от 1 година вече пишем си редовно вече 3-4 пъти излизаме заедно къде на кафе къде на кино или разходка. Водим се приятели, но аз не искам да сме само обикновенни приятели, но с него трябва да се подхожда много внимателно и деликатно. Как да го накарам бавно лека и полека да се влюбва или просто повече да започне да ме харесва. Моля ви помогнете ми незнам как да се справя с това.

PoRcHeTaTa1
11-01-2010, 19:49
Мъжете обикновено се влюбват в един образ, който сами си изграждат за дадена жена....и само ако нещо след това лекичко счупи илюзията им, веднага я захвърлят и търсят друга.

Мъжете много повече държат на секса, отколкото една жена....защото жената е повече всеотдайна, не мисли само за секс, а за деца, дом, уют, обич.

Ако мъжа е достатъчно зрял и мъдър, той ще се радва всеки един момент на целувките и чистат обич на жената, но там е работата, че мъжете не знаят какво искат....в един момент искат жена-дете, в друг момент искат жена-лидер, в третия момент искат жена-гейша....т.е. те искат образ, а не истинска жена, такава каквато е създадена със всичките й предимства и недостатъци.

Просто мъжете се влюбват в образи, а не в истински жени....не в Душите, а във визията, илюзията....която е толкова мимолетна. [/u]

SchoolSucks
11-01-2010, 20:19
@PoRcHeTaTa1, говориш й глупости. Той е момче и винаги ще си има едно на ум, че не би отказал да я бодне щом се развърта с нея на кино и кафета. Само дето е смотан е и не знае как да си поиска, но си тъне в сладката самозаблуда, че един хубав ден това може да се случи. Ето, явно го има този момент, но авторката трябва да предприеме първата крачка без да се чуди толкова какво му има. Просто си е такъв и никога няма да я пита...

Brook
11-01-2010, 21:13
Виж PoRcHeTaTa1 права си до известна степен.Вярно е че мъжете си имат своя идеал и представа за идеалната жена но това се отнасяше също така и за женити.Не съм съгласна че всичк мъже държат на секса и само за секса и с коя красица ще са .Вярно има и такива екземпляри но не е чстно да слагаш всички мъже под един знаменател.Мъжете стига да срещнат подходящата за тях жена корено им се променя начина на мислене разсъждение държание и представа за идеалната жена.От този момент казват че именно приятелката им е идеалното момиче.И в зависимост на кой етап от връзката си и какъв точно характер и мечти има мъжете биха могли да си имат деца да се обвързват и да заживеят заедно.Относно твоя проблем ти си момичце използвай леки номерца.Дликатно флертувай с него.Докосвайко го лекичко галейко го от време на леко можеш леко да го прегръщаш .Съзерчавайсе с него наблюдавай го с своя обаятелен поглед прави му намеци просто и ако той изпитва нещо към теб ще се проличи по риакциите ако ли пък не и ти го заяви дирекно остави го и продължи напред може пък с времето нещата да се променят.[/code]

Cybershot
11-01-2010, 21:26
@PoRcHeTaTa1
Ако мъжът е както описаният от теб, то за вас ще е задръстеняк или нещо от сорта (пе*ал). Когато вие самите разберете какво искате (никога) тогава го искайте. Повтори още 15 пъти за какво мислят мъжете, защото май ти мислиш само затова? Не може хем да го искате лошо момче, хем да не мисли само как да ви изчука и зареже след това. Имате акъл в главите си (надявам се де) и можете да мислите и прецените с какви да се хващате, а не после да се оплаквате кой мъжка ку*ва и т.н.

PoRcHeTaTa1
11-01-2010, 23:36
Немога да разбера защо ме нападате всички това си е моето мнени.А и ти кой си да казваш какво искат жените...от каде знаеш.?Много важен го раздаваш,това че е си от този тип момчета не значи че няма такива даже 80% са !!!!!!! И твардиш че жените никога незнаят какво искат.Пълен абсурт....ама пъленн!!! :-x :-x :-x :-x

sasha_90
11-02-2010, 06:31
Не се опитвай насила да му се харесаш,защото само ти ще изгубиш от това.Продължавайте да излизате заедно и междувременно му показвай колко много означава за теб,изслушвай го,когато ти говори,смейте се,забавлявайте се и рано или късно,ако и той те харесва ще се получи.

OldSchoolRebel
11-02-2010, 07:29
Мъжете обикновено се влюбват в един образ, който сами си изграждат за дадена жена....и само ако нещо след това лекичко счупи илюзията им, веднага я захвърлят и търсят друга.

