PDA

View Full Version : раничка (разкъсване) на пениса



pasadena
11-01-2010, 21:03
здравейте ... да ви се оплача - имам проблем . след секс установих, че препутиума(юздичката или ципата под глававичката на пениса ми) е леко разкъсан ... но след няколко полови акта забелязвам че това разкъсване се увеличава и нараства ... всеки един пат уж зараства а не е , което от своя страна всеки път създава неудобстава поради обилното кръвоснабдяване на дадения орган ... та въпроса ми е какво може да ми помогнеда зарасне и да няма кървави бани .... :smt102


благодаря....

exsteen
11-01-2010, 21:35
Пиши една възраст.

По принцип не зараства лесно и е добре да идеш да те види доктор.Иди при личния, оттам ще ти даде направление вероятно за уролог, той да си каже мнението, но по принцип:
-Не трябва да се къса.Не е нормално, възможно е да ти е къс френулума (така се нарича, препуциума е кожичката която покрива главичката).
-Опасно е да не се инфектира, трябва да вземеш превантивни мерки, че инфектира ли се става лошо.
-Без лечение или при неправилно самолечение е напълно възможно да зарастне така, че да ти се образува белег, който винаги ще дразни и ще ти създава проблеми от сорта на преждевременно свършване.

На първо време спри секса и чекиите за известно време и иди да го види доктор.

darkPaladin
11-01-2010, 22:31
дано си го правел с презарватив може всичко да е

бягай да на лекар бързо че може и да са ти лепнали нещо

особено както каза че не зараства