PDA

View Full Version : Отхвърлена сим карта



WaterLilly
11-02-2010, 07:06
Така... Настроих си телефона да иска пин код. Почна да ми иска пук код и пин код, пук кода го разгадах, но за пин кода ми се изписваше да въведа нов и после да го потвърдя, което аз правих не знам колко пъти, но всеки път ми изписваше "Грешен код" и пак ми искаше пук код и после пак нов пин...

В крайна сметка ми се блокира картатааа. Изписва се "Картата е отхвърлена". Опитвах да я местя на друг телефон, същата работа. Единственото, което ми дава да правя, е да въвеждам числа, но като опитам да набера някой пише "само спешни номера" или нещо такова.

Според това, което четох, трябва да се занесе там в магазина (при мен на глобул) и да ти направят дубликат (което ставало с доказване, че е твой номера, което аз не мога да направя до края на седмицата, защото майка ми знае къде са договорите и тия работи).

Това, което питам, е дали има друг начин да се оправи?

lmao
11-02-2010, 08:15
ако прекалиш с въвеждането на грешни кодове, картата се съсипва
отиваш в глобул, обесняваш им какво е станало и за 6 лева ти дават нова сим карта със същият номер, като ще ти искат лична карта най-вероятно, т.е на чието име се води картата, той да отива да говори в офиса. ( цената 6 лева е за мтел, защото преди няколко дена съквартиранта направи такъв номер с картата си и плати 6 лева за нова, за глобул не знам)

WaterLilly
11-02-2010, 17:44
Проблемът се реши. Както се опасявах, нямаше начин да се оправи, така че ми дадоха нова за 12 лв. Ключ на темата