[/u]

+5

NeZaPoznat
11-02-2010, 08:33
вижте имам проблем.....с момче
познаваме се от 1 година вече пишем си редовно вече 3-4 пъти излизаме заедно къде на кафе къде на кино или разходка. Водим се приятели, но аз не искам да сме само обикновенни приятели, но с него трябва да се подхожда много внимателно и деликатно. Как да го накарам бавно лека и полека да се влюбва или просто повече да започне да ме харесва. Моля ви помогнете ми незнам как да се справя с това.

духане му е майката :P

PoRcHeTaTa1 - ако продължаваш така да се влияеш от сериалите ще изкрейзиш тотално ... ама като се замисля - май съм закъснял с предупреждението :-P

Niakoitam
11-02-2010, 08:33
Немога да разбера защо ме нападате всички това си е моето мнени.А и ти кой си да казваш какво искат жените...от каде знаеш.?Много важен го раздаваш,това че е си от този тип момчета не значи че няма такива даже 80% са !!!!!!! И твардиш че жените никога незнаят какво искат.Пълен абсурт....ама пъленн!!! :-x :-x :-x :-x

Не, наистина. Сепиално за някои жени и лошите момчета е прав. Искат лоши момчета, ами имат ги. Лошите момчета обикновено не се разкриват чак толкова съответно няма нужда от решаването на проблемите им. А защо тогава очакване те пък на жените да помагат. Лошите момчета най-често с наранени в миналото добри момчета, които им е писнало да се подиграват с тях и да не ги оценяват. Не че и при лошите момичета не е така де. Е вярно може би понякога ви дават по голяма тръпка, но не става всичко на куп. Или временната тръпка или по дългото съжителство. Нито жените, нито мъжете са перфектни, защото всички сме хора, но все пак всеки независимо дали мъж или жена трябва да се чукне по главата и да си каже: "Аджеба какви са моите изисквания? А аз може ли да предложа нещо подобно на отсрещната страна. В любовта се изискват усилия от и двамата, а не единият да се бори за другият, пък другият да се държи като някакъв скъп подарък и да чака само той да е на пиедестала. Не става. Светът не се върти около никой или поне ако не му се възползват от парите ако има при положение че е мъж или докато не изебат дадената жена докато им е интересна. :)
А повярвай ми в природата винаги има равновесие. Колкото мъжете са такива каквито ги споменаваш толкова са и жените просто никога не си била мъж за да го разбереш това пък може би и не ти се иска да го рабираш :) .

soul1199
11-02-2010, 09:40
май си попаднала в графа приятели

Niakoitam
11-02-2010, 09:44
май си попаднала в графа приятели

Всичко си зависи от това какъв тип е момчето.

Ето аз например вярвам в приятелството между мъж и жена, но мисля че не бих отказал и нещо повече с приятелка особено ако ми е и по добра. Щом съм и позволил да сме по-добри приятели значи вече с нещо ме е грабнала поне малко. :)

Cybershot
11-02-2010, 10:56
Немога да разбера защо ме нападате всички това си е моето мнени.А и ти кой си да казваш какво искат жените...от каде знаеш.?Много важен го раздаваш,това че е си от този тип момчета не значи че няма такива даже 80% са !!!!!!! И твардиш че жените никога незнаят какво искат.Пълен абсурт....ама пъленн!!! :-x :-x :-x :-x

Замълчи, стига говори на изуст. Имате глави на раменете си и можете да прецените дали с когото сте се хванали наистина ви "обича" или е само за едното "е*ане". Искате лоши момчета --> получавате ги --> правите кот правите --> пускате тема у форума щото ви зарязал. После ние сме били виновни винаги. Замислете се малко, ако няма кой да им се връзва на тия лоши момчета и те ще изчезнат с времето. Има ли кухи лейки които им се връзват и тях ще ги има.

DeVilTerroR
11-02-2010, 17:33
Малко си закъсняла, но все пак нищо не е сигурно. Лошото е само, че ако му разкриеш ти какво чувстваш и той не отвърне на твоите очаквания приятелството в последствие е почти невъзможно. А някога правил ли ти е намеци или нещо от сорта ?

MyImmortal22
11-02-2010, 17:35
[quote=delnik2222]
PoRcHeTaTa1 - ако продължаваш така да се влияеш от сериалите ще изкрейзиш тотално ... ама като се замисля - май съм закъснял с предупреждението :-P
Малийй... спорите толкова, а дори не познавате момчето и момичето или слагате някакъв т.н. общ знаменател.. теории-много и пак всеки с мнението си :?
Иначе по темата... бъди деликатна и в никакъв случей твърде настойчива, че ще го уплашиш, ако досега те е смятал за приятелка (което е възможно, но не ми се вярва... мое мнение)

LovEsIckk
11-02-2010, 23:42
Всичко с времето си, не насилвай нещата.

delnik2222
11-03-2010, 12:21
Благодаря на всички за мненията

Ssummerjam
11-03-2010, 16:55
Ами продължавайте да поддържате контакт, излизайте си, пък ако има нещо да става то ще стане. :)